Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Ben Dedimcilik  (Okunma sayısı 2727 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 06, 2015, 11:48:43 ös
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Özel mesaj yönetimiyle atılan mesajları (Site için yöneticileri hariç) okumuyorum, cevaplamıyorum.

İstediğinizi yazmakta tabi ki serbestsiniz.

Kendi düşüncelerinize göre açıklamalar eklemekte de serbestsiniz. Benim açımdan hiçbir mahsuru yok :)

Ama;

Kendi cümle veya kelimelerim haricinde yazılan yazıların her türlü (gerek forum içi gerek forum dışı sorumluluğu) yazan tarafı bağlar !!!!!

Konu benim açımdan kapandı. Lakin tarafınızı veya 1 başka üyeyi bu başlık altında rahatsız eden 1 husus var ise, yukarıda belirttiğim gibi forum için kuralları takip ederek, hakkımda ki rahatsızlığınızı iletirsiniz.

Saygılarımla
« Son Düzenleme: Mart 06, 2015, 11:55:00 ös Gönderen: Metatron »
''Ya hatalarınla yüzleşir ya da hatalarınla yüzsüzleşirsin. Cahil olmak ayrı, pPslik olmak ayrıdır.''
- Dostoyevski -

Mart 06, 2015, 11:59:57 ös
Yanıtla #11
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Başlığın kendisi beni huzursuz ediyor. Bunun için sayın Arais'e gerekli mesaj iletilecektir.

Saygılar...
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Mart 07, 2015, 12:28:34 öö
Yanıtla #12
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayin Metatron

Konu sizin actiginiz bir baslik altinda silindi ve degistirildi ? Sayin ADAM'in yetkisi kendi actigi baslik ve duzen hakkinda bu durumun disinda bir uygulama varsa sayin ADAM uyelerimizin ifade ozgurlugune ket vuracamayacigini hatirlatmak ve ifadenin etmenin ve ozgurlugun ne anlama geldiginin kendiside cok iyi bildiginden bu konuda daha dikkatli olmanizi rica ederim forumumuzda her renge her dusunceye izin var. Yeterki kurallarimiza ve uslup olarak forumumuza uygun olsun

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Mart 07, 2015, 01:26:13 öö
Yanıtla #13
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Sayın ADAM bu forumda mesajları istediği yönde şekillendiren ve istediğini öne çıkaran istediğini de örtbas eden biridir.

Masonluğu dilediğince ve kendi anlayışları doğrultusunda algılayan ve bu doğrultuda mesajlar gönderen bir kişiden -ki bu kişi eğer Mason ise neden forum da beyan edilmemiş ya da Düzensiz bir Mason mu ?

Yine beyfendi kendine tanınmış hakkı kötüye kullanarak...

Sayın İNSAN ne güzel özetlemiş. Birisinin şahsına dair 'böyle birisidir' diyerek saldırmak ne zamandan beridir 'ifade özgürlüğü' altında değerlendiriliyor sayın Arais?
« Son Düzenleme: Mart 07, 2015, 01:35:37 öö Gönderen: Risus »
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Mart 07, 2015, 03:15:32 ös
Yanıtla #14
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Ben DEDİM! Foruma üye alırken daha seçici olunmalıdır dedim. Yoksa Forum sokak oyunlarına döner, klavye sanatı yaşanır dedim.

Sayın ADAM bence yeni üyelerin heyecanlarından dolayı tepkilerine yanıt vermemelidir. Yoksa 12 yaşında ki çocuğun oyuncak kavgasına dönüşecektir.

Ek: Sayın ADAM'ı yıllardır bu forumda takip eder yazılarını okur bilgilerini bir şekilde doğru mu değil mi teyit etmeye çalışırım ki kendisi Forumun dev bir tarih arşividir.

Açık kanaatimce Forumda ki bir takım heyecanına yenik düşenlerin forumdan uzaklaştırılması gerekmektedir.

Sevgiler.
« Son Düzenleme: Mart 07, 2015, 03:20:42 ös Gönderen: Ares »
Dünya üstündeki en üstün yaşam formu olduğumuza ama yine de sözcüklere sığmayacak kadar mutsuz olduğumuza,çünkü başka hiçbir hayvanın bilmediği şeyi,ölmek zorunda olduğumuzu bildiğimize dair bir ironi

Mart 07, 2015, 03:21:51 ös
Yanıtla #15
  • Orta Dereceli Uye
  • **

1:) Konunun tarafı olmayanların konuya dair yorumları enteresan.

2:) Şubat 26, 2015, 09:01:54 ÖS #2 bazı sorular sordum, hala cevapları gelmedi.

Saygılarımla

''Ya hatalarınla yüzleşir ya da hatalarınla yüzsüzleşirsin. Cahil olmak ayrı, pPslik olmak ayrıdır.''
- Dostoyevski -

Mart 07, 2015, 03:26:55 ös
Yanıtla #16
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Metatron konuyla ilgili eleştiri dahilinde ki cevaplarımızı enteresan bulmuş ve bunu ''  Konunun tarafı olmayanların konuya dair yorumları enteresan.'' cümlesiyle belirtmiş.

Öncelikle tabi ki de açıklama yapma gereği ortaya çıkmıştır : Yazılan konunuz ile alakalı mesajım, hangi konu üzerinde neden tartıştığınız gayesinde değildir. Dikkat edilirse genel olarak Forumun yeni, sokak jargonunu terk edememiş demek ki forum kurallarını yahut forumun nasıl bir yazım çerçevesine sahip olduğunu kavrayamayan siz ve sizin örnek teşkil ettiğiniz üyeler içindir.

Sevgiler.
Dünya üstündeki en üstün yaşam formu olduğumuza ama yine de sözcüklere sığmayacak kadar mutsuz olduğumuza,çünkü başka hiçbir hayvanın bilmediği şeyi,ölmek zorunda olduğumuzu bildiğimize dair bir ironi