Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: öcalan'ın milletvekili seçilen 4 avukatına,TBMM Komiyonlarında görev  (Okunma sayısı 13580 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 08, 2007, 11:36:13 öö
Yanıtla #20
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Gölge ortada bir savaş yok varsada bu terörle savaşdır.PKK bir suç örgütüdür olayın kardeşlik sevgi mozaik boyutu tamamiyle aşılmış durumdadır olayın halka yansıtılmaması karşı tarafın inisiyastifinden demişsiniz siz göre kim bu karşı taraf PKK ve yandaşları T.C. karşısında bir taraf olamazlar ve sizin karşı taraf dediklerinize bebek katili damgasını bizler vurmadık onlar bu damgayı kendi kendilerine vurdular bizzat faaliyetleri ile ayrıca biz bardağa dolu yada boş bakmayız kendi askerine kurşun sıkanın kafasında parçalarız!
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2007, 11:39:19 öö Gönderen: LuckyEye2 »
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Eylül 08, 2007, 11:39:54 öö
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

son sözüm arkadaşlar bu sorun ükemizin sorunu ve bizler de bu ülkenin vatandaşları olduğumuz için bu sorun haliyle hepimizi küçük büyük demeden kadın erkek demeden yaşlı genç demeden hepimizi direkt olarak  içine alan bir durumdur. şu noktaya da dikkat çekmek istiyorum biriyle tartışırken bireysel anlamda olsun gerekse de ülkesel bazında karşı güçle savaşırken olsun benim tutunduğum bir tavır vardır karşındaki ne olursa olsun ona lakap takarak onu küçültecek hareketler yaparak kendinizi düşürürsünüz yani söyliceğim şudur ki karşındaki kişiyle başedemiyorsun da ancak bu yolla ona karşı durabiliyorsun çok büyük bir zayıflıktır.
elinde imkan varsa karşıt düşüncelere ılımlı yaklaş da sorununu çöz bence büyüklük burada onu önemsemeyerek haraket etmekte değil mademki önemsemiyorsun ve ancak sözlü saldırılarda bulunuyorsun o zaman neden halen bu sorun çözülemeyip uluslarası boyutlara taşındı demekki hükmün bu kadar ama şimdiki süreçte olayın değişik boyutlarıyla ele alındığında zar zor da ola adam gibi yaşama anına geldik bunun bozulmasını ben dahil tüm barışseverlerin de istediğini sanmıyorum bırakın bu küçük hesaplarla hareket etmeyi ortalığı karıştırmamak adına elimizden geldiğince bu sükuneti koruyalım zaten elimizden de bir şey gelmediğini de biliyoruz hani küçük hesaplarla ortalık kızışırsa o zaman da gücümüzün olmadığı anlaşılırsa dünya kamuoyuna hepten rezil oluruz sahip olduğumuz bu ülkeyi de kaybetmeyelim en azından benim bildiğim ağır taş yerinde ağırdır.
sana verilen olanakların dahilinde koru ve değerini bil aksi halde elindeki de gider kala kalırsın ortada
Not: bu mesajım sadece halen küçük hesaplarla uğraşan ve ellerinden önemli birşey gelemeyen küçük kafalar için....  

Eylül 08, 2007, 11:52:22 öö
Yanıtla #22
  • Ziyaretçi

Sn Luckeye2 dostum bardağı kendi askerine kurşun sıkanın kafasında mı parçalarsın gücün varsa yap hiç bekleme

Eylül 08, 2007, 11:56:52 öö
Yanıtla #23
  • Ziyaretçi

dostum sen kabul etsen de etmesen de karşı taraf bu ülkenin vatandaşları olan Kürt Halkının ****** ********* ve bu amaçla dağlarda mücadele veriyorlar kardeşçe bu ülkede barış içersinde yaşamak için halkları tek çatı altında toplamak için bütünleştirmek için onlar benim araştırmalarıma göre böl parçala yönet ilkesini değil ortak bir paylaşım sergilemek için yani bu ülkenin bölünüp de ayrı bir devlet kurmak değiller anlaşıldı mı 
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2007, 02:08:44 ös Gönderen: MYSTICPROVOCATEUR »

