Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sultana  (Okunma sayısı 3289 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 25, 2007, 07:06:45 öö
  • Ziyaretçi

Sultana "Kusu Kalkmaz" sarkisiyla unlendi ama ne yazikki klibinin yayinlandigi butun kanaller gecici sureligine kapatilinca, turkiyede muzik yapmayi birakti. benim en sevdigim Kadin sarkicilardandir. Amerikada bulunmus (belki Amerikada hala yasiyor) , turkiyenin ilk Rap yapan kadin sarkicisidir. Aslinda Kusu Kalkmaz sarkisinin klibini koymak isterdim buraya ama buranin kalitesine uymaz. o yuzden simdilik boyle kucuk bir sarkisiyla yetinin. Kusu Kalkmaz sarkisini merak edenler, you tube da SULTANA diye arama yaparlarsa izleyebilirler.

« Son Düzenleme: Mart 25, 2007, 07:07:08 öö Gönderen: MASON »

Mart 27, 2007, 07:07:59 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Benim tarz sağol Hamlet. Hiphop ve Rap'in bazı tarzları pekala dinlenilebiliyor.Sultana'nın dezavantajı ise HipHop'un buralarda popüler olmadığı bir dönemde ortaya çıkmasıydı.

Yalnız sakın kuşu kalkmazın klibini veya sözlerini koyma. ;D

Mart 27, 2007, 07:22:36 ös
Yanıtla #2

Bizim kızlar o şarkıyı Lise de Hocalara Söylerdi Sordum Söylememişlerdi Sözleri... ;D

Şimdi dinlenim anladım neden söylemediklerini!  :P

Müziği neden bırakmışki gayet hoş hatun seste iyi tarzda bir zamanların Özlem Tekinini andırıyor 8)

Mart 27, 2007, 07:41:34 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Vay be! Buraya biraz abes kaçardı iyiki asmamış.
Evet Sultana Özlem Tekin'ide andırıyor ama dediğim gibi Hip Hop'un Türkiye'de olmadığı bir dönemde kısaca yanlış zamanda çıkmıştır. Sonrada terk-i diyar etmiştir. :)
Demek kızlar hocalara söylüyorlardı.Size söylemiyorlardı ha? :D

Mart 27, 2007, 08:27:02 ös
Yanıtla #4

Ben gerilerde kalmışım şarkıyı dinlememiştim sadece nakaratını biliyodum meğer bomba bişeymiş ;D

Mart 28, 2007, 03:46:14 ös
Yanıtla #5

Alıntı sahibi: Fraternis üzerinde Bugün  03:22:09 ÖS
Merhaba youtube tan indirdiğiniz müzikleri izledim beğendiklerim oldu bende youtube tan bu siteye klip eklemek istiyorum ancak nasıl yapılacağını bilmiyorum resim müzik vs. eklemek için izlenmesi gereken yol nedir ? ilgileniceğinizi umuyorum...

elbette yardimci olurum. ben bu konuyu Sayin MASON ile cok kez uzun uzun konustum. bizlerin kendi kendilerine youtube gibi flashlar yada video larin ekleyebilmesinin, sitenin guvenligini tehtit edebilecegini ve guvenlik aciklari yaratabilecegini soyledi. ki haklida.

sonuc olarak bana soyle soyledi. ben yaziyi yazip, youtube video sunun sayfasindaki object li kodu koyuyorum. kendisi onu gorur gormez hemen mesaji degistirip onu video haline getiriyor. yani mesaj ben ilk koydugumda buna benzer bi sekilde gorunuyor....

Kod:
Enigma - Voyageur

sonra o bunu gorur gormez hemen degistiriyor (ki genelde bunu yapmasi 1-2 dakkayi aliyor) ve video normal olarak oluyor. o yuzden dikkat edersen butun videolerin oldugu mesajlarin altinda "MASON TARAFINDAN DUZELTILMISTIR" gibi bir ikaz var.

ama resim konusu farkli. resmi istedigin sekilde koyabilirsin. onda sorun yok. mesajin herhangi bir yerinde [ img ] yaz sonra resmin linkini koy ve gene [ /img ] seklinde kodu kapat. resim orda hemen gorunecektir. ama resimlerin linkini tam oldigindan emin ol yani begendigin resmin uzerine sag tikaltip ozelliklere bak, orda resmin tam linki yazar.  sonucta kodu koyduktan sonra kod soyle birsey olacak... (bosluk olmadan yazacaksin tabi)

Alıntı
ve iste herseyi goren goz

baska sorun varsa sor. elimden geldigince yardimci olurum.

Not: yazilmis mesajlardaki kodlari gormek icin alinti tusuna bas. goreceksinki, resimlerin linkleri ve kodalri tamamen karsina cikacak. onlara bakarakta yapabilirsin.

8)
« Son Düzenleme: Temmuz 11, 2007, 04:16:17 ös Gönderen: MASON »

Mart 28, 2007, 03:55:10 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

ya bi sekle soksaydin bari :D

neyse ben halelderim... yukarda diyoki... bu siteye nasil you tube koyabilirsiniz ve bunun aciklamasi var...

you tube videosundaki object li kodu u buraya yazin kopyalayin. MASON onu gordgunde hemen degistirir ve onu video sekline sokar.

resim eklemek icinde, [ img ]resminlinki[ /img ] yazarsaniz resim cikar.

bu kadar iste.

Mart 28, 2007, 03:57:12 ös
Yanıtla #7

;D Eşşeklik bende  ::)