Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598663 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 27, 2010, 06:29:05 ös
Yanıtla #340
  • Aktif Uye

100-140 bin$  baba oğluna vermez :D

Ocak 27, 2010, 08:18:52 ös
Yanıtla #341
  • Ziyaretçi

Diyorum ya bu arkadaşın akli dengesi yerinde değil,herhalde mason locasını düşük faizli kredi veren bir banka sanıyor :D

Şubat 04, 2010, 08:00:48 ös
Yanıtla #342
  • Ziyaretçi

En çok güldüren Faizden kurtulmak için Faizsiz kredi isteyen kişiye güldüm.Bu kadar saçma sapan şeyleri nasıl yazıyolar hala anlamış değilim.Ama cok güzel olmuş Sn.Mason'a da paylaşımından dolayı Saygılarımı sunarım.

Saygılarımla

Şubat 23, 2010, 12:37:03 öö
Yanıtla #343
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : M***** M****.  Azarbaycanda Berde shehrinde yashiyorum. Tel numaram: +99**** +99*****
Yasiniz ve Tahsiliniz     : Yashim 22. Orta tehsilliyim.
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     : Hayir kimse tarafindan tavsiye etmedi. Kendi isteyimle istedim. Ben kimseye fikrimi söylemem, kimseden de fikir almam.
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : Aradim ve internetde buldum. Azarbaycanda bildiyim kadariyla loca yok onun icin size müraciet etdim.
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : Öyle pek internetde olmam. İnternet kafelerde insanlar kalabalik olur. Fikirlerimi kimsenin bilmemesi icin Mobil telefonun internetinden cok istifade ederim . Mobil telefon ishlerimi idare  edir. İnternete girdigimde ancak eylencelerle vakitimi keciriyorum. Bir de Masonlar orgu aradim.
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : Cünki mason olmak benim en büyük hayalim. Uzun zamandir bu güzel birliye üye olmak istiyordu. Aradim ve size shimdi ulashdim. Rica ediyorum benim bu kardeshlik birliyine kabul edin.
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : Masonlugun kardeshlik yüzerine kuruldugunu düshünüyorum. Ben de bu birliye katilib kardeshlerimle birge olmak istiyorum. Rica ediyorum beni kabul edin. Be bu güzel sherefli birliye sherefimle hizmet etmek istiyorum. Eyer beni kabul ederseniz bu birliye katildigimi ailem dahil kimseye söylemeyeceyime Namusum, Sherefim ve Onurum yüzerine yemin ediyorum ve söz veriyorum.
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : Perishan olurum. Hayallerim suya düsher. Sanki sudan cikmish baliga dönerim.
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Cevaplar oz irademle verdigim gercek cevaplardir.     : Evet
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : ******@hotmail.com
« Son Düzenleme: Şubat 23, 2010, 12:43:35 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 26, 2010, 03:39:30 öö
Yanıtla #344
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : t..... t...
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 18  fen lisesinde okuyorum
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     :
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : internetten
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : genel kültür bilim içerikli siteler
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : güç !! ve gerçek tanrı ibadeti..
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : iyi kötü birçok sey duydum ama secımım mason olmaktan yana..
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : eninde sonunda istediğim güce kavuşçam .. kabul etmesseniz bile ilerde kabul etmek zorunda kalacaksınız ..
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : terrible_sorcerer@.........

- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 26, 2010, 01:19:00 ös
Yanıtla #345
  • Ziyaretçi

Sayın  Mason;
En son yayınladığınız 2 e-maili atan kişiler foruma üye edilmediler kanaatindeyim.Doğru mudur?

Saygılarımla,

Şubat 27, 2010, 12:04:11 ös
Yanıtla #346
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Azerbeycanda bu kadar mason olmak isteyen varmış )))

Ben henüz birisiyle karşılaşmadım bile ....

Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : siyah(kara) rengi seviyorum,forumunuzun fondaki renginin kara olmasi beni ilgilendirdi, kaldi bilgilendirmeniz.

hiç güleceğim yoktu... Madem siyahı seviyorsun evini ve odanı siyaha boya evladım.

Mart 11, 2010, 02:46:58 öö
Yanıtla #347
  • Ziyaretçi

söyle bir bakıyorumda gercekten acıncak haldeyız görsel medya flımler diziler konuları o kadar ıyı saptırıyorlar kı kişilerin hafızalarında yanlış bilgi edinmesine yol açıyorlar masonlugun boyle tanınması son derece yanlış birşey bazı şeylerde çok gerıde kalmısık uzuluyorum...

Mart 13, 2010, 05:23:31 ös
Yanıtla #348
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : M.... c....
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 41/YÜKSEKÖĞRENİM(ÖĞRETMEN)
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     : KENDİM BULDUM
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : USD DOLARIN ÜZERİNDEKİ PRAMİDİN TEPESİNDE BULUNAN GÖZÜ TAKİP ETTİM VE GÜCÜ GÖRDÜM VE İLLUMİNATİ ÖRGÜTÜNE ÜYE OLAMAYA KARAR VERDİM.
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : PEK UYKU UYUMAM,GENELDE GECELERİ.GÖZLEM ,İNCELEME ,ARKEOLOJİ EN SEVDİĞİM UĞRAŞI ALANLARI.
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : DİYALEKTİK
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : VAAD EDİLMİŞ TOPRAKLAR.
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : BENİM VERECEĞİM TEPKİNİN DÜNYAYI YÖNETEN BİR ÖRGÜT İÇİN PEK BİR ÖNEMİ VARMIDIR Kİ?REDDEDİLİYORSAM DİKKATE ALINMIŞIM DEMEKTİR.BUNUNLA DA ONUR DUYARIM.AMA REDDEDİLECEĞİMİ ZANNETMİYORUM.
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : celikmurat81@............

Mart 13, 2010, 05:26:11 ös
Yanıtla #349
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : M.... A....
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 10.05.89
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     : yoxdu
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : google
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : Odnoklasniki.ru ve massonlar haqda melumat oxuyuram
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : cox maraqlidi
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : idare eden,duyuk, yerdeki allah
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : 4ox pis olaram
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : Kadzub@.....