Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598649 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 31, 2007, 08:51:06 öö
Yanıtla #40
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Efendim Merhabalar.Kisaca kendim hakta yazacak olursam : Ben 17.07.1989 yillinda dogmush.Bakude buyumush,18 yasinda siradan bir delikanliyim ! Ismim [Silindi] .Hicbirzaman yaptigim isten pisman olmam ! eger yaptigim is dogru digilse oturupta aglamam ! o isten akillica kurtulmanin yolunu ararim !Kitap okumayi bildigim kadariyla ogut vermeyi severim.Bilmediyim seyleri oyrenmeyide severim.Hicbirseyden-Hickimseden korkmam !Aglamayi sevmem !En kotu gunumde bile gulumsemeyi severim ! Parasi olan herbir iste varim,hicbir zaman param yok diye aglamam,ihtiyaci olana yardim ederim!Bir kisiye karsi hatam varsa ozur dilemesini bilirim ! Bi kisi bana karsi hataylisa ozurumu isterim !Bosh-Bosh konusmayi sevmem !Bi ise girmezden once cok dusunurum !Aklin yoksa gucu neyaprsin diye bisey vardir,bende o yuzden cocuklugumdan beri spor ederim !yalani sevmem,yalan soyluyeni affetmem ! Daima calismayi severim,ama oyle kolay isleri sevmem,ben isin en zor olan kismini severim !yani kisacasi boyle bi hayatim var sizce ben Mason`lar icin yararli bi kisimiyim yoksa yararsizmi ?Yani ben Masonlara girmek istesem gire bilirmiyim yoksa giremezmiyim ?
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ekim 31, 2007, 10:29:25 ös
Yanıtla #41
  • Uzman Uye

Ekim 31, 2007, 10:35:02 ös
Yanıtla #42
  • Uzman Uye

o kdr büyük olduğunuzu idda ediyorsunuz hadi beni bulun adımı bilin benden ne isterseniz alın size ne isterseniz werebilirim ama büyükseniz tabiiii

Isim: Asi Serseri
bu adamlar  nereden geliyor ya  :D

Kasım 01, 2007, 12:44:11 öö
Yanıtla #43
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Bunlar Azerbaycandan kooperatif kurmak icin geliyor buraya.
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Kasım 02, 2007, 09:41:44 ös
Yanıtla #44
  • Uzman Uye

kooperatif mi  :D 
gelsinler kooperatif leşmeyi severim :)

Kasım 04, 2007, 04:48:22 ös
Yanıtla #45
  • Ziyaretçi

Kasım 08, 2007, 12:30:05 öö
Yanıtla #46
  • Ziyaretçi

Bizlere email gonderen kisiler ile ilgili bilgi edinmeniz amaci ile, siteye gonderilen emaillardan bazilarini isim vermeden yayinlamaya karar verdim. Umarim bundan sonra bazi sahislar saldirmaktan once, bilgi almaya ve dusunmeye calisirlar.

[isim]

Size Peygamber Efendimiz Hz muhammed Mustafa nin (sav) davetini sunuyorum gelin
müslüman olun islamdan baska kurtulus yoktur

En cok buna guldum:D:DMuslumanlarin en cok bu samimiyetlerini seviyorum, en nefret ettigim hususiyetleri ise inatci ve bildigim bildik olmalari..

------------------------------------------------------------------------

[isim]

sizinle önemli olduğunu düşündüğüm bir bilgi paylaşmak istiyorum bu e-maili ciddiye alırsanız sizin lehinize olur çünkü forumunuz hack tehlikesiyle karşı karşıya

forumunuz "cyber-warrior" isimli bir grup tarafından hacklenmek üzere ciddi bir tehlike diyebilirim aşağıdaki bilgiler sizemi ait bilmiyorum ama size ait olduğu iddia ediliyor beni art niyetsiz varsayarak :) ki öeyleyim  irtibata geçerseniz daha açıklayıcı olurum.

Address:    141 West Jackson Blvd, Suite 1135
City:            Chicago
StateProv:  IL
PostalCode: 60604
Country:      US

-------------------------------------------------------------------------------------

[isim]
 Ben sizinle calishmak istiyorum

Kasım 08, 2007, 10:31:25 ös
Yanıtla #47
  • Uzman Uye

aslında  bu bölüm  mizah bölümüne taşınmalı

Kasım 09, 2007, 02:22:54 ös
Yanıtla #48
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Men sizin bu masonlar saytinda mason ve mason olmayan qardaslarimla sohbet ederek masonik bilgiler eshitmek isteyirem. Eslinde men de mason olmaq isteyirem, hetta Azerbaycanda gizli calisan mason locasini bele axtarmisam ama tapa bilmemisem. onlarin televizorlarda ve qazetlerde masonik meqalelerini cox oxumusam.  Indi ise Sizin suallarinizi cavablandiririam.  1- Neden bu foruma uye olmak istiyorsunuz?Masonlara olan sevgimden ve mason olmaq ucun. 2- Yasiniz ve tahsiliniz nedir?01.04.1981 - anadan olmusam ve tehsilim ali 3- Masonluk ve Masonlar hakkinda neler dusunuyorsunuz? (Anti-Mason olmaniz, uyeliginiz icin bir engel degildir.  Masonluk ucun gozel seyler dusunurem oa gore ki onlar sayesinde bu gun insanlar heyat terzlerini gozellesdirir, ve Masonlar hakkindaki dusuncemde eynidir ki eger mason locasi qardaslik, irqcilik ferqi qoymaz ve siyasetden kenar olar. 4- "Masonluk" kelimesini ilk olarak nerede, ne zaman duydunuz?Eslinde masonluk kelmesine dostumun ofisinde dislerimi cekdirmek ucun gettigimde orada bir mason kitabina rastladim. Orada Anti-masonik seylerle rastladim ve dusundum ki eger yaxshi shey varsa hemen onu pisleyecekler ve qara yaxacaqlar. 5- Bildiginiz yabanci diller nelerdir?AzerbaycanRus Bu sayta meni bir tanisim teklif etti menim masonik sevgimi gorup Sizlere tesekkurlerimi bildirirem onceden.

Ayni kisiden gelen 2. email:

Salam Hormetli Admin. Men sizin bu sayta uzv olmak isteyirem ondan otru ki masonik bilgilerim daha da genislensin, mason olum deye deyil. Bilirem ki mason uzunu dasimak her kisiye nesib deyil ve bu bize qismet olursa ne ela. men esas bu saytdaki qardaslarla sohbetleserek masonik bilgilere az da olsa sahip olmaq isteyirem. Eger meni de bu sayta uzv elan etseydiniz Memnun olurdum. Hormetle: [Isim]
« Son Düzenleme: Kasım 09, 2007, 02:34:24 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 09, 2007, 03:41:33 ös
Yanıtla #49

Dikkatimi çekti de bunların çoğu Azeri acaba Sayın Ulu Mason örgüt mü kurdu Azerbaycan'da yoksa  :D
« Son Düzenleme: Kasım 09, 2007, 03:43:23 ös Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.