Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Haricilere özel avatar kullanımı hakkında öneri  (Okunma sayısı 7914 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 24, 2020, 04:35:01 ös
Yanıtla #20

Hariciler için bir kaç Avatar seçeneği sunulsa çok şık olur.

Forum yönetiminin dikkatine  :)

Sevgiler.

Bu gerçekleşebilecek masum bir istek. Kabul etmezseniz forum da daha pasif olacağım, paylaşımlarımı azaltacağım. Gerçi daha az yazıp, paylaşım yapmam forumun hayrına olabilir, o ayrı.  ;D
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Nisan 21, 2020, 07:32:17 ös
Yanıtla #21

Hazır sayın @MASON ‘ da buradayken, bunu bir daha konuşsak mı?

Bir kaç seçenek sunulsa en azından çok güzel olurdu.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Nisan 21, 2020, 07:33:36 ös
Yanıtla #22

ÖMBL ve KMBL ‘ nin de sembol sınırı var gibi geliyor forumda, bu da kalksa çok güzel olur...

Ayrımcılık gibi oluyor sanki, şık değil.

Avatar çok önemli  değil denilebilir ama seçenek olarak önümüzde durmalı.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Nisan 21, 2020, 07:50:16 ös
Yanıtla #23
  • Aktif Uye

Avatar kullanılırken ben üyeydim. Bazı insanlar bilip bilmeden avatarlariyla mason mus izlenimi vermekteydiler. Yanlış bilgilendirme oluyordu. İnsanlarımız şekilci olduğu için bir de yazılanları hariciler de okuduğu için bu forumun kuruluş amacından sapma olduğunu düşünüyorum.
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Nisan 21, 2020, 07:51:00 ös
Yanıtla #24
  • Aktif Uye

Nisan 21, 2020, 07:54:51 ös
Yanıtla #25

Avatar kullanılırken ben üyeydim. Bazı insanlar bilip bilmeden avatarlariyla mason mus izlenimi vermekteydiler. Yanlış bilgilendirme oluyordu. İnsanlarımız şekilci olduğu için bir de yazılanları hariciler de okuduğu için bu forumun kuruluş amacından sapma olduğunu düşünüyorum.

Haricilerin kullanabileceği basit bir kaç avatar seçeneği kullanılabilir. Üzerimizde de ‘harici’ yazsın illa anlaşılsın isteniyorsa. Bunun çözüm yolları var yani sayın Ruzber.

Sevgiler.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Nisan 21, 2020, 07:56:51 ös
Yanıtla #26

Yani kısaca;

Tez;            avatar +
Anti tez;      avatar -
Sentez;       avatar (sınırlandırılmış)
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Nisan 21, 2020, 07:59:29 ös
Yanıtla #27
  • Aktif Uye

Dışardan forumu izleyenleri düşünmek gerek... Ne bilecekler biz hariciyiz... Cahillik şu an had safhada. Basit yazımlar konular masonluğun yanlış anlaşılmasına yol açar. Ne güzel nikin var avatar ne olaki....

Nisan 21, 2020, 08:06:02 ös
Yanıtla #28

Dışardan forumu izleyenleri düşünmek gerek... Ne bilecekler biz hariciyiz... Cahillik şu an had safhada. Basit yazımlar konular masonluğun yanlış anlaşılmasına yol açar. Ne güzel nikin var avatar ne olaki....

Bir şey anlamadım dediğinizden sayın Ruzber

Sevgiler.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Nisan 21, 2020, 08:45:00 ös
Yanıtla #29

Bir şey anlamadım dediğinizden sayın Ruzber

Sevgiler.

Meali: Toplumumuz "okuyan" insandan çok "dinleyen" insan temelli.Zahir bu bakış açısıyla direk "sembollere" geçerseler, işin içinden çıkamazlar.Masonluğu haricilerin yazdıklarından ibaret sayarlar.Form içinde seni tanımlıyan çok da alangirli bir ismin var,logo takıp marka mı olucan.  :)
Sen Özelsin