Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

Tek dünya devleti kurulmalı mı?Yeni dünya Düzeni oluşmalı mı?

Evet,tek bir dünya devleti kurulmalı.Yeni Düzen oluşmalı.
37 (46.8%)
Hayır,tek dünya devleti kurulmamalı.Yeni Düzen oluşmamalı.
7 (8.9%)
Olursa bedeli çok ağır olur.
9 (11.4%)
Bunlar komplo teorilerinden ibaret.
6 (7.6%)
Benim aklımda farklı bir düzen var.
20 (25.3%)

Toplam Oy Verenler: 56

Gönderen Konu: Tek dünya devleti kurulmalı mı?Yeni dünya Düzeni oluşmalı mı?ANKET  (Okunma sayısı 24297 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 25, 2017, 10:26:26 ös
Yanıtla #40

Tek Dünya Devletinde, Yönetim İsrail'e taşınacak.Dunya nufusu Birmilyara indirilecek ve insanlari köle olarak  kulanmak icin ciplendirilecek.Tek Dünya Düzeni 13 Yahudi zengin ailenin ve ona hizmet edenlerin planlari.Tek Dünya Devleti,Tek Din falan (deizm),tek yönetim ,merkezden yönetim  bunlar bir elliyil olamiyacak malesef.Dunya ilerki zamanlarda bu kavramla degil daha adil olacak..... Saygılarımla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Temmuz 25, 2017, 10:48:39 ös
Yanıtla #41
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

New World Order denılınce aklınıza bu mu geliyor? Suan ve daha sonrada bunun olması ımkansız gibi.. Sız New World Order'ı yanlış anlamışsınız, sıze yanlış tanıtmışlar.. Israıl ile bir ilgisi yoktur. Israılın tek bır amacı vardır. O da Arz-ı Mevud'u ( Vadedilmiş Topraklar ) Hayata geçrmektir. Bu ne Sionun ne de cizvitlerin amacıdır. Zaten suan da Arz-ı Mevud kurulamamışken ve Kuzey Koreye üstünlük sağlanamışken nasıl New World Order kurulabılır kı? Dunyada her şey karmakarışık olmuşken Sıonun kendını Musayı davutu cizvitin isayı dusunduğu anda amaç farklıdır.
Yeni Dünya Düzeni mi? Yeni Adil Düzen mi ? Yoksa Yeni kendini düşünme düzeni mi?

Adını siz koyun..

Saygılarımla.

Tek Dünya Devletinde, Yönetim İsrail'e taşınacak.Dunya nufusu Birmilyara indirilecek ve insanlari köle olarak  kulanmak icin ciplendirilecek.Tek Dünya Düzeni 13 Yahudi zengin ailenin ve ona hizmet edenlerin planlari.Tek Dünya Devleti,Tek Din falan (deizm),tek yönetim ,merkezden yönetim  bunlar bir elliyil olamiyacak malesef.Dunya ilerki zamanlarda bu kavramla degil daha adil olacak..... Saygılarımla.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Temmuz 25, 2017, 11:09:44 ös
Yanıtla #42

Yeni Dünya Düzeni, monarşileri yıkmayı ve dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak totaliter bir tek dünya devleti[1][2] kurmayı planladığı öne sürülen, faaliyeti ya da varlığı tartışılır fakat elde edilen bilgiler tam değerlilik kazanmamış olan bir teori.[3] Aynı teorinin bir uzantısı olarak Rockefeller ailesiyle özdeşleşen[4] illuminati zihin kontrolü ve bilinmeyen ya da gizli olan[5] sistemleri uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek yeni dünya düzeni kurmayı planladığı iddia edilen örgüt[6] olup yine bir görüşe göre de illuminatinin bilinenin aksine, karanlık ve bilinmeyen organizasyonların yöneticisi olduğu düşünülmektedir.
Kaynak:https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Yeni_Dünya_Düzeni
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Temmuz 25, 2017, 11:11:50 ös
Yanıtla #43

Dünya nüfusu çok hızlı şekilde artıyor. Kim bu artışı durduracaksa durdursun, olumlu karşılarım. Yoksa gezegende ne var ne yok tüketeceğiz. İnsanların "köle" olarak kullanılabilmesi için çip takılması şart değil ayrıca. Medya var, uyuşturucular var, ekonomik ve politik kısıtlamalar var... Biraz daha geniş düşünmek lazım. Nefis bakımından bencil varlıklar olduğumuzdan, tek bir güç odağı olduğunu sanmıyorum. Birden çok odak var ve bunlar bir yanda köşe kapmaca oynarken bir yandan kendi amaçlarına uygun hamleler yapmaya çalışıyor... Ama daha önce de yazmıştım, gerçek bir dönüşüm için eğitim şart.

