Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598822 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 11, 2008, 07:09:05 öö
Yanıtla #250
  • Ziyaretçi

ne guzelmis ev araba yazlik falan metal muzik gelin beni bulun millet ucmus herhalde anlayamadim para miktarini bile yazmislar hemde dolar olarak helal olsun

Kasım 15, 2008, 06:51:30 ös
Yanıtla #251
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

sizde kabul ediyorsunuzki masonluk fakirlerin dünyevi açlıklarından kurtulmadan
masonluğa yani manevi erdeme(size göre)ulaşamıycaklarını söylüyor..
acaba masonluğu kuranlar veya şimdiki masonları amacı sömürmek değilmidir fakirlere
itici pislik gözüyle bakmak değilmidir bu örneğin haftasonu sayısal lotodan 3
trilyon kazandım ve artık bende sizi tatmin edermi ama parasal boyuttan zenginim
artık klubünüze gireblirim 2 tanede masonu bulmak çokda zor değil benim için
bu nasıl bir zihniyett açık açık soyleyin biz titan gibi para klübüyüz kadın
girmedimi fakir girmedimi düzenizimi hiç birşey bozamaz
YAZIKLAR OLSUN !!!
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 16, 2008, 02:10:53 öö
Yanıtla #252
  • Ziyaretçi

Bende bu sorulara maruz kaldım ve gerçekten etkileyici cevaplar verdiğimi zannetmiyorum ama bu kadar "yeter bu kadarda olmaz" dedirtecek cevaplar vermedim.. Trajikomik cevaplar..

Kasım 18, 2008, 06:10:17 ös
Yanıtla #253
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

1-Cunki sizinle birlikde olmak ve dunyani sizinle birlikde yonetmek istiyorum.                                                              
2-{YAS}.Azerbaycan Devlet Konservatuarinda okuyorum.                 
3-Masonlar hakkinda o kadar da bilgim yok.Ama size karsi buyuk sempatim var.Dunyanin tek hakimi olmak isteyiniz beni cok etkiledi.              
4-Masonluk hakkinda bazi arkadaslarimdan duydum ve sizi daha yakindan tanimak istedim.                                                        
5-Sadece Azerice ve Turkceyi iyi biliyorum.                             
6-{ISIM SOYAD}.                                                     
 7-{EMAIL ADRESI}                                                       
8-En cok Turkiyedeki universiteler ve sizin hakkinizdaki siteleri ariyorum.                                                               
9-Sizi Arama motoruyla bildum."Mosonlar" kelimesiyle.                   
10-Uyelik basvurum kabul edilmezse cok uzulurum.Cunki ben en buyuk olmak,dunyani yonetmek istiyorum.Bunu da yalniz sizinle mumkun oldugunu dusunuyorum.

Merhaba Mason kardeslerim.Size bir sorum var.Lütfen cevaplarsaniz cok sevinirim.Masonlarin Azerbaycandaki gücü ne kadardır? Azerbaycan Devletiyle bir iletisiminiz var mi?

Yukaridaki 2 email, 10 dakika icerisinde toplam 12 defa gonderildi.
« Son Düzenleme: Kasım 18, 2008, 06:13:17 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 18, 2008, 06:24:34 ös
Yanıtla #254
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sevgili MASON Kardesim,

Azerilerin Mason'luga bu kadar ilgili ama bir o kadar da yanlis fikirlere sahip olmalarinin nedeni hakkinda bir fikriniz var mi?

« Son Düzenleme: Kasım 18, 2008, 07:16:30 ös Gönderen: MASON »
Bakmak yetmez, gormek gerek...

Kasım 18, 2008, 06:42:23 ös
Yanıtla #255
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sayın Dino,

Ben bu azeri menşeili maillerin aynı kişiler tarafından gönderildiğini düşünüyorum. Ama genel olarak Masonluğu ekonomik bir çıkar kapısı olarak düşünülmesinde Girişteki "ekonomik özgürlük" şartının yanlış anlaşılması ve masonluk karşıtı yayınlarda Masonluğun "dünyayı yönetmek isteyen gizli bir yapılanma", "zenginlerin dahil olabildiği bir yapı" vs. gibi gerçekle örtüşmeyen yazıların yayınlanmış olması ve anti masonik düşüncede buna benzer görüşlerin sıklıkla dile getirilmesinin yattığını düşünüyorum.

Bu başlık altında yayınlanan genelde Azerilerden olmakla birlikte yalnızca o orjinden değil Türkiye orjinli olan cevaplarda da buna benzer ifadelere rastlıyoruz.

Nihayetinde HÜR OLMA ; "kölelik mi var bu devirde? herkes hürdür" cevabıyla karşılanabilmektedir.

Ancak, her şeye karşın Gerçeği görmek isteyen görüyor. Boş inançlarına saplanıp onlara körü körüne bağlı kalanlar ise herşey aşikar olsa da bu kanaatlerinden vazgeçemiyor.

Sevgi ve Saygılarımla.

Kasım 18, 2008, 06:56:50 ös
Yanıtla #256
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sevgili SkullG,

Masonluk hakkindaki onyargilar konusunda hemfikiriz, ben de bu onyargilarin sebeplerini biyerlere dayandirdiklarini dusunuyorum. Merakim, ozellikle Azeri'ler tarafindan gelen mailler neredeyse ayni mantigi tasiyor. Dediginiz gibi ayni kisiler tarafindan yollaniyor olabilirler. Ya da orada hakim olan yayinlarda hakkimizda, gerceklerle bagdasmayan seyler yayinlaniyordur. Bilmiorum, sadece ilgimi cekti.

Tesekkur, Sevgi ve Saygilarimla,
Bakmak yetmez, gormek gerek...

Aralık 03, 2008, 02:56:16 ös
Yanıtla #257
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : ****
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 15
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     :
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : wikipedia masonluk
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : genellikle ülke sorunlarıyla ilgili sitelerde vakit geçiriyorum
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : ben vatan için çalışmak istiyorum yani devletin gizli ajanı olmak istiyorum belki bunun için masonlukla ilgili bilgileri öğrenmem gerekiyor
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : masonlar ilgili hiç bişe düşünmüyorum hiç bir bilgim yok
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : hiçbişe
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Cevaplar oz irademle verdigim gercek cevaplardir.     : Evet
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     :  ****@hotmail.com

Aralık 04, 2008, 09:46:53 öö
Yanıtla #258
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

LAN siz ne *** hayvanlarsınız. Bu vatanda size biat edenin karakterinin............. Eğer bi parça gururunuz varsa bana cevap yazın sorduğum soruların cevabıını alamadım. Yakanızı bırakmiyacam.

kabala34@.....

Aralık 06, 2008, 06:11:29 ös
Yanıtla #259
  • Ziyaretçi

Kabala34@  msn adresini kullanan arkadaş bayağı medeni insanmış.Bu türde yazılan yazılara cevap bile yazılmaz bence.Saygılarımla.