Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Hür Köşe  (Okunma sayısı 4756 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 15, 2011, 04:06:05 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Saygı değer forum üyeleri ,

Sizlere beni çok gururlandıran ve çok mutlu eden bir haberi ve bunun yanın da düşüncelerimi paylaşmak için bu iletiyi yayınlıyorum.

Biliyorsunuz, bir süredir forumumuz da bir roportaj serisine başladım. Çok mutluyum ki bu roportajlar sizler tarafından da çok beğenildi ve takdir gördü. Mutlu haberi vermeden önce sizlere ilham vereceğini düşündüğüm bir konuyu paylaşmak isterim.

Ben bu roportaj dizisine aslına bakarsanız kendim için başladım. Bu foruma gelene kadar yürüdüğüm yol da içim de bir sürü soru biriktirmiştim. Cevap bekleyen bir sürü soru beynimin için de başı boş vahşi atlar gibi koşuşturup duruyordu. Forumumuza üye olarak kabul edildiğim de gördüm ki bu soruların hemen hemen hepsi hakkın da açılmış bir başlık, ve verilmiş bir sürü cevap var. Fakat ben kişiliği ve mesleği itibarı ile meramını yüz yüze anlatmaya alışmış biriyim. Bunun en iyi yolu da, kuşkusuz mülakattır. Forum içerisin de özelden veya açılmış konular üzerinden bir çok üyeye bir çok sorular sordum. Cevaplar da aldım tabi ki. Fakat beni özel hayatım da tanısanız bununla yetinemeyeceğimi de bilirdiniz. Bir insanın sorularına en açık olacağınız zaman hangi zamandır? Tabiki bir soru soracağını bekledğiniz zaman, öyle değil mi? Hem soruları beklediği için çok soru sormanızdan sıkılmaz da. Peki bir kişiyi bu noktaya nasıl getirebilirsiniz? Düşündüm, düşündüm, benim bu ihtiyacıma en iyi cevabı verecek formu ararken , ne büyük tesadüftür ki! Sayın MASON'un bir Mason'la yaptığı roportajını okuyordum, birden bir ışık yandı zihnim de. İşte dedim, bu, benim aradığım form bu...hem istediğimi soracak, hem de sorularımla karşımdakini sıkmadığımdan emin olacaktım... Sonrasını biliyorsunuz. Bir dizi başladı ve gördüm ki bir çok forum üyesi de cevaplarının çoğunu bu roportajlar da buldu. Çok mutluyum. Mutluyum, çünkü doğru ve faydalı birşey yaptığımı görüyorum. Mutluyum, çünkü yaptığım sizler tarafından takdir gördü. Mutluyum, çünkü bu saye de çok değerli dostlar edindim.

Saygı değer forum üyeleri; Bunları şunu için paylaşıyorum, biz burada bir amaç için bulunuyoruz. Bu amaç da forumumuzun mottosu göz önün de bulundurulduğun da , Masonluk'u daha iyi anlamak ve öğrenmekten başka birşey değildir. Bizler birey olarak bizi bu amaca ( öğrenmek ve anlamaya) daha çok yaklaştıracak yollar bulmalıyız.'' Size ilham vereceğini düşündüğüm'' derken bundan bahsediyordum. Bunun için daha çok katılmalı, daha çok paylaşmalı, daha çok aramalıyız...Bulacağız.

Gelelim şimdi büyük haberimize ( bana göre tabii). Bundan böyle roportajlarımı ve başka paylaşımlarımı Hür Köşe de okuyacaksınız!.. Evet Hür Köşe' ye yaptığım yazarlık başvurusu, ne mutlu ki kabul edildi. Bunu ,siz değerli forum üyelerine duyurmak ve paylaşmak istedim... Ve bu haberi ilk duyduğum da ağzımdan çıkan ve ruh halimi hala en iyi anlatan söyleyiş olarak şunu da paylaşmama izin verin lütfen: Yihhuuuu. ;D

Sonsuz sevgi ve saygılarımla,
« Son Düzenleme: Nisan 15, 2011, 04:52:36 ös Gönderen: enelsır »
enelsır

Nisan 15, 2011, 04:27:50 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla

Nisan 15, 2011, 08:17:15 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Mutlu olmanıza çok sevindim sayın enelsır, devamını gönülden dilerim.
Bir yere ait olmayı hiç istemedim. Ya kendim olurum yada başkalarının arkamdan övgüleri ile ölmüş olurum.

Nisan 15, 2011, 11:13:59 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Sayın enelsır, gerçekten çok memnun oldum.Güzel  şeyler yapacağınıza inanıyorum.
       Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Nisan 16, 2011, 12:14:39 ös
Yanıtla #4

bu kadar mutu olmanıza çok sevindim, ayrıca hür köşeyi hiç ziyaret etmemiştim, bu vesile ile haberdar oldum
sevgiler...saygılar...
yenilmek te iyidir, mühim olan her seferinde yenilsende , daha iyi olarak yenildiğini bilmektir

Nisan 16, 2011, 05:25:43 ös
Yanıtla #5
  • -M-
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Basarilar Sn Enelsir.
İmza -M-