Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: AKP  (Okunma sayısı 7479 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 27, 2007, 08:16:44 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

NOT: Barzani ve Talabani'ye kırmızı pasaport veren Özal'dır. Kuzay Irak'tan kürtleri yurda sokup pkk'nın bugün bu seviyeyede ulaşmasının baş mimarıdır.

Mayıs 27, 2007, 08:18:47 ös
Yanıtla #11
  • Uzman Uye

Saddam insanları öldürüyordu sınırları açdıda insanlar çocuklar bebekler ölmesin diye. Sizinde burdan bir ABD olduğunuzu anlıyoruz
''Kızıl elmada buluşalım''

Mayıs 27, 2007, 08:24:26 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

ozal ayrica musul ve kerkuk u de almak ve turkiye sinirlarina eklemek istemisti bunuda unutmayalim. yani, ozal  turkiyenin sinirlarini genisletmek istemisti. bence cok guzel bir fikirdi ama bazilari yole dusumedi demekkiki, demirel hala yasiyor ama ozal aniden oldu.

ayrica ozal turkiyedeki bircok kopru otoban ve kalkinma hamlelerininde sahibidir. basta sanayi hamleleri olmak uzere. teknoloji ve gelisme amacindaydi.

Mayıs 27, 2007, 11:26:30 ös
Yanıtla #13
  • Orta Dereceli Uye
  • **

SN  HAMLET
1- Ulkenin hemen yaninda cok buyuk bir savas cikmasina ragmen. EKONOMI SARSILMADI. AKSINE YILLARDIR YUKSELEN ENFLASYON ILK KEZ DUSTU!

2- DOLAR SABIT TUTULABILDI. HATTA DUSTU!

3- ANKARA-ISTANBUL ARASI HIZLI TREN YAPILDI. <<< buda yillardir konusulan ama yapilmayan birseydi.

4- BEN DOGDUGUMDAN BERI (ki o bayagi eskidir o yillar) ISTANBULA 3. KOPRU YADA TUP GECIT DUSUNULUYORDU. ILK VE BUNU TEMELINI AKP ATTI. VE HAKKATEN TUP GECITI BASLATTI.

5- AMERIKANIN GUNEY CEPHEMIZI KULLANARAK IRAGA GIRMESINI ENGELLEYEREK. ULKEYIDE KISMAN SAVASA SOKMAKTAN KURTARDIGI GIBI, BIZLERIDE SAVAS DURUMUNDA TARAF TUTUYOR GIBI GORUNMEKTEN KURTARDI.

6- COK BUYUK VE GUCLU BIR TOPLULUK ONA KARSI OLMASINA VE KENDILERINI DINCILIKLE SUCLAMASINA RAGMEN ILK KEZ BIR BASBAKAN YAHUDILERDEN ODUL ALDI. YAHUDILER TARAFINDAN SEVILDI.

7- GENE DINCILIKLE VE SERIATLA SUCLANAN BU HUKUMET ILK KEZ BIR CAMININ KILISEYE DONUSMESINI SAGLADI. <<<< yaptiginin dogru oldugunu savunmuyorum. ama yapilan muhalefetin sirf saldiri amacli ve yanlis oldugunu gostermeye calisiyorum. yoksa beni hiristiyan sanmayin. dinimi soylememekte kararliyim

8- %90 KUSURU MUSLUMAN OLAN BIR ULKE OLARAK ILK DEFA BASBAKAN ESI BASI KAPALI BIRISIYDI. KENDIMIZI ASIRI BATILILASMIS VE DEGERLERINI UNUTMUS OLARAK DEGIL. DININE VE DEGERLERINE BAGLI BIR ULKE OLARAK GOSTEERDIGIMIZI DUSUNUYORUM.

9- UNIVERSITE VE DEVLET DAIRELERINDE BAS ORTUSU YASAGINI KALDIRDIMI BILMIYORUM. AMA KESIN BUNUN ICIN UGRASMISTIR. %90 KUSURU MUSLUMAN OLAN BIR ULKEDE BAS ORTUSUNU ZORLA CIKARTTIRMANIN ZATEN  TAMAMEN YANLIS OLDUGUNU DUSUNUYORUM. SANKI BIRILERI YAKINDA NAMAZ KILINMASINIDA YASAKLAYACAKMIS GIBI GELIYOR. MESELE BAS ORTUSUNU TAKMAK DEGILDIR. KISI OLARAK YAPTIGI EYLEMLER VE YANLISLARDIR. HIRISTIYAN OLAN YABANCI ULKELERDE BILE BUNA IZIN VERIRLIRKEN MUSLUMAN TURKIYEDE BIR INSANIN BASORTUSUNUN ZORLA CIKARTILMASI BENCE COK YANLIS.

