Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: konuşmada ne anlatayım  (Okunma sayısı 1738 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 09, 2017, 06:53:05 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Arkadaşlar bir lions klubüne ziyaretçi olarak katılmamı kabul ettiler. Yemeğin ortasında bana söz vereceklermiş kendimi tanıtacakmışım. Sizlere göre bana söz verilince nelerden bahsetmeliyim neleri anlatmalıyım?
Yada Sırf bana ait bir konu olmasın lions ziyaret edilince söz verilince neler söylenmelidir diye soralım :)

Mayıs 09, 2017, 07:46:49 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Bizim forumdan bahsedin ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mayıs 09, 2017, 08:47:52 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Sayın Samuray,

Lions-Leo üyesi olarak diyebilirim ki sadece kendiniz olun, içinizden gelenleri paylaşın. Zaten sizden kendinizi tanıtmanız istendiğinde anlatırsınız ne iş yaptığınızı, hangi hobilerle ilgilendiğinizi. Kendiniz olmanız çok önemli çünkü ilerde olur da aday üyelik ve üyelik olursa eğer kendiniz olmazsanız barınamazsınız, uzak hissedersiniz.

Saygılarımla
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Mayıs 10, 2017, 09:59:49 öö
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn.Samuray ,

kendiniz olun , kasılmayın , özgüveniniz yerinde olsun, göze girmek için çok biliyorum havalarında olup itici olmayın.tavsiyem bu yöndedir.

Saygılarımla,
“Gerçek her zaman hakimdir ve üstündür; Kim onu sahiplenme cesaretini gösterirse, o üstün gelir… Çünkü zaman gerçekten yanadır…”