Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Büyük Locamızın Önderliğinde Avrupa Sekreteryaları biraraya geldi  (Okunma sayısı 13413 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 25, 2006, 10:10:19 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Büyük Locamızın Önderliğinde Avrupa Sekreteryaları biraraya geldi 
Uzun hafta sonu 
Avrupa Sekreteryaları, “Uzun Hafta Sonu” adı verilen ve gelenekselleşmesine gayret edilen yıllık toplantılardan ikincisini 7/10 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirdi.

Uzun Hafta Sonu, Çatı’da yenen yemekler, Boğaz ve Adalar’a yapılan geziler, İstanbul’un Sultanahmet, Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi mekânlarına yapılan ziyaretlerle verimli olduğu kadar hatırlarda uzun süre tazeliğini koruyacak bir etkinlik haline getirildi.
İkinci Avrupa Sekreteryaları toplantısına, Türk Sekreteryası’nın yanı sıra Almanya’dan Birgit Dyer, Avusturya’dan Birgitte Gahr, Bulgaristan’dan Deyana Boneva ve Tzetana Kozhuharova, Hollanda’dan Corrice Van Der Pal, İngiltere’den Louise Watts, Romanya’dan Christina Elena Purcel, Fransa’dan Valerie De La Cruz katıldılar.

Büyük Sekreter Koray Darga, Hasan Ataşoğlu, Turgut Tiftik ve Kadir Dabbağoğlu Kardeşler Uzun Hafta Sonu boyunca ziyaretçileri yalnız bırakmadılar.

Beyaz Eldiven Derneğinin Üyeleri Selmin Salem, Gülden Tansal, Oya Çetinkaya ve eşleri Aldo Salem, Mehmet Tansal, Nejat Çetinkaya Kardeşlerimiz Uzun Hafta Sonu’nu renklendirdiler.

Serdar Oğuzoğlu ve Ahmet Kozikoğlu Kardeşler ile Miftale Oğuzoğlu Hemşiremiz, pek çok başka ağırlamada olduğu gibi bu ağırlamada da Büyük Locamız’a destek oldular.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 14, 2012, 12:09:41 ös
Yanıtla #1
  • Aktif Uye

Merhabalar..

Sonunda Bulgaristan'dan da bir katılımı duymak beni memnun etti. Açıkcası Bulgaristan Cumhuriyeti'nde  yani ülkemde burası kadar kolay bilgiye ulaşmak büyük loca adreslerini bulup gitmek basit değil. Ben ülkemde hiçbir amblem varlıklarına dair haber video bilgi duymadım. Türkiye'den daha fazla gizlilik içerisindeler. Bunun sanırım bulgar mafyası ve aşırı milliyetçi tutum içerisindeki halk ve halkın seçtiği aşırı milliyetçi siyasi partilerin sebebi var. Malumunuz masonları orada da israil bağlantılı zanneden oldukça fanatik milliyetçi gruplar mevcut. Yinede sayın MASON un verdiği listede Deyana Boneva  ve Tzetana Kozhuharova isimlerini görmek mutlu etti.

Saygılar.
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O: