Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: stonememo  (Okunma sayısı 36961 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 11, 2008, 09:26:04 ös
Yanıtla #100
  • Ziyaretçi

boyle yaramazliklarin! ardindan hala hos olmamasi gerekir bana kalirsa ?

Nisan 11, 2008, 10:10:18 ös
Yanıtla #101
  • Ziyaretçi

LuckyEye, insanlara BAV' cı olduğunu mu yoksa onları Mason yapabileceğini mi söylüyor arkadaşlar? Şimdi ikisinde bir çelişki yok mu? Yok hayır desteklediğim için değilde, anlam veremedim. Biraz daha açsanız çok iyi olur Sn. Santander. Ayrıca [email protected] adresini nasıl kullanabilir? Gayri muntazam olsada uzantısı Özgür Masonlar Locasının resmi web sitesidir. Dediğim gibi sırf öğrenmek için soruyorum, desteklediğim yada savunduğum için değil.

Nisan 11, 2008, 10:15:53 ös
Yanıtla #102
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

almak istediginiz bi adres varsa alayım size sn Blossom :)
Gerçeğin çölü

Nisan 11, 2008, 10:18:56 ös
Yanıtla #103
  • Ziyaretçi

almak istediginiz bi adres varsa alayım size sn Blossom :)

Sn. ONE, ben anlamam böyle şeylerden o ayrı ama garip geldi. Yani HKEMBL veya Özgür Masonlar Locasının resmi web sitesi uzantılı email ve msn adresi almak mümkün, öyle mi diyorsunuz? Hayır bana bu uzantılı bir email adresi vermiş olsa idi LuckyEye beni kandırıyor, yoktur böyle bir adresi derdim.

Nisan 11, 2008, 10:35:48 ös
Yanıtla #104
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

eger sizden once biri almadiysa hedef adresi msn olarak kullanmak basit. bu 2 dakkalik bir is.
ama mail adresini almak icin hack yapmak gerek..
Gerçeğin çölü

Nisan 11, 2008, 10:38:45 ös
Yanıtla #105
  • Ziyaretçi

eger sizden once biri almadiysa hedef adresi msn olarak kullanmak basit. bu 2 dakkalik bir is.
ama mail adresini almak icin hack yapmak gerek..

Dolayısı ile özellikle bu iki resmi web sitesinin uzantılı emailini kullanmak (hack yolu ile) cezai işlem gerektirir. Msn adresi olarakta kullanmak öyle olsa gerek. Peki LuckyEye nasıl böyle bir cesaret buluyor, onu anlamıyorum.

Nisan 12, 2008, 01:06:59 öö
Yanıtla #106
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Bu tur uzantalı masn adresı almak mumkundur lakın maıl adreslerını onaylayamadıkları ıcın maıl alamaz ve atamazlar...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Nisan 12, 2008, 12:23:33 ös
Yanıtla #107
  • Uzman Uye

Sn. ONE o zaman bana  [email protected] adresini alın çok iddialı konuştunuz.
''Kızıl elmada buluşalım''

Nisan 12, 2008, 03:46:32 ös
Yanıtla #108
  • Ziyaretçi

Bu tur uzantalı masn adresı almak mumkundur lakın maıl adreslerını onaylayamadıkları ıcın maıl alamaz ve atamazlar...

Ozaman msn adresi gibi kullanıp konuşabilirler, öyle mi Itzhak?

Nisan 12, 2008, 03:49:45 ös
Yanıtla #109
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın yöneticiler,

Benim yazdığım mesaj neden silindi açıklarmısınız lütfen?Herhangi bir hakaretim olmamıştı?
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin