Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Chelsea'ye yürekten başarılar  (Okunma sayısı 17906 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 10, 2008, 07:21:55 öö
Yanıtla #40
  • Ziyaretçi

Fenerbahçe'nin başarılarını abarttığı konusunda haklısınız bir arkadaşımın bir sözü var "UEFA kupasını GS değilde FB alsaydı ertesi gün resmi tatil ilan edilirdi.GS UEFA kupasını almış üç gün sonra manşetlerde FB var, bana sorsalar Türkiye Başbakanımı olmak istersin yoksa FB başkanımı deseler FB Başkanı olmayı seçerim" demişti bir yerel televizyondaki BJK'li bir arkadaş :)

Nisan 11, 2008, 02:47:30 ös
Yanıtla #41
  • Aktif Uye

Keşke Şampiyonlar Ligi'ni alsalar da 15 değil 150 sene dalga geçseler. Galatasaray taraftarlarının böyle kompleksli söylemlerde bulunacağını hiç tahmin etmezdim doğrusu, benim gözümde GS başarıya çok daha fazla doymuş bir takımdır. Bütçesi belli olan kadrosuyla elde ettiği başarıları Fenerbahçe'yle kıyaslamaması gerekirdi, demek ki değilmiş. Belki de gerçekten FB'lilerin dediği gibi 6-0 da GS'lıların unutmayacağı bir yara olmuştur.

Fenerbahçe'ye teşekkür ediyorum. Bir TC vatandaşı olarak beni gururlandırdıkları için. Stamford Bridge'de son 5 dakikaya kadar tüm Chelsea'lileri tırnak yemek zorunda bıraktırdıkları için. Gayet güzel futbol izlettirdikleri için...
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Nisan 11, 2008, 02:59:12 ös
Yanıtla #42
  • Ziyaretçi

Keşke Şampiyonlar Ligi'ni alsalar da 15 değil 150 sene dalga geçseler. Galatasaray taraftarlarının böyle kompleksli söylemlerde bulunacağını hiç tahmin etmezdim doğrusu, benim gözümde GS başarıya çok daha fazla doymuş bir takımdır. Bütçesi belli olan kadrosuyla elde ettiği başarıları Fenerbahçe'yle kıyaslamaması gerekirdi, demek ki değilmiş. Belki de gerçekten FB'lilerin dediği gibi 6-0 da GS'lıların unutmayacağı bir yara olmuştur.

Fenerbahçe'ye teşekkür ediyorum. Bir TC vatandaşı olarak beni gururlandırdıkları için. Stamford Bridge'de son 5 dakikaya kadar tüm Chelsea'lileri tırnak yemek zorunda bıraktırdıkları için. Gayet güzel futbol izlettirdikleri için...
Sn.veritas biz sadece basarilarin anilmasidir ama fenerlilerin yaptigi gibi sanki sadece kendileri bu basarilari yapmis gibi gostermeleridir.o yuzden kibirlilerdir ve unutmayin ki turkiye kupasi final macinda GS in fb yi 5-1 lik skorda vardir ve hatta 7 kisi ile 7-0 yenildikleri maclarda vardir tarihlerde bizim basarilar tesaduf olacak onlarin basarilari tebrik edilcek yok boyle bir sey....

Nisan 11, 2008, 06:09:32 ös
Yanıtla #43
  • Ziyaretçi

Sn.Veritas
Tarih çeyrek finalistleri hiçbir zaman yazmadı bundan sonra da yazmayacak :D

Nisan 13, 2008, 12:46:45 öö
Yanıtla #44
  • Aktif Uye

Tarih her şeyi yazar da, okumasını bilene sayın Santander. Ben GS-Real Madrid çeyrek finalini de, GS-Steaua Bükreş yarı finalini de nasıl unutmuyorsam; FB'yi de unutmayacağım, üzgünüm.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Nisan 13, 2008, 01:53:16 öö
Yanıtla #45
  • Ziyaretçi

Fenerbahçe her şeye rağmen Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmiş ve ülkenin ve kendisinin reklamını çok iyi yapmıştır.

Nisan 13, 2008, 07:21:17 ös
Yanıtla #46
  • Ziyaretçi

Umarım fenerbahce hiçbir zaman çeyrek başarıların ötesine geçemez