CEVAPLANDIRMAK GEREK !

1.GECENLERDE İZMİR LİMANI SATILDI  1,4 MİLYAR DOLARA BU PARA EK GELİR DEĞİL Mİ?Onca malı sattılar bittiğinde  ne yapacaklar Yaratıcı bilir!
ENFLASYON  DİYOSUNUZ VE SİZ ALMANYA'DA YAŞIYOSUNUZ zannedersem !
TÜRKİYE'YE GELİN VE  GÖRÜN ENFLASYON VAR MI YOK MU?

2.verileri yazıyorum

DÖVİZ KURLARI (1) TL / Yabancı Para
EXCHANGE RATES TL / Foreign Currency
ABD Doları
US Dollar
Alış Satış Buying Selling
1 2 3 4 5 6 7
1996 107505 108045
1997 204750 205740
1998 312720 314230
1999 540098 542703
2000 671765 675004
2001 1439567 1446510
2002 1634501 1642384
2003 1395835 1402567
2004 1342100 1348600
1.2003 1642218 1650139
2. 1602796 1610527
3. 1708213 1716452
4. 1582410 1590042
5. 1434663 1441583
6. 1421717 1428574
7. 1421844 1428702
8. 1400998 1407755
9. 1376707 1383347
10. 1491399 1498592
11. 1464763 1471828
12. 1395835 1402567
1.2004 1333189 1339619
2. 1323912 1330297
3. 1311286 1317611
4. 1440128 1447074
5. 1485338 1492502
6. 1485911 1493078
7. 1468321 1475403
8. 1497192 1504413
9. 1497696 1504920
10. 1470153 1477244
11. 1419399 1426245
12. 1342100 1348600

USD 1,32590 1,33230 28/05/ 2007
aslında  diğer iktidarların  yaptığını  yapmıştırlar  zaten  bir  ekonomik  krizden çıkmıştık
Bu arada güçlü ülkelerin ekonomileri etkisinde olmuştur  bu  ekonomi!!!
ABD de bi kriz veya  Japonya'da bir kriz olsaydı durum değişirdi!

3.- ANKARA-ISTANBUL ARASI HIZLI TREN YAPILDI. <<< buda yillardir konusulan ama yapilmayan birseydi.

2004'te yaşanan hızlı tren faciasından sonra geçtiğimiz ay yeniden deneme sürüşlerine başlandı. Ancak gerek akademisyenler gerekse demiryolları çalışanları, altyapı, sinyalizasyon ve elektrifikasyon eksikliklerine dikkat çekerek, yeni bir facia uyarısı yapıyor..
 sabah gazetesinden alınmıştır

Şuan bile  Türkiye'nin alt yapısı  hızlı trene  elverişli değildirGelişmiş ülkelerde  hızlı trenler  manyetik alan  üzerine kurulmuş olup  tek rayda  çalışmaktadır ....

4- BEN DOGDUGUMDAN BERI (ki o bayagi eskidir o yillar) ISTANBULA 3. KOPRU YADA TUP GECIT DUSUNULUYORDU. ILK VE BUNU TEMELINI AKP ATTI. VE HAKKATEN TUP GECITI BASLATTI.

Çok güzel söylemişsinde  o proje  tamamen  Akp yandaşlarına  rant sağlamak amaçlı yapılmıştırAyrıca  tarihi  HAydarpaşa  istasyonu  kaldırılacaktırBuda  onlara  açıkcası  fırsat  tanımıştır  Haydarpaşa'daki Tüm de  TCDD  departmanları hatta  liman bile  özelleşeşecektirArtık son durak  Söğütlü çeşme(Kadıköy)  istasyonu olacaktır!!!

Ayrıca ne zaman biteceği belli değildir!
Ayrıca  gelicek olan hızlı  trenler yanılmıyorsam  İspanyadan gelecektir 2. el dirKullanılmıştır yani
(Bu bilgiyi TCDD'deki bir müdürden öğrenmiştim)

5- AMERIKANIN GUNEY CEPHEMIZI KULLANARAK IRAGA GIRMESINI ENGELLEYEREK. ULKEYIDE KISMAN SAVASA SOKMAKTAN KURTARDIGI GIBI, BIZLERIDE SAVAS DURUMUNDA TARAF TUTUYOR GIBI GORUNMEKTEN KURTARDI.

