Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonluk, Şeytandan Bilgi ve Talimat Alan Bir Örgütlenmedir  (Okunma sayısı 65720 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 17, 2010, 09:04:20 ös
Yanıtla #60
  • Ziyaretçi

İlk mesajdaki MASON'un attığı video çalışmıyor. Merak ettim. Editlenmesi gerek.

edit: 2. açtığımda çalıştı.
« Son Düzenleme: Ocak 16, 2011, 11:53:39 ös Gönderen: dogudan »

Ekim 18, 2010, 07:06:22 öö
Yanıtla #61
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Videolarin yayinlandigi website kapanmis oldugundan dolayi benzer videolar bulunarak gerekli degisiklikler yapilmistir.
« Son Düzenleme: Ocak 16, 2011, 11:54:22 ös Gönderen: dogudan »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 16, 2011, 04:59:30 ös
Yanıtla #62
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

. İsmini Yaratılış Atlası verdiği kitabı incelediğinizde (Richard Dawkins) gibi bu kitabın maddi destek olmadan bir insan tarafından herkese bedavaya dağıtılması imkansızdır. Ayrıca Adnan (Hocanın) ara fosil bulana Türkiye devletinin  yıllık gelirinden daha çok para veririm demesi tüm bu konuların çok düşük seviyyede olmasının isbatıdır...

Merak edenler izleyebilirler

Richard Dawkins debunks "Atlas Of Creation" by Harun Yahya (1/4)
« Son Düzenleme: Ocak 16, 2011, 11:55:15 ös Gönderen: dogudan »

Ocak 17, 2011, 12:53:41 öö
Yanıtla #63
  • Ziyaretçi

Adnan Oktar'ı Amerikadaki hocası Edip Yüksel bile adam yerine koymuyor, "narsist deli kendisini Tanrılaştırıyor" demiş. Aslında bu deliye prim verip para yardımı yapanlarıda kınamak lazım.

Her militarist kişilik gibi hayatı bitirilememiş akademilerle dolu,  bu adamın doğuştan bir rahatsızlığı var ve tedavi görmesi gerek.

Ocak 17, 2011, 02:37:09 ös
Yanıtla #64
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kendisinin Ha'şa peygamber oldugunu sanıyor. Ne yazıkki müridide çok.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Mart 15, 2011, 05:13:59 ös
Yanıtla #65
  • Ziyaretçi

Ben Adnan Hoca'nın açıklamalarını ciddiye alamadığım için onun hakkında bir yorumda bulunamayacağım fakat şeytandan öğreti almak nasıl oluyormuş ben anlayamadım. Zaten bize düşman olan biri bizi niye eğitsin ki? Yok eğer eğitecekse de insanlak taraihini iyi bilen birinden öyle yada böyle faydalanmak güzel olurdu diye düşünüyorum :D

Mart 15, 2011, 05:43:08 ös
Yanıtla #66
  • Seyirci
  • Yeni Katilimci
  • *

Adnan Oktar'ı Amerikadaki hocası Edip Yüksel bile adam yerine koymuyor, "narsist deli kendisini Tanrılaştırıyor" demiş. Aslında bu deliye prim verip para yardımı yapanlarıda kınamak lazım.

Her militarist kişilik gibi hayatı bitirilememiş akademilerle dolu,  bu adamın doğuştan bir rahatsızlığı var ve tedavi görmesi gerek.

Bu üslubunuzu tasvip etmiyorum. Adnan Oktar'ın yazdığı kitaplar onun elinden değil 300 kişilik BAV heyetinin elinden çıkar, Harun Yahya ismi müsteardır.

Ayrıca Adnan Oktar'ın militarist bir kişilik olduğunu, her militarist gibi üniversiteyi yarıda bıraktığını söylemeniz büyük bir cehaletin ürünüdür. Bir kere Militarizmin ne anlama geldiğini bile bilmeden insanları " delilik ve salaklıkla " suçlamanız sizin kapasitenizi ortaya koyuyor.

Militarist ; Militarizm yanlısı kişi demektir.

Militarizmse ; darbeci , orducu, ülkenin her meselesinde öncelikle olanın silahlı kuvvetler olduğunu söyleyen görüştür.

Bakın Tdk tanımı veriyorum ;

militarizm    Fr. militarisme

a. 1. Bir ülkede ordu gücünün aşırı derecede ağır basması. 2. Her tür sorunu askerî yöntemlere başvurarak çözme, bundan dolayı silahlı kuvvetlere öncelik tanıma eğilimi.

Adnan Oktar = Militarist

Ne alaka?
« Son Düzenleme: Mart 15, 2011, 05:52:30 ös Gönderen: Pagan »
İnsanlardan öyle azgınları vardır ki Şeytan bile onların yanına besmeleyle yaklaşır.

