Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: siyasiler,faili meçhul cinayetler,şemdinli,susurluk. . .  (Okunma sayısı 8646 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 13, 2007, 09:02:58 ös
  • Ziyaretçi

ülkemizde ne kadar çok sayılacak olay var değil mi birçok konuda tartışmanın sonu buralara gidiyor en iyisi hepsini bir yerde konuşmak :D  bilmiyorum dinledinizmi ama eski bir istihbarat şefi bugn anahaber bülteninde gösterilen roprtajında kuvvetli iddialar ortaya attı mesela odrunun vermiş olduğu muhtıranın aslında bir darbe girişimi olduğunu anlattı.
28 şubat sürecinde ankara sincanda tankların geçtiği anı görmeliydiniz o zaman ankaradaydım o an oradaydım çok fazla iyi hatırlamıyorum ama büyük  şok olmuştu.sonra dövülen gazeteci....darbeler bi ülkeye neyi verir bir ülkede neyi kanıtlar??

Haziran 13, 2007, 10:43:28 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Bu bultenin bir kopyasi var mi? Gazetelerde cikan bir metni?

Haziran 13, 2007, 11:02:42 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

yarın ki gazeterde olur büyük ihtimalle

Haziran 13, 2007, 11:07:45 ös
Yanıtla #3
  • Aktif Uye

daha önceki topiclerde de belirtmiş idim.

darbeler bir ülkeye,sefilliği verir..yoksulluğu acıyı,rezilliği...darbe savunuculuğu yapmak,bence bu vatana yapılan en adi ihanettir.
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Haziran 13, 2007, 11:30:48 ös
Yanıtla #4
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Darbenin sebepleri de onamli degimidir?

Simdi bir hukumet ciksa, ulkenin dinini Hristiyan olarak degistirecegiz dese, camileri kapatmaya kalksa... Surekli kisitlamalar getirse...

Ya da bir hukumet gelse. Amerikan mandasi altina girmek en dogrusudur dese. Anlasmalar imzalamaya baslasa...

Darbe olsun istemezmisiniz?

Yukaridaki ornekler ORNEK olarak verilmis ve kabinede ezici cogunlukla kabul edilen kararlari temsil ediyor olarak kabul edilmistir. OLMAZ OYLE SEY diye tartismaya girmeye gerek yoktur. Soru ya boyle olsa sorusudur.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 13, 2007, 11:35:47 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Alıntı
Darbenin sebepleri de onamli degimidir?

Simdi bir hukumet ciksa, ulkenin dinini Hristiyan olarak degistirecegiz dese, camileri kapatmaya kalksa... Surekli kisitlamalar getirse...

Ya da bir hukumet gelse. Amerikan mandasi altina girmek en dogrusudur dese. Anlasmalar imzalamaya baslasa...

Darbe olsun istemezmisiniz?

Yukaridaki ornekler ORNEK olarak verilmis ve kabinede ezici cogunlukla kabul edilen kararlari temsil ediyor olarak kabul edilmistir. OLMAZ OYLE SEY diye tartismaya girmeye gerek yoktur. Soru ya boyle olsa sorusudur.

Ülkemizde bu sebeblerden hiç darbe olmadı yapılan darbeler hep haksız yere durup duruken yapıldığı için insanlar doğal olarak darbe kötüdür diye şartlandılar darbe demokrasi düşmanıdır şahsen demokrasi konusunda Hitler le fikirlerimiz aynı tek aynı olduğu yönde o yöne Hitler e göre Demokrasi tüm kötülüklerin anası...

Haziran 13, 2007, 11:37:33 ös
Yanıtla #6
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Nokta virgul kullanmadiginiz icin tam anlayamadim ne dediginizi :D
Yani size gore Demokrasi tum kotuluklerin anasi mi oluyor?

Manset: Lucky Eye'dan buyuk itiraf. Ben Hitlerciyim :D

Haziran 13, 2007, 11:44:36 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

evet Demokrasi tüm kötülüklerin anası oluyor bu lafı vaktim olduğu bir anda izahatlıca açıklarım yani bana göre derim ben Hitlerin tek tasvip ettiğim yanıdır diğer yanları ona kalsın :) Rahmi KOÇ a soruyorlar en sevdiğiniz yönetim biçim ülkesini seven bir dikdatörün kurduğu diktatörlük  :) benim gibileri için müthiş bir cevap.

Haziran 13, 2007, 11:47:07 ös
Yanıtla #8
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Aciklamaniza gerek yok cok iyi anladim. Ama vesile olsun diyorsaniz, buyrun :D

Haziran 14, 2007, 01:00:47 öö
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Nedense darbe karşıtı görüşleri yine Akp'liler savunmuş, onlar pek demokrattır ama. :D Yine bana göre Akp'yi savunmakta bu vatana en büyük ihanettir! Ne garip değilmi? :)