Aslında  milletvekillerini ikna  edemediği için  tarafsız  kaldık  ayrıca  bu sayede  K. Iark kapıları  Türkiye'ye  kapatılmış oldu!!!

6- COK BUYUK VE GUCLU BIR TOPLULUK ONA KARSI OLMASINA VE KENDILERINI DINCILIKLE SUCLAMASINA RAGMEN ILK KEZ BIR BASBAKAN YAHUDILERDEN ODUL ALDI. YAHUDILER TARAFINDAN SEVILDI.

BOP nin  eşbaşkanı olduğunu ilan etmedi mi aziz kardeşim!

7- GENE DINCILIKLE VE SERIATLA SUCLANAN BU HUKUMET ILK KEZ BIR CAMININ KILISEYE DONUSMESINI SAGLADI. <<<< yaptiginin dogru oldugunu savunmuyorum. ama yapilan muhalefetin sirf saldiri amacli ve yanlis oldugunu gostermeye calisiyorum. yoksa beni hiristiyan sanmayin. dinimi soylememekte kararliyim

Bu da onların  ne kadar  dönek olduğunun kanıtıdır!

8- %90 KUSURU MUSLUMAN OLAN BIR ULKE OLARAK ILK DEFA BASBAKAN ESI BASI KAPALI BIRISIYDI. KENDIMIZI ASIRI BATILILASMIS VE DEGERLERINI UNUTMUS OLARAK DEGIL. DININE VE DEGERLERINE BAGLI BIR ULKE OLARAK GOSTEERDIGIMIZI DUSUNUYORUM.

Tabiki aziz kardeşim  Suriye  ziyaretinde  Suriye başkanın eşi bile açıktı ne kadar rezil olduğumuzun  kanıtıdır herhalde!
Ayrıca  dünyaya  modern  müslümanların simgesi bir ülkeyi  ne  imaja  soktuğu açıktır! 

9- UNIVERSITE VE DEVLET DAIRELERINDE BAS ORTUSU YASAGINI KALDIRDIMI BILMIYORUM. AMA KESIN BUNUN ICIN UGRASMISTIR. %90 KUSURU MUSLUMAN OLAN BIR ULKEDE BAS ORTUSUNU ZORLA CIKARTTIRMANIN ZATEN  TAMAMEN YANLIS OLDUGUNU DUSUNUYORUM. SANKI BIRILERI YAKINDA NAMAZ KILINMASINIDA YASAKLAYACAKMIS GIBI GELIYOR. MESELE BAS ORTUSUNU TAKMAK DEGILDIR. KISI OLARAK YAPTIGI EYLEMLER VE YANLISLARDIR. HIRISTIYAN OLAN YABANCI ULKELERDE BILE BUNA IZIN VERIRLIRKEN MUSLUMAN TURKIYEDE BIR INSANIN BASORTUSUNUN ZORLA CIKARTILMASI BENCE COK YANLIS.

Sizler hâlâ orda mısınız? Bu dediklerinizi Ortaçağda  batılılar  tarşışmaktaydılarYazık ki ne yazık!!!
İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 27, 2007, 11:33:04 ös
Yanıtla #14
  • Mason
  • Uzman Uye
  • *

bu konu sanırım localarda neden siyaset konuşulmadığı ve konuşulmamasının iyiliği üzerine bir örnek.
Tempus fugit...

Mayıs 27, 2007, 11:35:35 ös
Yanıtla #15
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

bu konu sanýrým localarda neden siyaset konuþulmadýðý ve konuþulmamasýnýn iyiliði üzerine bir örnek.

Haklisiniz.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 27, 2007, 11:48:04 ös
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

Sayın Hutgin, saygılarımı arz ederim.

Sayın Hamlet,

Alıntı
1- Ulkenin hemen yaninda cok buyuk bir savas cikmasina ragmen. EKONOMI SARSILMADI. AKSINE YILLARDIR YUKSELEN ENFLASYON ILK KEZ DUSTU!

Yanlış. Ecevit hükumeti Irak Savaşı’nı geciktirmeye çalıştığı için Amerika tarafından alaşağı edildi. Türkiye’deki gayr-i Türk kanı taşıyanların kurduğu hükumetlerce –ki Ecevit Hoca Efendi Hazretleri’nin de pek taktir ettiği bir politikacıydı, birbirlerini kollarlardı, ki İslam kardeşliği nedeniyle değil- yürütülen hortumlu çapul faaliyetleri nedeniyle, ülkemizde kriz çıkarma Amerika için kolaylaştı. Kriz borsadan çekilen sıcak para ile ülkeyi sarstı. Ecevit Amerika’dan Kemal Derviş’i getirdi ve bugünki düşük enflasyonlu ve yabancıya faiz ödememizi garanti altına alan ilgili politikalar bu devirde kusursuzlaştı. Derviş daha sonra, aldığı işaret doğrultusunda diğer bir kısım ırkdaşı ile çok erken seçime hükumeti ikna etti. Dikkatinizi çekerim Erdoğan hükumeti Ecevit hükumetinin para ve maliye politikalarının tek harfine dokunmamıştır.

Alıntı
2- DOLAR SABIT TUTULABILDI. HATTA DUSTU!

Bu sayede dış ticaret açığı en yüksek oranlardadır. Ki bu konuyu mevcut iktisadi sistemden karlı çıkan birisi olarak açıkça değerlendirebiliyorum. Hiç çalışmadan Ecevit, Derviş ve Erdoğan sayesinde küçük servetimi reel olarak üçe katladım. Bu varlık yoktan ortaya çıkmaz, demektir ki, bu para fakir ve orta gelirli çoğunluğun cebinden çıkmıştır. Bu politika kötüdür, çoğunluk fakirleşmiş, yabancılar ve yerli parazitler –maalesef bu durumda ben de bu gruba giriyorum- zenginleşmiştir.  Benim bundan çıkar sağlamış olmam ise gerçekleri dile getirmemi engellemez, para işlerinden az buçuk anlarım…

Alıntı
3- ANKARA-ISTANBUL ARASI HIZLI TREN YAPILDI. <<< buda yillardir konusulan ama yapilmayan birseydi.

Şov amacıyla yapılmış bir rezalettir, onlarca değerli insanı şov uğruna harcadılar. Katliamdır. Laf salatasıdır. Bu görgüsüz, aptalca katliamı  iyi bir şeymiş gibi göstermek cehalet, kısmen de arsızlıktır.

Alıntı

Köprüler arttıkça İstanbul trafiği kötüleşmektedir. 3. Köprünün faydası bunun inşasından komisyon alacak olan ve de yabancıya satışında da komisyon alacak olan dini bütün ya da modern ya da eski solcu; ama mutlaka “demokrat” olan siyasetçiye ve bürokrata; yani kültürsüz, sınıf atlamaya çalışan, köy ve taşranın kente akan görgüsüzlerine, köy kurnazlarına olacaktır. O kadar…

Alıntı

AKP engellemedi. AKP onayladı. CHP blok olarak buna karşı çıktı –CHP sonucu kestirse onay çıksın diye 5-10 vekilini lehte oy kullanması doğrultusunda ayarlardı ayrı konu-. Ama ülkemizi AKP değil CHP ile bazı AKP’liler kurtarmıştır. Bu AKP’liler Kürt milletvekilleriydi, Barzani’nin TBMM’de 50 parlamenterim var  diye kasdettiği grup. Bunların bir kısmı Türk Ordusu Türkmenleri korur diye red kararı vermişlerdir. Yani Türkiye’yi bir grup aptal hain kurtarmıştır. 

Alıntı

Ben de vatanımı babalar gibi satayım pazarlayayım, Yahudiler bana da CESUR POLİTİKACI ödülü verirler. Başbakanımız dinci değildir, işbirlikçidir. İslami kaygısı türban şovudur; bu kadar… KEŞKE İSLAMCI OLSAYDI! MÜSLÜMAN ADAM IRAK SOYKIRIMI YAPAN KATİL SAPIK ASKERLERE KAHRAMAN ASKERLER DEDİĞİ BİR YAZI DÖŞEYİP AMERİKAN GAZETELERİNDE YAYINLATMAZ. TÜRKİYE’DE KONU AKP’NİN DİNCİLİĞİ DEĞİLDİR, SÖZDE DİNCİLİĞİYLE ÖZDE PAZARLAMACI ÖZELLİĞİDİR.

