Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: israelin tutumuna nasıl bakıyorsunuz ortadoğu hakkında düşünceleriniz ...  (Okunma sayısı 58820 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 11, 2007, 02:02:49 ös
Yanıtla #120
  • Ziyaretçi

Kelime oyunumu bende buna güldüm :) yahu ben Allah ne verdiyse artık kelime oyunu falan yapmıyorum sadece Masonlar hakkındaki açıklanıza şaşırdım sonra merak ettim sonrada ağlayasım geldi.

Temmuz 11, 2007, 02:29:24 ös
Yanıtla #121

הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Temmuz 11, 2007, 02:38:14 ös
Yanıtla #122
  • Ziyaretçi

acıklı bir film gibiyddi şaka bir tarafa kendinizle masonlar arasında ne gibi bir faark görüyorsunuzki onları bu kadar haşa peygamber gibi üstün niteliyorsunuz sonuçta onlarda insan.

Temmuz 11, 2007, 03:08:30 ös
Yanıtla #123

İşte ''sonuçta onlar da insan'' derseniz doğru bir bakış açısına sahip olamayabilirsiniz Sayın LuckyEye, bizler sürekli dışgözlemci olarak olaylara yaklaştığımız içindir ki devamlı kaybetmeye mahkum oluyoruz_
Tabiki öznel biri durum ortada bu da hangi açılardan baktığınıza bağlı_
Herşey sanıldığı gibi kolay değildir ve herşey hakkında kesin hüküm verdiğimiz sürece olayları mantıklı değerlendirme şansımız kaybolur, tabiki hepimiz İnsanız ama İnsanlar arasında büyük farkların olduğunu sanırım gözardı edemeyiz Sayın LuckyEye_

Temmuz 11, 2007, 03:16:05 ös
Yanıtla #124
  • Ziyaretçi

Bir Mason olmasaydınız Saygıdeğer Mystic, bu yazıyı yazan Kişi'nin yazılarına çok büyük bir İmzamı atardım_
Çünkü harici olduğum ve Masonlar'ın üstün niteliklerinden dolayı böyle bir uygulama yakışıksız alır_
SAYGILARIMLA!....   

Bakın tekrar yazdığınızı gösteriyorum.

Elbette insanlar arasında farklar vardır lakin bir insan Mason diye yazısını onaylamanın ne gibi yakışıksız bir durum arz edeceğini anlamış değilim ayrıca dünyada bilmem kaç milyon mason var deniliyor bunların hepside çok mu iyi, bir insanın mason olması onun iyi olduğunu göstergesimidir yani masonlar bile bu P2 olaylarına bazen ufak tefek kötüye yoranlar çıkabiliyor derken sizlerin bu tür yaklaşımlarınız abartılı buluyorum.Sonuçta Masonluk teklifi gitmiş bir çok kişi tanıyorum masonda tanıyorum dışsal görüntü olarak entellektüel bir çizgideler güzel görüntü veriyorlar ama ben sizin kadar abartmayı doğru bulmuyorum.

Temmuz 11, 2007, 04:06:24 ös
Yanıtla #125

Pardon P2 olayı derken neyi kastettiğinizi anlamadım, rica etsem konuyu biraz açabilir misiniz?

Temmuz 11, 2007, 04:07:53 ös
Yanıtla #126
  • Ziyaretçi

Masonların üstün nitelikleri nelermiş çok merak ettim?Bugün masonluğa kabul edilmiş ve üst derecelere kadar yükselmiş bir çok masonun bile hala masonluğun niteliğini anlayabildiğini sanmıyorum!Ayrıca sivil hayatımda tesadüfen tanıştığım bir kaç masonda da hiç bir üstün özellik göremediğimi,aksine akılları ve vicdanları arasında büyük bir uçurum oluştuğunu gözlemlediğimi belirtmek isterim..Bilen bilir bilmeyen yağlamayla meşgul olur.
Sevgiler..

Temmuz 11, 2007, 04:13:21 ös
Yanıtla #127

Bilen bilir bilmeyen yağlamayla meşgul olur.

Sayın Einsof,

Lugatınızda saygı kelimesi yağcılık ile yer değiştirmişse Lugatınızı düzeltmenizi tavsiye ederim.Ayrıca eleştirinizi daha düzgün bir uslup ile yapınız lütfen.

Omnia mors aequat

Temmuz 11, 2007, 04:14:41 ös
Yanıtla #128
  • Ziyaretçi

Gayet düzgün bir uslup kullanıyorum sayın mistik provakateur..Bu arada Sublime nerde ya özledik kendisini? :)

Temmuz 11, 2007, 04:23:01 ös
Yanıtla #129
  • Ziyaretçi

Masonların üstün nitelikleri nelermiş çok merak ettim?Bugün masonluğa kabul edilmiş ve üst derecelere kadar yükselmiş bir çok masonun bile hala masonluğun niteliğini anlayabildiğini sanmıyorum!Ayrıca sivil hayatımda tesadüfen tanıştığım bir kaç masonda da hiç bir üstün özellik göremediğimi,aksine akılları ve vicdanları arasında büyük bir uçurum oluştuğunu gözlemlediğimi belirtmek isterim..Bilen bilir bilmeyen yağlamayla meşgul olur.
Sevgiler..
Sn. Einsof Allah askina kac masonla tanistiniz?Ayrica iki ay once karinca kadar bilginiz olmayan bir konuda atip tutmayi birakiniz lutfen ::) Ayrica kimin kimi yagladigi da belli ;) Akil ve vicdan arasi ucurum konusunda yorum yapabilecek son kisinin de siz oldugunuzu dusunuyorum. Bakin sizdenbilgilisi geri geldi, birakin o konussun. O en azindan konusmayi biliyor ::)

Bak geldim :)