Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598933 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 14, 2010, 08:20:44 öö
Yanıtla #350
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

odnaklassniki.ru ?

ahaha hiç güleceğim yoktu ya.

bu site azerbeycanda tanışlık için hizmet veren bi site... live chat )

ne bileyim aslında gülüyorum ama gerçekten komik değil. Bu insanlar neyin içindeler neyi arıyorlar. Hiçmi farkında değiller.

Mart 14, 2010, 11:41:27 ös
Yanıtla #351
  • Ziyaretçi

Bence aynı delikanlı bu ...

Mart 15, 2010, 06:05:38 ös
Yanıtla #352
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : S..... S.....
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 28-Üniversite
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     : L*****
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : internetten
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : Sex sitelerinde(şaka şaka) heryerde rüzgar nereye atarsa .
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : Meraktan :)
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : Nötr.
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : 2. başvurumu yaparım ve bu böyle sürer gider....
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Cevaplar oz irademle verdigim gercek cevaplardir.     : Evet
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : ahau2012@.....
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 20, 2010, 02:10:31 öö
Yanıtla #353
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Tikinti...inşaat yapı anlamındadır Sayın Blossom
Dışarıdan içeri baktığında anlayamazsın;içeriden dışarı baktığında anlatamazsın.

Mart 20, 2010, 02:09:50 ös
Yanıtla #354
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Bir de ölüm vakasi okudum sayfanizda, "katiller masonlar mi?" diye soruluyor, ve sizler "hayir" diyorsunuz hakli olarak* diyelim zira Franz Bardon' a göre,
sahsi öldüren, kurban isteyen ve kurban eden o "zat" in kendisi, hemde en korkunc sekilde. Sirlar, bilgiler kimseye bedava verilmiyor, en azindan bunun bilincinde olun, lütfen! Gruplasmalar ise fasizmden baska bir yere yönlendirmemistir insani. Ne kadar yasak, sir, gizlilik varsa, o derece bagli oluyorsunuz.

Umarim, mailimi ALLAH yönlendirir ve belki bir insani kurtarir.

Saygilar.

Prema

Bitmiş...söz bitmiş...Denecek kelime kalmamış...Nasıl bir ruh hali...nasıl bir hastalıktır..Gerçekten bu kişi adına üzüldüm..çok üzüldüm.
Dışarıdan içeri baktığında anlayamazsın;içeriden dışarı baktığında anlatamazsın.

Ağustos 13, 2010, 07:34:27 öö
Yanıtla #355
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Form data:

Adınız Soyadınız: bextiyar
Yaşamakta olduğunuz ülke: Azerbaijan
Doğum Tarihiniz: ../.../1986
Eğitim Durumunuz: orta
Mesleğiniz: bekarim
Size en rahat ulaşabileceğimiz telefon numaranız: -994-......
Kişisel ve kurumsal email adresleriniz: qelpe33@....
Masonluk kelimesini ilk nerede ve nasıl duydunuz? Konu hakkında hangi kaynaklardan ne derece araştırma yaptınız?: ilk defe azerbaycanda duydum ish yoldashlarimdan konu haqqinda melumatim yoxdu arashtirma aparmamisham
Masonluk ve Masonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?: masonluqu qardashliq toplusu bilirem
Üyesi olduğunuz Dernek, Vakıf, Siyasi Parti vb. topluluklar nelerdir?: hec bir yerin uyesi deyilem 
Bildiğiniz yabancı diller ve seviyeleri nelerdir?: ingilis dilini azda olsa bilirem turk dilinide bilirem
İnternette genellikle vakit geçirdiğiniz siteler: chat.bakililar.az
Sahibi olduğunuz website? Amacı ve işlevi: hec bir website-em yoxdu
Masonlar.org’u nereden buldunuz?: masonlar.com-a girdim ordan tapdim
Forum üye olmadan da izlenebilmektedir. Niçin özellikle foruma üye olmak istemektesiniz?: masonluq mene maraqli geldi eshitdiyime gore masonluq qardashliqdi mende bunu axtariram
Admin, Global Moderator, Moderator vb. gibi görevli olduğunuz websiteleri: website-em yoxdu adminde deyilem sade bir azerbaycanli
Başvuru ile birlikte bize ulaştırmak istediğiniz diğer bilgi ve yorumlar: masonluq haqqinda cox shey bilmediyime gore bu haqda hecne demek istemirem
Bir üye tarafından davet edildiyseniz davet eden üyenin ismi ve kullanıcı adi: 
Davetiyenin gönderileceği ve foruma kayıt yapılacak email adresi : qelpe33@....
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Aralık 04, 2010, 06:18:22 ös
Yanıtla #356
  • Ziyaretçi

bu adam gerçekten komik

Aralık 13, 2010, 08:11:31 ös
Yanıtla #357
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Facebooktaki 25 Bin Kişilik sayfamda Masonlar hakkında kötü videolar yayınlıyorum ve Bu videolar Facebooktaki tüm kişilere yayılıyor.İnsanlar Masonlara küfür ve hakaret ediyor. Videoları yayınlamayı durdurmamı istiyorsanız 100.000 tl\'yi hesabıma yatırmanızı istiyorum . Eğer bunu yapmazsanız Masonlar hakkında daha kötü şeyler yayınlayacağım ve Türk halkının sizin Mason locanızı başınıza yıkacağına eminim. Sayfanın linkini size yollayabilirim Telefon Numaram -0532****

Aralık 13, 2010, 08:31:21 ös
Yanıtla #358
  • Ziyaretçi

Herhalde bu arakadaşa verilecek en güzel cevap,bir romen atasözü olacaktır. "Köpekler istedi diye atlar ölmez"...

Saygılarımla

Aralık 14, 2010, 01:11:46 öö
Yanıtla #359
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Facebooktaki 25 Bin Kişilik sayfamda Masonlar hakkında kötü videolar yayınlıyorum ve Bu videolar Facebooktaki tüm kişilere yayılıyor.İnsanlar Masonlara küfür ve hakaret ediyor. Videoları yayınlamayı durdurmamı istiyorsanız 100.000 tl\'yi hesabıma yatırmanızı istiyorum . Eğer bunu yapmazsanız Masonlar hakkında daha kötü şeyler yayınlayacağım ve Türk halkının sizin Mason locanızı başınıza yıkacağına eminim. Sayfanın linkini size yollayabilirim Telefon Numaram -0532****

Santajci dostumuz keske bu hayalperestligini daha yararli konular icin harcasa..

Sevgilerimle..
Aşk için yanarken
Edindiğim kanatlarla
Uçup gideceğim ışığa doğru,
Hiçbir gözün bakamadığı.