Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: öcalan'ın milletvekili seçilen 4 avukatına,TBMM Komiyonlarında görev  (Okunma sayısı 13567 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 08, 2007, 01:44:41 ös
Yanıtla #30
  • Aktif Uye

paragon dostum bu araştırmaları nerden yaptığım önemli değil önemli olan elde ettiğim sonuçlardır gerçeklerdir anlaşıldımı
senin tesbitlerin seni baglar gölge . Ayrıca luck eye haklı yaptıkların Propaganda kokuyor.
dostum sen kabul etsen de etmesen de karşı taraf bu ülkenin vatandaşları olan kürt halkının ******* *******
boyuna ahkam kesmeden önce git askerin milisin teröristin kelime manasını ögeren . Ne demek ********* **************** . bu ülkede tek bir ****** oda TSK .bundan bi şüpen var yazdıklarına göre.   
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2007, 02:23:03 ös Gönderen: MYSTICPROVOCATEUR »
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Eylül 08, 2007, 01:53:13 ös
Yanıtla #31
  • Aktif Uye

sn mason sn sublime .düşünce suçu sayılan yazıları formda barındırmak sitenin ismine ve resmiyetine yakışmıyor. sn gölgenin mesajlarında PKK hakkındaki tesbitleri inceleyip gerekenleri yapın . zira bu  tartışmada mesajlar tahrik içeriği yüzünden silinen diğer mesajlarla kyaslanmayacak seviyededir....
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2007, 01:58:16 ös Gönderen: paragon »
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Eylül 08, 2007, 02:17:09 ös
Yanıtla #32

Sn Gölge,

Bu sitede herkes fikrini açık bir şekilde yazmakta özgürdür ancak sözüne ettiğiniz oluşum bir terör örgütüdür.Bu tip hassas konulardaki fikirlerinizi iyice tartıp ondan sonra yazmanızı tavsiye ediyorum.Forumda konu ne olursa olsun provokatif yazılara da izin verilmeyeceğini ayrıca hatırlatmak isterim.

Saygılarımla,
Omnia mors aequat

Eylül 08, 2007, 03:15:55 ös
Yanıtla #33
  • Ziyaretçi

Sevgili Golge, Turkiye ile ilgili HIC BIR gercegi bilmediginiz, ve dunyaya (ve olaylara) bakis acinizin ne kadar kisitli ve dar oldugunu uzulerek gormus bulunuyorum.

Lutfen yorumlarinizi yapmadan once TEROR nedir, amaclari nedir, PKK teroru nedir bunlari ogreniniz! Ogrenme isteginiz veyahut yeteneginiz yok ise, bilginiz olmadigi konularda TARTISMALARA girmeyiniz.
Bir fikri savunmak ayridir, bir fikri koru korune, hakkinda hic bir sey bilmeden, sadece kendi dusuncelerinizden yaptiginiz cikarimlardan elde ettiginiz sonuclar ile, budur diyerek savunmak ayridir.

Forumda cogu zaman deger yargilarindan soz ettik. Bu deger yargilarina saygi gosteriniz!

Eylül 08, 2007, 04:26:36 ös
Yanıtla #34

Sn Üyeler,

Başlıkla alakası olmayan yazışmaları sohbet bölümünde yapalım lütfen.İlgisiz mesajlar silinecektir.

Saygılarımla,
Omnia mors aequat

Eylül 08, 2007, 04:32:08 ös
Yanıtla #35

Omnia mors aequat

Eylül 08, 2007, 04:53:08 ös
Yanıtla #36
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Konunun kilidini actim. Seviyeli, provokeden uzat ve anlayisli mesajlar atmanizi rica ediyorum. Kisilerin deger yargilarina saygi gostermeniz sizin olgunlugunuza isarettir.

Herkes dusuncesini soylemekte serbettir. Yasadisi olsa dahi bir kisi yada orgute karsi sevgi beslenebilir. Sempati duyulabilir. Bu kanunen suc degildir. Kisinin dusuncelerini aciklamasi sizlerinde dusuncelere olgunluk ile yorumlarinizi yapmaniz gerekir. Sert tepkiler gostermek ve hakarete varan mesajlar, forumun kalitesini dusurecektir. Bu durumda ise yaptirimlar uygulanmaya baslanir.

Konu ne olursa olsun anlayis ve saygi cercevesinde konusmaniz gerekir. Bunu basaramayan (dusuncesi ne olursa olsun) konudan uzaklastirilir.

Forumu olabildigince ozgur konusulabilen bir mekan yapma amacindayim. Ancak bu ozgurluk, hakaret yada saygisizlik icermemeli. Ayni sekilde ozgurluk saldiri yada deger yargilarina karsi provoke degildir. Kisisel saldiriya, yasadisi orgutlerin yada kisilerin propagandasini yapmaya izin verilmez. Sempaniz varsa bunu uygun dille olabildigince kimseyi rahatsiz etmeden dile getirebilirsiniz. Ancak bu marjinal tavriniz tepki cekecegi icin bagirmaniza goz yumulamaz. Kisisel saldiri forumdan uzaklastirma nedeni sayilabilir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2007, 05:37:19 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 08, 2007, 04:58:00 ös
Yanıtla #37
  • Ziyaretçi

Sn. Mason ve Site Yöneticileri, arkadaşlar bakın bir yasadışı örgütüne sempatim olmadığı gibi olağan bir şekilde her iki tarafı da içine alarak bir yorum yaptım ve dikkat edildiyse ben hiçbirşekilde tahrik olmadım ve kimseyi de tahrik etme gibi bir gayem de asla düşünülemez.amacım olaya nesnel bir yaklaşım sergilemek ve burada bu yasadışı örgütün terör olduğuna karar verirsek bu sorun nasıl çözüme ulaşacak ve ben bu konuyla ilgili görüşlerimi açıklamam buna sempati oluşturuyorsa bu şekilde bir tartışma da amacına ulaşmamış olur.
saygılarımla

Eylül 08, 2007, 05:02:52 ös
Yanıtla #38
  • Ziyaretçi

teşekkür ederim Sn. Mason görüşlerimi büyük bir saygı ve sevgi çerçevesinde dile getirecem.
saygılarımla

Eylül 08, 2007, 05:12:50 ös
Yanıtla #39
  • Ziyaretçi

şunu da anlamış değilim siteye neden zarar gelsinki herkesin görüşlerini ortaya koyabileceği bir özgür site benim ya da onun bunun görüşleri bu siteyi bağlamazki ne bu siteyi ne de yöneticilerini amaç özgür iradeyle hareket etmekse o da bu sitenin her fikre açık olmasındandır.