Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Almanlar'a "Türkler'i kıskanıyor musunuz?" diye sormak!  (Okunma sayısı 1156 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 20, 2017, 09:24:33 öö

Başbakanımız diyor ya Almanlar bizi kıskanıyor?Birde Almanlar'ın gözünden Türkiye'ye karşı bakış açılarını dinleyelim....Saygılarımla.     https://youtu.be/OqgCixOW_zc
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Kasım 20, 2017, 03:13:07 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Gülerim gülerim aglanacak halime gülerim.

Almanya´da yasayip Türkiye´yi kiskanmak.

Kiskansa kiskansa alman isverenleri  türk isverenlerini kiskanirlar, hic bir isci hakkinin olmadigi, bir iki kücük sendika haric bütün sendikalarin patronun sesi oldugu ve gerektiginde patronlar icin darbe dahi yapildigi bir ülkede yasiyorlar diye.

O yüzden aylardir hep alttan aliyorlar almanlar, Türkiye tan bir ucuz isgücü cenneti oldugu icin.

Kasım 20, 2017, 03:25:46 ös
Yanıtla #2

Hitler Almanyasindan 1950 de kurtulan Almanya Teknoloji olarak cok atak atti.Dunyanin gelişen sanayilerinden birtanesi.Gelişen sanayisinde Türk işçilerin hakkı yenilemez.Teknoloji, kültür, eğitim her bakımdan Türkiye'den çok üstün olduklari kesin.Saygilarimla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Kasım 20, 2017, 09:58:52 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus