Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İzmir Evsizler İçin !!!  (Okunma sayısı 1237 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 01, 2016, 11:23:17 öö
  • Yeni Katilimci
  • *
    • masonlar.org

Saygılar Değerli Üyeler.

İzmir ilinde bu soğuk havalarda sokakta yatan birini gördünüzmü aşşağıdaki numarayı arayın. Gelip alıp barıncak yer verip karınlarını doyuruyorlar. İzmir Büyük Şehir Belediyesi'ni bu hareketinden dolayı kutluyorum.

Saygılarımla.

0232-361-00-82 
0232-361-17-71
Davranışlarınızı yönetin, yoksa onlar sizi yönetir.

Aralık 01, 2016, 12:12:17 ös
Yanıtla #1
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. AGAP,

Aziz Kocaoğlu bence kendi evini verse daha inandırıcı olur. Orada saraylarda yaşayan varlıklılar!  Ya da bana göre yokluktalar sayılır. Trilyonluk evlerde oturacaklarina gerçekten kimsesiz insanlar için birleşip binlerce odalı huzurhane yaptirsalar ne olur ki? Gerçek fakir bu saraylarda oturanlar bana göre. O sokaklarda aç susuz yatanlar onlardan kat kat daha zenginler. Yürekleri gönülleri zengin. Bu saraylardakiler gibi kalpleri korlenmis para para diye sizlayanlar değiller.  İBB alsın yardımını başına çarpsın.

Amaçları sadece reklam ve koltuk. Bu dünya kimseye kalmaz. Sahibinden başka.. bunu anlayamadık,  anlatamadık..
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Aralık 01, 2016, 12:15:19 ös
Yanıtla #2
  • Yeni Katilimci
  • *
    • masonlar.org

SN @malang

Ona bakarsan sadece Azizi Kocaoğlu için değil en tepeden başlıcaksın. En baştakileri sorgulucaksın.

Saygılarımla.
Davranışlarınızı yönetin, yoksa onlar sizi yönetir.