Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Lanetli ırk?  (Okunma sayısı 57272 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 28, 2007, 09:47:13 ös
Yanıtla #140
  • Uzman Uye

Ekim 28, 2007, 09:54:19 ös
Yanıtla #141
  • Uzman Uye

Mit mezapotamya bilmem ne topluluğuymuş paragon sana gerken cevabı vermiş zaten sen hayal dünyasında yaşıyorsun seni tasdikleyen şahısdan bunu anlamakta çok zor değil zaten...

sen müslümanlığı diyorsun ama paragon gibi Theodore zihniyetinde biriyle aynı görüşleri savunuyorsun.nerde kaldı islamiyetçiliğin.
Benim bildiğim milleçilik yerine ümmetçilik olmamalımı?

Ekim 28, 2007, 10:02:46 ös
Yanıtla #142
  • Uzman Uye

bu güne kadar kör cahil tiplerin Yahudiliğe olur olmaz  saldırılarında bir Müslüman olarak verdiğim desteği artık vermeyeceğim bunu da bil...
Saol eksik olma ama böyle yaptığın zaman bir anlamı kalmıyor
O kadar nankör değilim sen Yahudileri savunuyorsun bu inceliği gösteriyorsun ama birden bire bizi sırttan hançerleyen hainler sınıfına sokuyorsun. işte  o zaman bir anlamı kalmıyor ve banada cevap hakkı doğuyor.

Ekim 28, 2007, 10:28:18 ös
Yanıtla #143
  • Aktif Uye

senin devletinmi ?tapusunumu aldın ?
senin gibi konuşan türlerin ne devlete nede millete hayrı vardır.
bu ülke senin kadar hepimizindir . ben kimi eleştireceğimide iyi biliyorum.Bu gün uyuşturucu işi yapan mitçilerde var.sıradan bir istibarat teşkilatını kalkıp bu şekil savunman çok basitçe sanki kişisel bir sorunun varmış gibi görünüyor.
mit sadece mosad yada diğer devletlerin istibarat örgütleri gibi sıradan bir kurumdur.Peygamber ocağı yapmanın anlamı yoktur.Seninki sadece pisikolojik bir durum.bu cümleleri şu türkmen yada lucky eye yazsaydı bu tepkiyi göstermezdin.
Yahudiliğe saldırmaktan vaz geçin bu size bir kazanç getirmez.Aksine Yahudiliği güçlendirirsiniz.
Mezopotamya ibrani topluluğu yakıştırmasında ne gibi kötü bir yan var.

İlk suçlamandan başlıyorum samuel ..Hayır almadım, zira almakla alakalı birşey de söylemedim .Kaldıki kendini benim devletimin vatandandaşı olarak gören her milletten insanla paylaşmak konusundada aşırı sahiplenici bir tutumum yok...Devlet kurumları konusundaki tavrım  ne Milli istihbarat teşkilatına nede  sana özel dedegildir...Şahsi garezden ötürü boş beleş lakırtıyla milliyetçilik yaptıgımı düşünüyorsanda yanılıyorsun. Hoş senin gibi türler yakıştırmandan ötürü yaptıgın küstahlıgıda tamamen sana atfetmiyorum .Çok dogru görünen yanlış insanlar tanımışsın ne diyim .Unutma herkez samimiyetsiz olmayabilir....

İkinci suçlamana geçeyim ...Uyuşturucu işi yapan MİT çiler konusunda haklısın diyelim .Bu benim söylediklerimdeki hiçbirşeyi degiştirmez farkında olmayacak kadar  sıg degilsin heralde.

İstihbarat kurumları ile alay edebilirsiniz hatta içerisindeki elemanları   yetersiz derecede yozlaşmışda bulabilirsiniz; Fakat önünde benim yada ikimizin devletinin(T:C ) sıfatını taşıyan bir kuruma karşı olan sorumlulugunuz sizin devletinize karşı olan sorumlulugunuzdur. Bu sorumluluk nisbetinde devletin kurumlarının  hatalarını ve yanlışlarını görmezden gelin demiyorum, hatta gerekirse protestoda edin. Yeterki devletin kurumlarının halk arasındaki saygınlıgının devletin kendi saygınlıgı oldugunu unutmayın  ....
Son suçlamanıza cevap bile vermek niyetinde degildim zaten sorunuz mantıklı düşününde soru bile degil sadece boş bir suçlama ...

Ben hangi satırda mezopotamya ibraniler toplulugu konusunda bir fikir beyan ettim samuel el insafff.  Oraya malatya izciler toplulugu desen ne degişecekti cevabımda hiçbirşey .....Ben bu tutumunda da seni tamamen suçlu bulmuyorum, ne diyeyim sen suçlu degilsin . Seni sen yapan ve bizi senin kısır mantıgındaki  önyargı kaynaklı  yanlış anlamalarınla yüzyüze bırakanlar utansın .....
« Son Düzenleme: Ekim 28, 2007, 10:35:26 ös Gönderen: paragon »
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ekim 28, 2007, 10:45:49 ös
Yanıtla #144
  • Uzman Uye

Ben hangi satırda mezopotamya ibraniler toplulugu konusunda bir fikir beyan ettim samuel el insafff.  Oraya malatya izciler toplulugu desen ne degişecekti cevabımda hiçbirşey .....Ben bu tutumunda da seni tamamen suçlu bulmuyorum, ne diyeyim sen suçlu degilsin . Seni sen yapan ve bizi senin kısır mantıgındaki  önyargı kaynaklı  yanlış anlamarınla yüzyüze bırakanlar utansın .....
bak mantıklı kardeşim  :D
ilk kurşunu sen sıktın ayrıca bizim asıl konumuz bir dine göre sözde yahudiler lanetliymiş konusu daha sonra asırlar önce yazıldığı idda edilen saçma bir yazıyı sevgili bir dostumuz bırakıp ta günümüze geldi. neymiş efendim israil cirit atıyor Türkler izliyormuş
Neden izliyorlar karışmaya korkuyorlarmı?varmı böyle bir şey. ben ne dedim bu israil varlığından Türkiyenin  haberi var.Karşılıklı bir ortaklık var dedim.Bu ortaklık Türkiyenin sonu için değildir.
Neymiş efendim Mit raporuymuş,İsrail gazetesinde baş sayfada yayınlanıyor siz rapordan söz ediyorsunuz

Ekim 28, 2007, 10:50:28 ös
Yanıtla #145
  • Aktif Uye

sen müslümanlığı diyorsun ama paragon gibi Theodore zihniyetinde biriyle aynı görüşleri savunuyorsun.nerde kaldı islamiyetçiliğin.
Ben mi faşistim ben mi senin thedor un  zihniyetini anlattıgın şekildeyim ...sen kakıp nankör degilim diyorsun senin bunları söyledikten sonra olabilecek üç ihtimalin var .
 Bir sen bir nankörsün ve yapılanları sadece işine geldiği ölçüde haklıbulup gerisini çöpe atıyorsun ..

İki sen bir körsün ve gerek bu başlık gerekse diger tüm alakalı başlıklardakiyazılarımı okuyamamışsın .

Üçüncü ihtimalde ise sen bir kurnaz sın ve okuduklarını kurnazlıgının gerektirdiği üzere es geçerek sana karşı olunan kısımlarıyla insanları degerlendiriyorsun ....
 Dip not .benim olayları kişiselleştirmeyip objektif ele aldıgım,ard ardına seni yeren ve seni yerden yere vurana gülen mesajlarımdan anlaşılıyor.....
« Son Düzenleme: Ekim 28, 2007, 11:03:30 ös Gönderen: paragon »

Ekim 28, 2007, 11:00:26 ös
Yanıtla #146
  • Aktif Uye

ilk kurşunu sen sıktın ayrıca bizim asıl konumuz bir dine göre sözde yahudiler lanetliymiş konusu daha sonra asırlar önce yazıldığı idda edilen saçma bir yazıyı sevgili bir dostumuz bırakıp ta günümüze geldi. neymiş efendim israil cirit atıyor Türkler izliyormuş
Neden izliyorlar karışmaya korkuyorlarmı?varmı böyle bir şey. ben ne dedim bu israil varlığından Türkiyenin  haberi var.Karşılıklı bir ortaklık var dedim.Bu ortaklık Türkiyenin sonu için değildir.
Neymiş efendim Mit raporuymuş,İsrail gazetesinde baş sayfada yayınlanıyor siz rapordan söz ediyorsunuz
Mesleyi hala kurşun sıkmak zihniyetinde ele alıyorsan söz yok sana sevgili samuel .....konununhangi taraftan hangi tarafa taşındıgı konusuna gelince ..bu benim daha da önce belirttiğim üzere raslantı üzere bir taşınma degildir .Tamamen katılımcıların art niyetleri ile alakalıdır.Bunu herhangi bir tarafı dışarda tutarak söylemiyorum ...senin ve lucky nin MİT ve mossat arasında gerekese de türkiye israil arasındaki tartıştıgınız meselelere gelince ,bu konuda münakaşa dahil olmam çünkü ne bir faydası oldugunu sanıyorum nede bunları gerekli kurumlar haricinde elden dolma bilgilerle tartışmanın dogru oldugunu ...Tabi eger ikinizinde bu konuzundaki bilgileriniz kanımca bizden çok daha drekt elden miş gibi göründüğü  için siz aranızda rahat rahat atışın ama genede bi faydası olurmu bilmem ....
  Bu arda mantıklı kardeşim  demiş sonunada bir gülücük iliştirmişsin bundan bir alay çıkarayımmı yoksa sadece sana özel bir üslup sayıp geçeyimmi .... 
« Son Düzenleme: Ekim 28, 2007, 11:02:16 ös Gönderen: paragon »

Ekim 28, 2007, 11:03:14 ös
Yanıtla #147
  • Uzman Uye

Bu ne istihbarat sevgili türkmen .kim formlardan tanıdıgı birinin peşine bukadar düşer .Bravo dogrusu .Gerçi lucky e cevap vericem derken adamı deşifre etmeden formdaki portresini bi anda degiştirdin(kalamar yakışır desem yerinde olur sanırım ).._Keşke özelden mesaj atsaymışsın_
beni sadece bu forumdan tanımıyor  özeldende ismini yazmış.

arkadaşım bu adamı kahraman etme beni deşifre edecek kadarda iyi  tanımıyor.

yeni öğrendim başka bir sitede beni tanıyan biriyle dostluğu olmuş ,bu armut ne sormuşsa o elma da söylemiş.bak ben onun patronlarını bile öğrenecem. bildiklerinin çoğunu ondan öğrenmiş,Demekki fazla güvenmek iyi değilmiş

Ekim 28, 2007, 11:10:23 ös
Yanıtla #148
  • Aktif Uye

arkadaşım bu adamı kahraman etme beni deşifre edecek kadarda iyi  tanımıyor.         

Ti ye alınmakla kahraman olunursa şansı benden yana fazla. Yakında bir form kahramanımız olur demektir. lakabıda olsa olsa (zehir hafiye ).  :D ..

Ekim 28, 2007, 11:11:28 ös
Yanıtla #149
  • Uzman Uye

Ben mi faşistim ben mi senin thedor un  zihniyetini anlattıgın şekildeyim ...sen kakıp nankör degilim diyorsun senin bunları söyledikten sonra olabilecek üç ihtimalin var .
 Bir sen bir nankörsün ve yapılanları sadece işine geldiği ölçüde haklıbulup gerisini çöpe atıyorsun ..

İki sen bir körsün ve gerek bu başlık gerekse diger tüm alakalı başlıklardakiyazılarımı okuyamamışsın .

Üçüncü ihtimalde ise sen bir kurnaz sın ve okuduklarını kurnazlıgının gerektirdiği üzere es geçerek sana karşı olunan kısımlarıyla insanları degerlendiriyorsun ....
 Dip not .benim olayları kişiselleştirmeyip objektif ele aldıgım,ard ardına seni yeren ve seni yerden yere vurana gülen mesajlarımdan anlaşılıyor.....
Galiba üçüncü ihtimalim :)