Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: LEON COMANDANTE  (Okunma sayısı 5232 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 13, 2007, 03:43:13 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

"LEON COMANDANTE" Uye isimli kisi, bir baska uyeye kisisel hakaret etmesi ve yapilan ikazi onemsemeden bunu devam ettirmesi nedeni ile, bir hafta boyunca forumdan uzaklastirilmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 10, 2007, 04:42:03 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Tartışmaya girmeyeceğim ancak ben kimsenin kişisel ve manevi değerlerine saldırmadım ne zamanki bana olduysa o zaman saldırmışımdır.
Yazdığım herşeyide artniyetli anlamak sanırım sizlere mahsus ::) Neden böyle inanınki bilmiyorum...
Buarada gizli takılıyorsunuz? :)

Selamlar

Yazdiginizda artniyet yoktu yani oyle mi ::) Peki.

Bosu bosuna sizinle tartismaya girmeyecegim (nasilsa bir sonucu olmayacak) ama sizin provokasyon amacli ACTIGINIZ basliklari da hatirlarsiniz sanirim ;) Ona verilen cevaplari da soz hakki olarak kullanmanizi filan ;) Hatirlamaya da bilirsiniz tabii ki ;)

Bu arada siz hafiye olmaliymissiniz...
Mademki bende provatörüm EN AZINDAN ÖYLE GÖRENLER VAR benim şahsen ayrılmaktan başka çarem yok. Üyeliğim iptal edilirse sevinirim. Ben bunu Mason'a da söylemiştim bana deyinki biz seni istemiyoruz hatta sizin yaptığınız gibi olmayan şey iddia edip provakatör deyin ancak başka türlü oyunlara zaten gerek yok. Nasıl geri geldiğimi sizde biliyorsunuz bazı dostlar istediği yani ankette ÜSTÜN ÇIKTIĞIM için geri gelmiştim. İstenmediğim yerde durmak zaten hoşuma gitmez, banada yakışmaz. Üyeliğim iptal edilebilir.

Sevgiler, saygılar, BAŞARILAR

Eylül 10, 2007, 04:48:13 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Kendinizi sizi istemeyecegimiz kaar degerli gormeyin sayin Comandante. Zaten sizi sitede istemiyor olsak simdiye kadar coktan gitmistiniz.

Kafanizda yarattiginiz fantazi urunu dusunceler ile kendinizi yuceltmeyiniz.
Gitmek istiyorsaniz, siteye girip girmemek sizin elinizdedir. Ihrac etmemize gerek yoktur ;)
Adres cubuguna www.masonlar.org ile baslayan bir sey yazmayiverirsiniz olur biter.

Eylül 10, 2007, 04:55:47 ös
Yanıtla #3
  • Aktif Uye

Kendinizi sizi istemeyecegimiz kaar degerli gormeyin sayin Comandante. Zaten sizi sitede istemiyor olsak simdiye kadar coktan gitmistiniz.

istemezsem gidersin . onu emsallerindfen farkedebiliyoruz zaten  . Leon comandante ye gelince ,belki havalı bi çıkış yapmak istedi. ihraç edin gitsin, elinizemi yapışır. ::)
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Eylül 10, 2007, 04:58:37 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Bakın burada mesajlarında sadece artniyet aranan benim. Sizde son zamanlarda gayet değiştiniz.(yada aynı idiniz) neyse Gölge rumuzlu üye gibi bende üyeliğimin iptalini istiyorum. İstenmediğimin farkındayım devamlı bana geçmişte atılmıştınız, şunu yapmıştın, bunu yapmıştın naralarınızında farkındayım en iyisi üyeliğimin iptali. Ayrıca sitede amacından saptı ve en ufak bir tartışmada alakası olmamasına(hiçbir küfür, hakaret vs.) rağmen müdahale ediliyor. Aslında bu tür şeyler ortamı dahada geriyor. Ben gidersem sanırım daha iyi olacak. Yinede burada olduğum süre içinde genelde iyi vakit geçirdim. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Esenlikler, başarılar...

