Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İslam ın Karanlık Yüzü  (Okunma sayısı 111566 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 19, 2008, 09:46:55 öö
  • Ziyaretçi

Gerçek İslam nedir bunu bilen uyanmış üyelerden desteklerini eksik etmemelerini rica ediyorum.Ayrıca zahmet olmazsa yönetimden forumda daha önceden yayınlanmış olan ve bu başlığa uygun olduğunu düşündükleri yazıları buraya taşımalarını rica ediyorum.

Başlıyoruz...

Zina yaptıkları için taşlanarak öldürülen kadın ve erkek.

Dağıtılan yemek yardımını almak için sıraya girmiş burkalı kadınlar

Burkasını sokak arkasında çıkarttığı için din polisi tarafından cezalandırılan kadın

Zina yaptığı gerekçesi ile sokak ortasında infaz edilen kadın.

Kabil kütüphanesinin son hali

Topçu ateşi ile yıkılan dünyanın en büyük buda heykeli

(......)
« Son Düzenleme: Temmuz 19, 2008, 09:51:11 öö Gönderen: DarkSide »

Temmuz 19, 2008, 10:02:09 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Bu şahısın programlarını müslüman halk tarafından kendisine sorulan soruları ve bunlara verdiği cevapları özellikle vakit ayırıp dinlemenizi tavsiye ederim.

Temmuz 19, 2008, 10:03:41 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sevgili DarkSide,
İfade etmeye çalıştığım İslam inancını kalben yaşayan tüm insanlar veya üyeler şu yukarıda yayınladığınız görüntüleri kabul etmez. Şimdi siz birazdan 11 eylül görüntülerini koyup buda İslam dersiniz. Dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan bir grup insan bunları aynı sizin gibi islam kategorisine sokmaktadır. Bu insanlar Taliban, Humeyni, Kaplan vs vs. Bunların gözleri o kadar kapalıdır ki - üzülerek aynı sizin gibi demek zorundayım- herşeyi kelimelerde belgelerde aramışlardır. Onların bu zihniyetle bulduğu IŞIK işte yukarıdaki gibidir. Birde bunun diğer tarafı vardır. Onlar kelimelere sıkışmayan, hurafelere aldanmayan, taassuba girmeyenlerdir. Çok değil biraz  yukarıdan bakabilenlerdir bunlar.
Türkiye boy ortalaması sanırım baylarda 1.76cm. Keşke sizde biraz daha uzun olabilse idiniz.
Güneşli günler
...Söyleceklerimi yukarda söyledim zaten...

Temmuz 19, 2008, 10:14:33 öö
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Sayın Bilgi neden anlamak istemiyorsunuz bunlar İslam adı altında yapılıyor.

Altını çizerek söylüyorum.Tüm müslümanlar böyledir demiyorum.Ama kabul edin böyle olanlar olmayanlardan fazla.Bu başlık altında İslam ın karanlık yüzü arşivlenmektedir.Buyrunuz sizde açtığım aydınlık yüzü kısmını doldurunuz.

Temmuz 19, 2008, 10:19:12 öö
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Siz bana başlık açamazsınız.
Kendi başlığımı ben açabilirim. Sen burda yaz ben burda yazacağım şeklinde tavırlara girmeyelim.
O zaman bende size bir başlık açım sizde gidin bütün yazılarınızı orada yazın bu nasıl  :)

Temmuz 19, 2008, 11:01:41 öö
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

İslamcıların Atamıza Bakış Açısı

(.......)

Ah küçük hokkabazlık,sefil aynalı dolap;
Bir şapka,bir eldiven,bir maymın ve inkılap.
Nacip Fazıl

(.....)

M. Kemal, sarıklı cüppeli grubu göstererek sonlarının geldiğni yakında idam edileceklerini söylüyor.

Temmuz 19, 2008, 11:17:05 öö
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

İslam dininde şöyle bir küstahlık vardır ; insanların değeri topluma ve hayata olan faydaları çerçevesinde değil allaha olan yakınlıkları derecesinde ölçülür , siz ne kadar iyi saygılı insanları doğayı hayvanları seven merhametli hoşgörülü insan, olursanız olun eğer allahın farz ettiği ibadetleri yapmayan yani islama uzak duran biriyseniz islamın gözünde hiçbir değeriniz yoktur , müslüman ise, bu dünyada merhameti haketmediğini ahirette ise zaten cehennemlik olduğunu söyler ,
islamın allahına göre tüm hayatını insanlığın gelişimine adamış ama dindar olmayan bir adamın , hiçbir faydası olmayan yalnız namaz kılıp oruç tutan insanın yanında ölçülebilecek gram değeri yoktur , Kurana göre iman etmeden ölenler ne kadar iyi işler yaparsa yapsınlar bunların hepsi boştur ;

İşte bunların, ahirette kendileri için ateşten başkası yoktur. Onların onda (dünyada) bütün işledikleri boşa çıkmıştır ve yapmakta oldukları şeyler de geçersiz olmuştur.
(HUD/16)

İşte onlar, Rablerinin ayetlerini ve O'na kavuşmayı inkar edenlerdir. Artık onların yapıp-ettikleri boşa çıkmıştır, kıyamet gününde onlar için bir tartı tutmayacağız.
(KEHF/105)

Temmuz 19, 2008, 11:17:40 öö
Yanıtla #7
  • Uzman Uye

Elhamdülillah müslümanın diyip, canlı bomba olup, sivillerin canına kıyan  müslüman olamaz. İslamın kriterlerine uymuyor. İslamı onlar anlatmıyor. İslamı Kuran-ı Kerim ve Allah c.c. ün nebi ve resulleri anlatıyor. Bunu kaç defa söyledik ama siz hala dikkate almadan bu tür resimler yayınlamaya devam ediyorsunuz.
''Kızıl elmada buluşalım''

Temmuz 19, 2008, 11:20:14 öö
Yanıtla #8
  • Uzman Uye

Forumun tasavvuf veya islam bölümünden başka konulara bakarsanız islamı daha iyi anlayacağınıza eminim. Ama siz tenezzül etmiyorsunuz.
''Kızıl elmada buluşalım''

Temmuz 19, 2008, 11:25:39 öö
Yanıtla #9
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Forumun tasavvuf veya islam bölümünden başka konulara bakarsanız islamı daha iyi anlayacağınıza eminim. Ama siz tenezzül etmiyorsunuz.

Boşuna uğraşama sayın aladdin.
Kalpler kapalı...