Alıntı
7- GENE DINCILIKLE VE SERIATLA SUCLANAN BU HUKUMET ILK KEZ BIR CAMININ KILISEYE DONUSMESINI SAGLADI.

Ne olduklarının bir güzel kanıtı daha. Milli devleti ve değerleri yozlaştırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Alıntı

Yoo… Emine Hanım ve avanesinin görgüsüzlük derecesinde pahalı ve çirkin kıyafetlerine baktığımızda Türkleri küçük düşürmek için yapılan şovlar olduğu açıktır. Madem dindar adam, karısıyla kameralara kikir kikir sırıtan kızlarını içkili kokteyllere gavur erkeklerin arasında gezdirmez; en azından bu hanımları sade ve şık biçimde giydirir.
Madem türban zulmü yüzünden kızı ABD’ye kaçtı, o kız ABD’de gavur erkeklerin arasında mayo giyip yüzmez. Siyasetteki bu başörtüsü yaygarası, hem karşı olan hem yandaş olan ve soyu şaibeli kişilerce, ülkenin pazarlamacıların elinde tutulması için geliştirilmiş mükemmel bir komplodur. Konu muhafazakarlık, dindarlık değildir; konu pazarlamacılıktır, görgüsüzlüktür, sinsiliktir ve kimilerince de Kur-an’daki tabiri ile münafıklıktır.

Not: Ben kamu alanında burkanın –isteyen kadın hakimler bile giysin- bile serbest bırakılmasından yanayım. Yeter ki güvenlik noktasında –kimlik tespiti, güvenlik aramaları…- gibi noktalarda bu kıyafettekiler güvenlik güçlerine zorluk çıkarmasınlar. Bu tavrımın nedeni kozmetik kaygılar dolayısıyla seçimlerin daha fazla speküle edilmesidir. Türban geyiği Türk Milleti’ni ölüme götürmektedir.

Alıntı
9- UNIVERSITE VE DEVLET DAIRELERINDE BAS ORTUSU YASAGINI KALDIRDIMI BILMIYORUM.

Yasağı kaldırmadı. Amaç türbanı kullanarak seçimler öncesi illüzyon yaratmak. Zulüm görüyoruz diye gariban edebiyatı yaparak oy toplamak.

Alıntı
-ilkdefa bir t.c ba&thorn;bakan&yacute; hikmetyar'&yacute;n önünde diz çökmü&thorn; elini ete&eth;ini öpmü&thorn;tür.

adama elini etegini opmesi icin yalvarmadi herhalde. adam bunu yapacak zihniyette biri ise, kendiside buna engel olamamistir. bu kadar.

Silah zoruyla Hikmetyar’ın dizinin dibine oturduğunu ve elini eteğini öptüğünü hiç sanmıyorum. Çok zorlama bir açıklama getirmişsiniz.

Alıntı
ilk defa bir ba&thorn;bakan türkiye’yi pazarlad&yacute;&eth;&yacute;n&yacute; aç&yacute;kça itiraf etti ve toprak sat&yacute;l&yacute;yorsa “al&yacute;p götürmüyorlar ya” dedi.

kessinlikle cok dogru demis. size soyle diyim. sen evini satiyorsun dusun. evine 1 milyar istiyorsun ama etrafindaki butun herkes sana 500 milyondan fazla vermiyo evin icin. ama amerikali bir adam geliyor ve evinin degerini goruyor. sana 2 milyar vermek istiyor. SEN EVINI KIME SATARSIN??? DURUST CEVAP VER?

peki evini amerikaliya sattiktan sonra amerikali oraya devlet mi kuracak? yada oraya bayraginimi dikecek? sana ne zarari var? biliyroum simdiye diyeceksinizki, YA HERKES OYLE YAPARSA... O ZAMAN TURKLERIN BIRSEYI KALMAZ. oyle bir teklif her zaman herkese gelmez. ayrica eger mileltimiz elindekinin degerini bilmiyorsa zaten orasi, onun degerini bilene bugun degil yarin gidecektir.

EVDEN, MALDAN DEĞİL VATANDAN SÖZ EDİYORUZ! FİLİSTİN ÖNCE SATILDI SONRA GASP EDİLDİ! YAZIKLAR OLSUN SİZİN ZİHNİYETE! VATANINI PAZARLAYAN KARISINI DA KIZINI DA ANASINI DA KABESİNİ DE PAZARLAR!
Kötü bir şey demiyorum, Başbakan’ın savunması ortada, pazarlamaktan kastı marketingmiş, kötü bir şey değilmiş, buna kızanlar eski kafalıymış.