Eylül 10, 2007, 05:05:53 ös
Yanıtla #5
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. commandante,

Forumdaki şu ana değin yapmış olduğunuz katılımlar için -yeri geldiğinde tartışsak bile- şahsım adına teşekkür ederim.

Ayrılmak veya katılmak ya da geri dönmek tamamen kişisel tercihlerdir. "Özgür İrade" ile vermiş olduğunuz forumdan ayrılma kararınızı saygıyla karşılıyor. Yaşamınızda başarılar diliyorum.

bu vesile ile saygılarımla.

Eylül 10, 2007, 05:10:38 ös
Yanıtla #6
  • Aktif Uye

Sn. commandante,

Forumdaki şu ana değin yapmış olduğunuz katılımlar için -yeri geldiğinde tartışsak bile- şahsım adına teşekkür ederim.

Ayrılmak veya katılmak ya da geri dönmek tamamen kişisel tercihlerdir. "Özgür İrade" ile vermiş olduğunuz forumdan ayrılma kararınızı saygıyla karşılıyor. Yaşamınızda başarılar diliyorum.

bu vesile ile saygılarımla.... çalıntı için kusura kalmayın .....

''Peki şimdi hangi nickle döneceksin '' Empati kurmana yardımcı olur ,ugurlar olsun leon ..
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Eylül 10, 2007, 05:11:01 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Sn. SkullG

Asıl ben size teşekkür ederim birçok yazınızıda zevkle okudum. Kararım kişiseldir sizlerle olmak, tartışmak güzeldi ancak artık ayrılma zamanı geldi diye düşünüyorum. Yeri geldi ideoloji uğruna farkında olmadan kırdığım kişiler oldu ise çok özür diliyorum, haklarını helal etsinler. Herkese esenlikler dilerim...

Saygılarımla

Eylül 10, 2007, 05:11:21 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Bakın burada mesajlarında sadece artniyet aranan benim. Sizde son zamanlarda gayet değiştiniz.(yada aynı idiniz) neyse Gölge rumuzlu üye gibi bende üyeliğimin iptalini istiyorum. İstenmediğimin farkındayım devamlı bana geçmişte atılmıştınız, şunu yapmıştın, bunu yapmıştın naralarınızında farkındayım en iyisi üyeliğimin iptali. Ayrıca sitede amacından saptı ve en ufak bir tartışmada alakası olmamasına(hiçbir küfür, hakaret vs.) rağmen müdahale ediliyor. Aslında bu tür şeyler ortamı dahada geriyor. Ben gidersem sanırım daha iyi olacak. Yinede burada olduğum süre içinde genelde iyi vakit geçirdim. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Esenlikler, başarılar...
Size de esenlikler ve basarilar.
Fakat gider ayak hala bir kendinizi ovme, bizlere itham yapma cabasi sezdim, ona bir aciklama getireyim.
Diyorsunuz ki "sunu yapmistiniz bunu yapmistiniz naralarinizin farkindayim"
Bunu hala soyleyebiliyor olmaniz hakikaten uzucu ::) Benim bunu soyluyor olmamin sebebi uzucu, dahada uzucu olan sizin bunun farkinda olup ayni tas ayni hamam devam ediyor, ve hic oz elestiri yapmiyor olmaniz. Sizin yapmaniz gereken elestiriyi de ben yapinca, kendinizi istenmeyen onemli adam ilan edip Golge adli uye ile ilgili bir basligi bile kendinize cevirmekte hic sakinca gormuyorsunuz. ;)

Neyse nasilsa artik siteye girmeyecekmissiniz, bu mesaji da size baskalari iletir artik ;)

Eylül 10, 2007, 05:13:43 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Peki. Sn. Sublime sizede esenlikler.