Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Üzeyir Garih Cinayetinde Neden Medya Masonların Öldürdüğünü dile getiriyor?  (Okunma sayısı 5384 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 23, 2017, 01:13:31 ös
Yanıtla #10

Kendini kimliğini yitirmiş bir hukumetten bahsediyoruz. Dune kadar a kisilerini suçlayanlar bugün b kişisini suçluyor. Ne kadar itibar edilebileceği belirsiz. Içindeki hain dediği insanları bile temizleyemiyen/temizleyen kişiler varsayımlar üzerine yazıp çiziyor. Bu terör gruplarını devlete ben sokmadım herhalde. Konudan fazla sapmadan söylemek istediğim yine faili meçhul bir cinayet olarak kalacak.

Esenlikler dilerim.
Ne gecenin dehşetinden korkarsın,
Ne gündüz uçan oktan,
Ne karanlıkta dolaşan hastalıktan,
Ne de öğleyin yok eden kırgından.

Temmuz 26, 2017, 11:08:34 öö
Yanıtla #11
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu konuyu kurtlar vadisini araştırırken denk gelmiştim.Bu tarz işlenişi şüpheli cinayetler beni hep araştırmaya itmiştir.Halen bazı şüpheler üzerinde duruyorum.Mesela yapmak istediği şeyler vardı tıpkı hrant dink gibi ama yapması istenmiyordu.Bu olayda ilk şüphe mason kardeşliği de olsa devletin bizzati eli silahlı tetikçileride olabilir hatta rahmetli üzeyir beyin iş ortaklarıda olabilir...Alarko holding,devletin gizli suikastçileri ve mason kardeşliği...Ölüm kimin daha çok işine yarar buradan gidersek sonuca gidemezsekte şüphelerin odak noktasından gerçeğin, netliğin yolunu bulabiliriz...Bir çözüme giden yolda olayların neden derinleştirilmediği ve takip edilmediğidir...olayları üstün körü kapatmak belli bir kesimin huyudur buradan yola çıkarsakta başka bir çizgide netleştirme sağlanır...Günümüzde ölümler o kadar basitleşti ki kim ölse araştırılmaz gibime geliyor...
MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US...

Temmuz 26, 2017, 06:29:40 ös
Yanıtla #12

Üzeyir Garih Eyüpte bir tekkeyi sürekli ziyaret ettiği biliniyor.Üzeyir Garih Musluman olmuş olabilir??Yahudiler sonradan Müslüman olursa,olan kişiyi ortadan kaldirabilir. Yahudilik milliyetçi bir dindir.Anne soyundan gelen  bir soydir. Üzeyir Garih tam İbrani kokenli bir soydandi.Eski Türk kökenli Yahudilerden.Din degistirmesinde arayabiliriz? Ekonomik sebepler ,yapilan is davranislari birinin çıkarlarına ters gelmis olabilir?..Masonlarda bir sürü inanista insanlar var.Masonlarin bu konuyla ilgili bir bağlantısı olduğunu düşünmüyorum.Masonluktan cikma gibi bir eğilim icindemiydi Üzeyir Garih değilmiydi?bu konu sorgulanabilir?? Saygılarımla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Ocak 30, 2018, 10:57:21 öö
Yanıtla #13

Üzeyir Garih Eyüpte bir tekkeyi sürekli ziyaret ettiği biliniyor.Üzeyir Garih Musluman olmuş olabilir??Yahudiler sonradan Müslüman olursa,olan kişiyi ortadan kaldirabilir. Yahudilik milliyetçi bir dindir.Anne soyundan gelen  bir soydir. Üzeyir Garih tam İbrani kokenli bir soydandi.Eski Türk kökenli Yahudilerden.Din degistirmesinde arayabiliriz? Ekonomik sebepler ,yapilan is davranislari birinin çıkarlarına ters gelmis olabilir?..Masonlarda bir sürü inanista insanlar var.Masonlarin bu konuyla ilgili bir bağlantısı olduğunu düşünmüyorum.Masonluktan cikma gibi bir eğilim icindemiydi Üzeyir Garih değilmiydi?bu konu sorgulanabilir?? Saygılarımla.

Yahudilerde din değiştiren kişiyi katletme diye bir şey yoktur. Hatta 10 Emir e çok bağlıdırlar. Öldürmeyeceksin diyor. ( kimse filistinliler demesin o farkli bir konu yeride burasi degil) Sadece varsayimlar var Uzeyir Garih bir ekonomi suikastine de kurban gitmiş olabilir.
Ne gecenin dehşetinden korkarsın,
Ne gündüz uçan oktan,
Ne karanlıkta dolaşan hastalıktan,
Ne de öğleyin yok eden kırgından.