Totaliter devlet için çok uzağa gitmenize gerek yok :) Ulus devlet olup totaliter olan birçok örnek var.
"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana

Temmuz 25, 2017, 11:12:50 ös
Yanıtla #44
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Rothschild ve Rockefellerın amacını yukarıda acıkladım.. New World Order ıle anılmak onları ıhya edıyor..

Yeni Dünya Düzeni, monarşileri yıkmayı ve dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak totaliter bir tek dünya devleti[1][2] kurmayı planladığı öne sürülen, faaliyeti ya da varlığı tartışılır fakat elde edilen bilgiler tam değerlilik kazanmamış olan bir teori.[3] Aynı teorinin bir uzantısı olarak Rockefeller ailesiyle özdeşleşen[4] illuminati zihin kontrolü ve bilinmeyen ya da gizli olan[5] sistemleri uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek yeni dünya düzeni kurmayı planladığı iddia edilen örgüt[6] olup yine bir görüşe göre de illuminatinin bilinenin aksine, karanlık ve bilinmeyen organizasyonların yöneticisi olduğu düşünülmektedir.
Kaynak:https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Yeni_Dünya_Düzeni
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Temmuz 25, 2017, 11:15:41 ös
Yanıtla #45

Banu Avar cok guzel videolarında izah etmis.Zaten beklenen olaylar var..Saygilarimla.https://youtu.be/qyMNah3TUTg

Temmuz 25, 2017, 11:20:23 ös
Yanıtla #46

Elitlerin dünyası mi olacak?Ac gozlu para babalari petrol satacak diye heryeri sömuruyor.Savaslara son verilirse eko sisteme gereken alt yapı onem verilirse dunya yasanir bir yer olur? Dünyayi mahvedenler malesef elit kesim.Onlarin asiri tuketimi ve hastalikli beyinleri.Saygilarimla.

Temmuz 25, 2017, 11:21:19 ös
Yanıtla #47
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Iste o elıt sıstem ne yazık kı baskın çıkıyor. Amaçları ıcın kullanıyorlar..

Elitlerin dünyası mi olacak?Ac gozlu para babalari petrol satac diye heryeri sömuruyormSavaslara son verilirse eko sisteme gereken alt yapı onem verilirse dunya yasanir bir yer olur? Dünyayi mahvedenler malesef elit kesim.Onlarin asiri tuketimi ve hastalikli beyinleri.Saygilarimla.

Temmuz 25, 2017, 11:35:01 ös
Yanıtla #48

Evenjelistler diyelim, Yahudi halkida savaslardan, emperyalistlerden bikti.Onlari Hitler zamaninda Almanyadan zorla israile göç ettirmek zorunda bıraktırdilar.Göc etmeselerdi hepsini katledileceklerdi...Yeni Dünya Düzeni Evenjelist ve Yahudi olmayan ama Yahudiliği kulanan Siyonist bir plandir.Beklenen ve yasanilacak rivayetler olacaktir.Hic birzaman olmayacak duaya amin diyilmez.Evenjelistler, Hazreti isayi bekliyor.İncildede, Tevrattada Hz.isa kisasi gecer.İsrailin ömrü 66 yıli Tevratta gecmiyecek yaziyor.Kuran-i kerimdede israilin ömrü 70 yili gecmez diyor...Tarihe bakarsak  ne devletler planlar yıkıldı.Evrenin yaraticisininda bir zaman ve plani vardır?Saygilarimla.

Temmuz 25, 2017, 11:41:05 ös
Yanıtla #49
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Masonluğu kendı amacları ıcın kullanan evanjelıstler ve sıonlar.. Sadece oyun amacıkı ve arka plandakıler.. Başarmaları ımkansızdır..

Evenjelistler diyelim, Yahudi halkida savaslardan, emperyalistlerden bikti.Onlari Hitler zamaninda Almanyadan zorla israile göç ettirmek zorunda bıraktırdilar.Göc etmeselerdi hepsini katledileceklerdi...Yeni Dünya Düzeni Evenjelist ve Yahudi olmayan ama Yahudiliği kulanan Siyonist bir plandir.Beklenen ve yasanilacak rivayetler olacaktir.Hic birzaman olmayacak duaya amin diyilmez.Evenjelistler, Hazreti isayi bekliyor.İncildede, Tevrattada Hz.isa kisasi gecer.İsrailin ömrü 66 yıli Tevratta gecmiyecek yaziyor.Kuran-i kerimdede israilin ömrü 70 yili gecmez diyor...Tarihe bakarsak  ne devletler planlar yıkıldı.Evrenin yaraticisininda bir zaman ve plani vardır?Saygilarimla.