Alıntı
ilk defa türk askerlerinin ba&thorn;&yacute;na abd güçlerince çuval geçirildi.

Cuvali kendi gecirmedi herhalde dimi? bunun suclamasini amerikaya yapmaniz lazim bence. hangi basbakan yada hangi turk diyim boyle birsey isterdiki. ama oldu ve bunun sucunu amerikaya yada amerikan askerine atmaniz gerekir.

AKP’nin gıkı çıkmadı. Ne nota verelim müzik notası mı bu diye sırıtarak açıklama yaptı bir kısım Musa’nın çocukları.

Alıntı
-ilkdefa bir ba&thorn;bakan türk halk&yacute;n&yacute;n ardarda &thorn;ehit haberleri ald&yacute;&eth;&yacute; günlerde “askerlik yan gelip yatma yeri de&eth;ildir ” dedi.

peki ben size sorayim... ASKERLIK YANGELIP YATMA YERIMIDIR??? askere gidenlerin hangisi yangelip yatiyor? askere giden vatan icin can vermeye gitmiyomu?

Olayı anlatayım. Bir vatandaş Lübnan kararı nedeniyle dileğini dile getirdi “Sayın Başbakanım, daha fazla şehit istemiyoruz!” Başbakan sırıtarak karşılık verdi: “Güzel kardeşim, askerlik yan gelip yatma yeri değildir”. Yani askerin işi ne ölecek lan tabi manasında bir cevap verdi. En kibar tabiriyle böyle bir kabalığı, böyle bir terbiyesizliği Türk Milleti’ne hiçbir Başbakanı yapmamıştır. İLKTİR.

Alıntı
6 &THORN;ubat 2003’te ABD’nin yan&yacute;nda yer alma karar&yacute; 308 oyla, Tayyib’in bask&yacute;s&yacute;yla kabul edildi…

amerikanin yaninda yer alinmasaydi neler olurdu onu dusunebiliyormusunuz peki? amerikanin dusmanimi olmayi tercih ederdiniz? dostumu? kisisel olarak mileltin gelecegini dusunerek cevap vermenizi tavsiye ederim.

Yahudiler ve onların köpekleri Peşmergelerin çıkarı için soykırımda taraf oldular. Amerika bize düşmanken biz niye ona dost oluyoruz? 

Alıntı
11- 19 &THORN;ubat 2003’te, Ba&thorn;bakan Abdullah Gül; “ ABD’nin yan&yacute;nda olmayaca&eth;&yacute;z “ dedi…

Oysa &Yacute;skenderun Liman&yacute;na ABD’nin askeri Tank ve Toplar&yacute; inmeye ba&thorn;lad&yacute;. Askeri konvoy Silopi’ye vard&yacute;…

peki askeri konvoy sinirlardan gecebildimi??? hayir. cunku tezkere cikmadi. herkes cikacagini saniyordu ama cikmadi. hava sahalarimizin kullanilmasina izin verdik o kadar. yani o tanklar tufekler, ucakla gittiler iraga.

Hani AKP reddetmişti? Herkes çıkacağını sanıyordu ne demek? Başbakan tezkereye evet oyu vermedi mi? Tutarsızlık ahlaksızlıktır. İyi tartışmak her şeye laf yetiştirmeye çalışmak değildir. Savunmak için bir şey savunulmaz! Doğru olan savunulur… Bir zaman da tezkere çıkmadı da iyi mi oldu Türkiye kaybetti diye yazılarınızı da göreceğimden eminim.

Alıntı
”YESIN. ISTEDIGI KADAR PARA YESIN! HELAL OLSUN! AMA ISINI DE YAPSIN!”

UTANÇ VERİCİ BİR LAF… Bahse girerim siz Nurcusunuz.

Mayıs 27, 2007, 11:54:02 ös
Yanıtla #17
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bazı yönlerde uyuşmasakta  katılıyorum sn. ElmasMehmet 
Emeğine sağlık!
İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 28, 2007, 12:02:16 öö
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

Elbette...

Taraftar toplamak amacıyla saygılarımı arz etmemiştim zaten; arz edilen tutarlı düşünsel emeğinize binaendir.