Mart 16, 2011, 11:21:27 ös
Yanıtla #67
  • Ziyaretçi

Her militarist kişilik gibi hayatı bitirilememiş akademilerle dolu,  bu adamın doğuştan bir rahatsızlığı var ve tedavi görmesi gerek.

Bu üslubunuzu tasvip etmiyorum. Adnan Oktar'ın yazdığı kitaplar onun elinden değil 300 kişilik BAV heyetinin elinden çıkar, Harun Yahya ismi müsteardır.

Ayrıca Adnan Oktar'ın militarist bir kişilik olduğunu, her militarist gibi üniversiteyi yarıda bıraktığını söylemeniz büyük bir cehaletin ürünüdür. Bir kere Militarizmin ne anlama geldiğini bile bilmeden insanları " delilik ve salaklıkla " suçlamanız sizin kapasitenizi ortaya koyuyor.

Militarist ; Militarizm yanlısı kişi demektir.

Militarizmse ; darbeci , orducu, ülkenin her meselesinde öncelikle olanın silahlı kuvvetler olduğunu söyleyen görüştür.

Bakın Tdk tanımı veriyorum ;

militarizm    Fr. militarisme

a. 1. Bir ülkede ordu gücünün aşırı derecede ağır basması. 2. Her tür sorunu askerî yöntemlere başvurarak çözme, bundan dolayı silahlı kuvvetlere öncelik tanıma eğilimi.

Adnan Oktar = Militarist

Ne alaka?

Ben size Hollanda Delft Universitesine kitaplari gittiginde kendisi hakkinda su yorum yapildigini soylesem yeterli olur sanirim, direk olarak hollandali akademisyenler felsefesi ve soyledikleri ve uyguladiklari arasinda celiski olan bu adam icin, sizin memlekette ne kadar cok salak var ki bu adam para kazaniyor demisler, evrimi kabul etmeyen birsi universitede yer bulamaz. Adnan Oktar laikleri somuremedigi icin onlari sevmez o nedenle masonluk seytan talimat alir der.
« Son Düzenleme: Mart 16, 2011, 11:28:35 ös Gönderen: Escalation »

Mart 17, 2011, 11:44:52 öö
Yanıtla #68
  • Seyirci
  • Yeni Katilimci
  • *

Evrimi kabul etmeyen  üniversitelerde yer bulamıyorsa o üniversitelerin cehaletidir. Ben Adnan Oktar'ı insan olarak sevmem hatta nefret ederim, bu zamana kadar yazdığı bir çok kitabaysa saygım var. Yeni Masonik Düzen kitabının masonlar tarafından bile saygıyla karşılanıp müzelerinde sergilendiğini biliyor muydunuz?

Yaratılış Atlası isimli eserinde tam sayı veremeyeceğim ama yanılmıyorsam Evrimin geçersizliğini ispat eden 916 fosil örneği var . Hatta bu kitap en ünlü evrimci ülke Fransa'da bile " bomba etkisi " manşetleriyle karşılandı. Çıkıp cevap versinler, öyle salak manyak aptal demeyle olmaz bu işler. Richard Dawkins denen en ünlü evrimci bile proteinler nasıl ortaya çıktı sorusuna utanmadan " uzaylılar getirmiş olabilir " cevabını veriyor. Ne evriminden bahsediyorsunuz siz? Haa maksat dinsiz insan olmaksa eyvallah keyfiniz bilir herkes mezara kendi girecek gidin evrime inanın.

buyrun meşur evrimcilerinizin ne tür insanlar olduklarını görün, sanırım evrim teorisini kendi üzerlerinde ispatlıyorlar zira beyinleri tam evrimleşmemiş.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=259494846985
« Son Düzenleme: Mart 17, 2011, 11:48:30 öö Gönderen: Pagan »
İnsanlardan öyle azgınları vardır ki Şeytan bile onların yanına besmeleyle yaklaşır.

Mart 17, 2011, 01:21:15 ös
Yanıtla #69

Yeni Masonik Düzen kitabının masonlar tarafından bile saygıyla karşılanıp müzelerinde sergilendiğini biliyor muydunuz?

Ben bilmiyorum. Türkiye'de nerede Masonik müze var onu da bilmiyorum. Eğer başka ülkeler kastediliyorsa, neden dilini anlamadıkları birşeye saygı gösterip onu sergilesinler anlamıyorum. Ankara ve İstanbul'daki kütüphanelerde bu kitap yok.

Bu bilginin kaynağının ve sergilendiği yerlerin açıklanmasını rica ediyorum. Referans olarak bahsi geçen şahsın siteleri dışında bir kaynak gösterilsin lütfen.
Bir kavramın tarihini bilmediğiniz sürece
Kavramın kendisini idrak edemezsiniz