Eylül 08, 2007, 12:02:39 ös
Yanıtla #24
  • Ziyaretçi

peki birşey daha söylicem sözümona teröritbaşı dediğiniz Abdullah ÖCALAN'ın halen içerde olduğunu hepimiz biliyoruz işte bundan büyük bir fırsat olamaz alın işte koca bir örgütün ele başı elinizde hemen asın öldürün yok edin neden şimdiye kadar yaşıyor yakalanalı kaç sene oldu
peki ya sonrası bu ülke ne hale gelir sen biliyormusun  herşeyin mahvolmasını istiyorsan bu ülkede adam gibi yaşamak işine gelmiyorsa bunu ileri götürerek istediğin gerçekleşir yani savaş ancak senin de büyük kayıp vermeyeceğin ne malum 

Eylül 08, 2007, 12:07:24 ös
Yanıtla #25
  • Ziyaretçi

olayı iki açıdan ele aldığımın bilinmesini istiyorum eğer bir başka amaç için hareket ediyor olsaydım bu şekilde konuya iştirak etmezdim ve ben de bu ülkenin bir vatandaşı olarak ülkemin huzurunu ve refahını düşünüyorum yani sadece bireysel sorumluluk sizler gene de istediğiniz gibi düşünün dostlarım ama olayı genel açıdan değerlendirelim unutmayın karşımızdaki bir insan ve hangi amaç olursa olsun ben düşmanımın yaşaması için bile elimden gelen herşeyi yaparım ki düşmanım yok dostum çok bunun için de çok mutluyum
saygılar 

Eylül 08, 2007, 12:30:33 ös
Yanıtla #26
  • Aktif Uye

dostum sen kabul etsen de etmesen de karşı taraf bu ülkenin vatandaşları olan Kürt Halkının askeri kanadıdır ve bu amaçla dağlarda mücadele veriyorlar kardeşçe bu ülkede barış içersinde yaşamak için halkları tek çatı altında toplamak için bütünleştirmek için onlar benim araştırmalarıma göre böl parçala yönet ilkesini değil ortak bir paylaşım sergilemek için yani bu ülkenin bölünüp de ayrı bir devlet kurmak değiller anlaşıldı mı 
Sen bu araştırmaları nerde yaptın . senin araştırdıgın yerde pkk nı p si yok muş anlaşılan .. sen bi git yüksek ova bölge konaklamalrına ,yada son baharın basında kato karanlık daglara bak bakalım orda sıradan dag çobanları gibi görünen nasıl misafir perver sevgi dolu insanlarla karşılaşacaksın.Onlara anlat  fikirlerini eminim seni anlayacaklardır .bikaç ayda bölge kampplarında yaşa işte ozaman sevgiyi kardeşliği sonuna kadar yaşatırlar sana ..
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Eylül 08, 2007, 12:31:20 ös
Yanıtla #27
  • Ziyaretçi

Leon dostumun başlattığı bir konuya yapmış olduğum açıklamaların Site Yöneticilerinden ricam benim adım altında bir başlıkla devam etmesini rica ediyorum
saygılarımla

Eylül 08, 2007, 12:51:23 ös
Yanıtla #28
  • Ziyaretçi

paragon dostum bu araştırmaları nerden yaptığım önemli değil önemli olan elde ettiğim sonuçlardır gerçeklerdir anlaşıldımı

Eylül 08, 2007, 01:11:27 ös
Yanıtla #29
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Gölge sen burada açık açık PKK propagandası yapıyorsun neymiş efendim barıuş ve kardeşilik içinmiş hadi ordan!Madem askeri kanatlar askerin karşısına çıkıp çarpışsınlar bordo berelilerle karşı karşıya gelsinler ABD ye namuslarını peşkeş çekerek aldıkları uzaktan kumandalı mayınlarla masum erlere saldırmasınlar dişe diş kana kan vatanına ihanet eden alçaklar bu kadar açık onlar ne askeri kanat neden kürt nede barışçı romantikler düpe düz alçaklar başka açıklaması yok affıda yok!!!Asıl küçük beyinlilik onların okuma yazmayı bile hala öğrenememiş aptallara yönelik yapmış oldukları dangalaçakça propgandaya inanmaktır!

Ayrıca halka yansıtmıyorlar demişsin şehit erler halkın bağrından kopup gelmiyormu onların ailelelrini düşünen yok hiç Ankara da ki patlama Başbağlar... yüzler PKK nın sivillere yönelik yapmış olduğu yığınla eylem mevcutken hala böyle konuşabiliyorsan pes doğrusu...
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2007, 01:16:28 ös Gönderen: LuckyEye2 »
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...