Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: israelin tutumuna nasıl bakıyorsunuz ortadoğu hakkında düşünceleriniz ...  (Okunma sayısı 58670 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 10, 2007, 04:06:38 ös
Yanıtla #60
  • Ziyaretçi

Hangi gerçek arkadaşım?Ne diyim size yahu?Haftalardır yazıyoruz çiziyoruz yahudiyi masonu israili amerikayı kafiri münafığı..Ne laftan anlıyosunuz ne tavırdan..Ne diyelim yani?

Temmuz 10, 2007, 04:07:34 ös
Yanıtla #61

sayın piyon öncelikle 3 biyük dinden biri ve sonuncusu olan ve benim de inandığım islam dinine inananların hepsini cahillikle suçlamanız beni üzdü. elbette her dini çarpıtan insanlar vardır bu sadece islama özgü değildir. ben filistinde masum olan savaştan kaçmaya çalışıp kaçamayan, savaşla doğup savaşla büyüyen bir filistinden bahsediyorum. kim ne propoganda yapıyorsa yapsın ben gördüğümü söylüyorum. bugün filistinde masumların haketmedikleri bir zulüm vardır bunu şu an göz ardı etmemiz son derece yanlış olur.

Sayın nietzsche dikkat ettiyseniz köten dinciler  bu çocuk meselesini bir propoganda unsuru olarak kullanıyorlar.Yahudilere yapılan vahşet dünya üzerinde başka hiç bir millete yapılmamıştır.Bunlar hac da bile kabeyi tavaf ederken çoluk çocuk demeden birbirlerini ezecek kadar cahil insanlar.Savunulacak bir tarafları yok.Bunlar tehlikeli insanlar hem kendileri hemde dünya için.

Saygılar

Saygılar
ars longa, vita brevis...

Temmuz 10, 2007, 04:07:59 ös
Yanıtla #62
  • Ziyaretçi

Selamlar;

Bazı insanlar vardır garibandır bu insanlar kendilerini sanal alemde avuturlar kendilerini farklı gösterirler ailesinede gidip baksanız aşırı muhafazakardır. Yani amaç gerçek hayatta yapılamayanı sanalda yapmaktır ve kendini farklı göstermektir. Umarım anlaşılmışımdır.

Saygılarımla.

Temmuz 10, 2007, 04:09:42 ös
Yanıtla #63
  • Ziyaretçi

Selamlar;

Bazı insanlar vardır garibandır bu insanlar kendilerini sanal alemde avuturlar kendilerini farklı gösterirler ailesinede gidip baksanız aşırı muhafazakardır. Yani amaç gerçek hayatta yapılamayanı sanalda yapmaktır ve kendini farklı göstermektir. Umarım anlaşılmışımdır.

Saygılarımla.

İmza İmza çok güzel yazdın kardeş özentiler dolu yapacak bir şey yok tebrikler.

Temmuz 10, 2007, 04:10:45 ös
Yanıtla #64
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayın nietzsche dikkat ettiyseniz köten dinciler  bu çocuk meselesini bir propoganda unsuru olarak kullanıyorlar.Yahudilere yapılan vahşet dünya üzerinde başka hiç bir millete yapılmamıştır.Bunlar hac da bile kabeyi tavaf ederken çoluk çocuk demeden birbirlerini ezecek kadar cahil insanlar.Savunulacak bir tarafları yok.Bunlar tehlikeli insanlar hem kendileri hemde dünya için.

Saygılar

Saygılar

Sayin Piyon,

Yaptiginiz genelleme, Islam dininin farkli taninmasi ve yanlis anlasilmasina yol acabilir. Bir dinin butun mensuplarina karsi suclama yapmak yanlistir. Konuyu dahada kisisellestirmemenizi rica ediyorum.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 10, 2007, 04:13:11 ös
Yanıtla #65
  • Ziyaretçi

Efendim hosunuza gidecek şeyleri islami sitelerde bulabilirsiniz.Ayrıca gerçekleride son derece hafif olarak yazdım.Kurban diye gösterdikleriniz hiçde kurban değiller her türlü insanlık dişi aktivite ile mümkün olan en ser cevabı veriyorlar.Islami terör çağa damgasını vurdu.Ben yahudi terörü diye bişey hiç duymadım.Kim kurban aceba?

Temmuz 10, 2007, 04:14:09 ös
Yanıtla #66
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Konuyu kisisellestirmeye ve tartismayi buyutmeye devam etmeniz durumunda konuyu kitleyecegim. Lutfen sakinlesin ve basliga bagli kalarak, anlayis icerisinde, saygili mesajlar yazin.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 10, 2007, 04:18:23 ös
Yanıtla #67
  • Ziyaretçi

diyorsunuzda diyorsunuz ama kanıt yok laftan ibaret İsrail in yaptığını Dünya biliyor orada katliam var ama ben artık kişiselleştirmemek adına cevap yazmayacağım sonuçta konu hakkında fikri olmayıpta birilerine yaranabilmek adına yazı yazanlarla uğraşmak istemiyorum.

Saygılar

Temmuz 10, 2007, 04:18:51 ös
Yanıtla #68
  • Ziyaretçi

Sn.Mason..
Piyon isimli üyenin IP sinin tespit edilip siteye kaç tane nickle girdiğinin açıklanmasını istiyorum?

Temmuz 10, 2007, 04:20:56 ös
Yanıtla #69

Yüzyıllardır değişik ırklar katliama maruz kalmıştır! Dünyanın kısır_döngüsü içersindeyiz!Herşeyi normal olarak sakince değerlendirmeliyiz, düz mantıkla hareket edersek işimiz yaş!!!
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.