Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Selahaddin Eyyubi ?  (Okunma sayısı 20549 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 05, 2007, 04:33:03 ös
Yanıtla #20
  • Ziyaretçi

konu konuyu açar açılan konu bilgi yolunu açar onun içindirki başlıklara fazla takılıp kalmayalım.
SAYGILAR

Kasım 05, 2007, 06:01:57 ös
Yanıtla #21
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sayın shemuel'in yanlış bir şey söylemediğini düşünüyorum, bence İslam başlığı altına yazılacak bilgilendirici yazılar konusundaki tavsiyesine yetkin birileri tarafından uyulsa hiç de fena olmazdı.

Sn. Veritas İslam bölümünü inceleyin zamanında oraya en çok katkıda bulunanlardım ve bir çok şahsın bunun "üstüne gidin İslami sitelerde takılın burası sizin yeriniz deği"l "HZ. leri SAV. ları havalarda uçurup propaganda yapmayın" v.s. türü yorumları ve ayrıca açılan başlıklarında devamlı suretle çarpıtılması ve İslami dokuya hakaret edilmesi üzerine ben oraya yazı yazmaktan vazgeçtim...

Saygılar...
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 05, 2007, 08:39:25 ös
Yanıtla #22
  • Uzman Uye

Sayın shemuel'in yanlış bir şey söylemediğini düşünüyorum, bence İslam başlığı altına yazılacak bilgilendirici yazılar konusundaki tavsiyesine yetkin birileri tarafından uyulsa hiç de fena olmazdı.

Sn. Veritas İslam bölümünü inceleyin zamanında oraya en çok katkıda bulunanlardım ve bir çok şahsın bunun "üstüne gidin İslami sitelerde takılın burası sizin yeriniz deği"l "HZ. leri SAV. ları havalarda uçurup propaganda yapmayın" v.s. türü yorumları ve ayrıca açılan başlıklarında devamlı suretle çarpıtılması ve İslami dokuya hakaret edilmesi üzerine ben oraya yazı yazmaktan vazgeçtim...

Saygılar...

Sevgili lucky islam hakkındaki hangi konuda sizinle dalga geçilip alay edildi.O kadar abartmayın İslam bölümüne bir iki konu açılmış siz buna katkımı diyorsunuz.
Forumdaki üyelerden yada yöneticilerden hangisi islami dokuya hakaret etti.Siz Yazdınızda yazmayınmı dediler.Bütün işiniz anti-progvanda tek düşünceniz ben üyelere bu siteyi nasıl kötüleye bilirim.

Kasım 05, 2007, 08:48:54 ös
Yanıtla #23
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Shemuel niye her dediğimi üstünüze alınyorsunuz böyle yapan bir kaç kişi var kalkıp tek tek isimlerinim yazayım ayrıca size ithamda bulunanlar varken hala kalkıp benimle uğraşıyorsunuz.copy-paste edilecek yazılar yokmu gidin onarı yapın yöneticiler yaptı demedim zaten öyle tepkiler geldi eminim açsamda çarpıtalacak ve gelmeye devam edecek ben burada forumuda kötülemedim muhakeme yeteneğiniz sıfır...

Alın size bir örnek açtığım konuya verilen vcevaplar ve çıkan tartışma burya yazılanların bazıları İslami felsefeye hakaret niteliği taşıyor kanattimce...(kastım shemuel in yorumlarıda değildir kendisinin İslam ın aleyhine bilinçli bir biçimde konuştuğunu hiç görmedim)

http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=1699.0
« Son Düzenleme: Kasım 05, 2007, 08:53:58 ös Gönderen: LuckyEye2 »

Kasım 05, 2007, 08:55:02 ös
Yanıtla #24
  • Uzman Uye

sizi kale alıp sorularınızın muhattabı olmayarak  hiç bir şekilde cevap vermeyeceğim.   

Sayın klmtrş ben size illede soru sormadımki :D
Boyalı basında yazan bir iki yazıyı bana burda tekrarladınız.Bir çok araştırmacının çözemediği Tapınakçıları çözdünüz.
Tapınakçılar hakkında size bir soru sordum cevaplamadınız neden çünkü izlediğiniz televizyon yada okuduğunuz gazetede böyle bir yazı yoktur.
Tabiki konuşalım ama üzerimize düşenve bilgimiz olan  konularda konuşalım.Sevgili kardeşim seni küçük görmüyorum.

Tereciye tere satıp kendini küçültürsen,işte o zaman ne yaparsan kendine yaparsın.
Mesela senin bizimle paylaşacağın dini bir inancın yada ideolojin yokmu?Anlat bende sana senin branşın ile ilgili sorular sorup konuşayım ve tartışalım ama saygı sınırlarını aşmadan.

saygılar kendine iyi bak..............

Kasım 05, 2007, 09:01:36 ös
Yanıtla #25
  • Uzman Uye

Alın size bir örnek açtığım konuya verilen vcevaplar ve çıkan tartışma burya yazılanların bazıları İslami felsefeye hakaret niteliği taşıyor kanattimce...(kastım shemuel in yorumlarıda değildir kendisinin İslam ın aleyhine bilinçli bir biçimde konuştuğunu hiç görmedim)

http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=1699.0

ne var yani ne demişim Kuran ahlakıdamı Dünyaya hakim olmaya çalışıyor.
ben senin Yahudilik hakkında söylediklerini gündeme getiriyormuyum.Üstelik orada bir hakaret görmüyorum.
Ayrıca söz konusu dünyaya hakim olmaksa bunu Araplarla yapamazsın :)
Ama senin dini inancına bir hakaretim olamamış
Sen bunu hakaret olarak görüyorsan sitede islama inanan arkadaşlardan özür diliyorum

Kasım 05, 2007, 09:03:34 ös
Yanıtla #26
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sen bunu maksusmu yapıyorsun yanlış anlayacağını düşünerekten kastım senin yorumların değildir dedm yahu idrak yolları enfeksiyonu sana da bulaşmış forumun salgın hastalığı galiba nasıl anlıyorsan öyle anla artık benden bu kadar...

Kasım 05, 2007, 09:04:40 ös
Yanıtla #27
  • Uzman Uye

copy-paste
copy-paste ne demek  :D İslami bir terimmi yoksa Öz Türkçemi?

Kasım 05, 2007, 09:06:44 ös
Yanıtla #28
  • Uzman Uye

Sen bunu maksusmu yapıyorsun yanlış anlayacağını düşünerekten kastım senin yorumların değildir dedm yahu idrak yolları enfeksiyonu sana da bulaşmış forumun salgın hastalığı galiba nasıl anlıyorsan öyle anla artık benden bu kadar...
Tabiki forumda herkes hasta bir sen sağlıklısın :D
Haydi bendende bu kadar

Kasım 06, 2007, 02:01:58 ös
Yanıtla #29
  • Ziyaretçi

en kötüsü nedir bilirmisiniz laf cambazlığı yapmaya çalışanların lafları arasındaki yumaga dolanmalarıdır

aslında ortaya atılması gereken pisagorun ışık insan teoremini araştırıken söylediği sözdür ama...