Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Kıraç  (Okunma sayısı 10401 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 15, 2008, 12:37:01 öö
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Bir Istanbul Masali muziklerini cok guzel yapmisti. Simdi ise sanirim Annem dizisinin muzigini yapiyor, o da guzel . Duygulu ve basarili bir rock cu..
Çok duygulu bir sanatçı... Özellikle sesinin okadar güçlü olması ve rahmetli Cem Karaca gibi hissederek söylemesi beni çok etkiliyor... Evet, Annem dizisinin müziklerini de Sevgili Kıraç yapıyor ve diziye ayrı bir duygu katıyor bence...

Ocak 15, 2008, 12:56:22 öö
Yanıtla #11
  • Aktif Uye

Alıntı veya çalıntı hiç farketmez ,sanat sanat için degil halk için  ;)...Halk seviyor adamı :) ....şahane bir besteci tarzında  üzerine bi cem karacayı tanırım başkasını tanımam :D ..
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ocak 15, 2008, 04:15:43 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Kesinlikle sn. paragon, halk seviyor... Önemli olan da bu değil mi?

Ocak 15, 2008, 09:30:32 ös
Yanıtla #13

Kim severse sevsin kim taparsa tapsın halk seviyor diye doğru ve güzel işler yaptığı anlamına gelmez. Şarkıları flemenko ustadı pacodan tutun da progressive devi dream theatre'a kadar uzanan çalıntılar yığınıdır ve hepsi de güzel kopyalardır. Oldum olası sevmiyorum bu adamı çünkü rock müziğin adını lekeliyor.
ars longa, vita brevis...

Ocak 15, 2008, 09:41:06 ös
Yanıtla #14
  • Uzman Uye

Kim severse sevsin kim taparsa tapsın halk seviyor diye doğru ve güzel işler yaptığı anlamına gelmez. Şarkıları flemenko ustadı pacodan tutun da progressive devi dream theatre'a kadar uzanan çalıntılar yığınıdır ve hepsi de güzel kopyalardır. Oldum olası sevmiyorum bu adamı çünkü rock müziğin adını lekeliyor.
İyi bir dinleyici nasılda belli oluyor. ;)
Başkasının müziğini bende alıp üzerine söz yazabilirim.Sesimde güzel neyim eksikki ondan
kısacası zavallı Şemoya yazık oluyor harcanıyor garibim ::)
İsmimde hazır 'Topaç.'..
Biraz onun ismine benzedi ama boş ver canım hep omu benzetecek ;D

Ocak 15, 2008, 09:42:14 ös
Yanıtla #15
  • Ziyaretçi

Ben neden bunu hiç duymadım? Açıkçası bir sürü sanatçı birbirlerine bu suçlamayı yapıyor ve sonrasında iftira yada esinlenme diye olay geçiştiriliyor... Açıkçası ben bu bağlamda örneklerinizi dinlemek isterim sevgili nietzsche, bir kaç video ekleyebilir misiniz bu başlık altına?

Ocak 15, 2008, 09:42:51 ös
Yanıtla #16

Bir de eski türk filmi formatında entrikalarla dolu bir diziye iki üç akorluk müzik yaparsın duayen olur çıkarsın şemo :)
ars longa, vita brevis...

Ocak 15, 2008, 09:45:01 ös
Yanıtla #17
  • Ziyaretçi

İyi bir dinleyici nasılda belli oluyor. ;)
Başkasının müziğini bende alıp üzerine söz yazabilirim.Sesimde güzel neyim eksikki ondan
kısacası zavallı Şemoya yazık oluyor harcanıyor garibim ::)
İsmimde hazır 'Topaç.'..
Biraz onun ismine benzedi ama boş ver canım hep omu benzetecek ;D
Topaç başka çağrışımlar yapıyor sevgili shemuel, biraz garip olmadı mı bu isim? ;D Tahminimce arabesk söylersin, çünkü ağasın ya ;D

Ocak 15, 2008, 09:45:13 ös
Yanıtla #18
  • Uzman Uye

Bir de eski türk filmi formatında entrikalarla dolu bir diziye iki üç akorluk müzik yaparsın duayen olur çıkarsın şemo :)
Köşeyi döndük desene
menejerim sensin ;)

Ocak 15, 2008, 09:46:56 ös
Yanıtla #19
  • Ziyaretçi

Ekleyin videoları, ben de anlayım... Ama sevmekten vazgeçer miyim, pek sanmıyorum...