Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Administrator MASON ile Roportaj  (Okunma sayısı 63808 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 15, 2011, 08:23:25 ös
Yanıtla #10
  • Aktif Uye

Sayin Enelsir'a Sayin MASON'u az kelimeyle cok iyi yansitan bu roportaj icin mutesekkirim.

Kah..Gerçekten keyif alarak okudum.Meslek konusunda benımde merakım mevcut..Dikkat ettiğim konu mason olduğunu ve üye olduğu 'derneğin' adını ailesi dahi bilmemesi..Benzerlik buldum kendimle.!
Sayın enelsir. Teşekkür ederim.

Sayin BULGARIA, galiba uyesi oldugunuz dernegin adini siz de tam bilmiyorsunuz zira dernegin adi "Witness" kelimesiyle bitiyor, imzanizdaki gibi "Whitness" degil.

Sevgiler,
Supersonics

Ahhh..Sayın Supersonic bu tarihi düzeltme için çok teşekkür ederim üyesi olduğumu iddia ettiğiniz derneğimin adını düzelttiğiniz için minnettarım .:
« Son Düzenleme: Aralık 15, 2011, 08:26:44 ös Gönderen: BULGARIA »
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Aralık 18, 2011, 06:14:42 ös
Yanıtla #11
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın Elnısır ve Sayın Mason u tebrık edıyorum.

Sayın Masonu daha yakından tanıma fırsatı bulmak gerçekten hostu. Hep ağır abi pozısyonunda gördğümüz Sayın Mason'nun içindeki duygulanımları hissetmek gerçekten hoştu paylaşım için çok ama çok teşekkürler.

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Aralık 19, 2011, 01:59:51 öö
Yanıtla #12
  • Uzman Uye

Sayın enelsır'ın ilk röportajını hatırlıyorum. Siteye renk katmış ve benim de çok hoşuma gitmişti. Daha sonraları röportajlarını ilerlettikçe daha da memnun olmuştum. Bir ara röportajlarına ara verince son verdiğini düşünmüştüm ki, sayın MASON ile yaptığı röportajı okuyunca yanıldığımı anladım.
         Sayın MASON'un bu röportajı gerçekten bu sitede yer alan her kes tarafından okunmalı. Şahsen sayın MASON'un samimi anlatımlarından çıkarmamız gereken dersler olduğuna inanıyorum.
         Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Aralık 30, 2011, 03:49:51 öö
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Okurken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım ne kadar harika bir röportaj olmuş.Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Ayrıca Sayın MASON sizinle satranç oynama fırsatım olmasını çok isterdim :)

Ocak 06, 2012, 01:48:40 öö
Yanıtla #14
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sevgili Enelsır.. Her zamanki gibi içten, samimi ve bir o kadar da bilgilendirici sorular hazırlamışsınız bu röportajınızda da. Bir de tabi ki Saygıdeğer Mason'un verdiği içten, öğretici ve Işık dolu yanıtları ile bir araya gelince bambaşka bir keyif ve öğrenme isteği ile dolup taştım her bir kelimede.. Her birimizin öğrenme aşkı ile örmeye çalıştığı duvarlarına tuğlalar eklememizde yardımcı olmaya devam ediyorsunuz. Bunun için en içten teşekkürlerimi sunmak isterim size ve diğer tüm üyelerimize...

Işık dolu sevgi ve saygılarımla...

Lucian
In lumine tuo, videbimus lumen....

Ocak 11, 2012, 04:05:16 ös
Yanıtla #15
  • Uzman Uye

Sn Enelsir'a yaptigi bu roportajdan oturu cok tesekkur ederim. Fakat nicin yorum yazamiyoruz? Bilerek mi kilitli acaba hemen altindaki yorum kismi?

Ne ise. Oraya yazamiyorum, bari buraya yazayim. Sn MASON'un cevaplari egitici ve etkileyiciydi.Zaman zaman kahkahayi basip guldugum bile oldu. Hacking sitelerinden yardim isteyen ve sonra emeline ulasamayinca gelip forumda itiraf eden uyenin itirafini kacirmisim :D Kendisine ilan-i ask eden bayan uyemizi merak etmedim desem yalan olur, her ne kadar tahmin etsem de :D

Iyiki varsiniz ve bu siteyi iyiki var ettiniz diyorum...

Bu vesileyle derin hurmetlerimle...

Ocak 11, 2012, 04:52:26 ös
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

Sn MASON ışık oldunuz  bizlere sonsuz sevgi ve saygılarımla..

Şubat 03, 2012, 11:59:37 ös
Yanıtla #17
  • Yeni Katilimci
  • *

Gerçekten çok güzel bir yazı çıkmış ortaya. Tebrikler.
Tercihler yaşam kalitenizi belirler..!

Mayıs 07, 2012, 05:42:16 ös
Yanıtla #18
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

bu çok önemli bir roportajdır.. 2007'den itibaren buralarda gezinen eski bir üye olarak sn. mason'un özel hayatını bu denli ayrıntılı anlatacağını rüyamda görsem inanmazdım. kendisiyle internet üzerinden yaptığımız tüm konuşmalarda sorulan sorulara "üzgünüm kişisel bilgi veremiyorum" şeklinde cevap verir, beni meraklarda bırakırdı. bu bakımdan şaşırdım..

gerçi burda verdiği bilgilerin %100 doğru olduğuna inanmıyorum.. kendisini gizlemeyi bu kadar seven bir isim özel hayatıyla ilgili ayrıntıları okuyucuya sunmaz diye tahmin ediyorum.
Her emir özgürlüğün suratında patlayan bir tokattır!
Michail Bakunin

Mayıs 07, 2012, 06:15:08 ös
Yanıtla #19

bu çok önemli bir roportajdır.. 2007'den itibaren buralarda gezinen eski bir üye olarak sn. mason'un özel hayatını bu denli ayrıntılı anlatacağını rüyamda görsem inanmazdım. kendisiyle internet üzerinden yaptığımız tüm konuşmalarda sorulan sorulara "üzgünüm kişisel bilgi veremiyorum" şeklinde cevap verir, beni meraklarda bırakırdı. bu bakımdan şaşırdım..

gerçi burda verdiği bilgilerin %100 doğru olduğuna inanmıyorum.. kendisini gizlemeyi bu kadar seven bir isim özel hayatıyla ilgili ayrıntıları okuyucuya sunmaz diye tahmin ediyorum.

Sayın b12,

Doğru olmadığını düşündüğünüz kısımları belirtebilmeniz mümkün mü? Ben sayın MASON'un röportaj esnasında bir tek yanlış bilgi bile vermediği kanısındayım. Tabi inanıp/inanmamak sizin tercihiniz ve bu konuda sizi yargılayacak değilim :)

Saygılarımla.
• Laborare est Orare XXII.
• ... Bense daha önce duyulmamış, yeni şeyler söylediğim için onların ilenç ve lanetlemelerine maruz kalmaya devam edeceğim.... Simon Magus