Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: LOST tutkunları  (Okunma sayısı 23137 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 13, 2008, 11:56:02 ös
Yanıtla #40

Alıntı
dusun(e)memesi bence senaristlerin tembelliginden dolayi seyircilere attigi bir kazik

Grevde idiler ondan olabilir mi Sn.Lux_e_Tenebris
Saygılarımla

Evet grevde oldukları için bölümlerin bu halde olduğu söyleniyor ama eski halide olmuş olsaydı şuan lost bambaşka. Prison Break' ten daha güzel bir dizi, açıkçası benim şuan tek izlediğim dizi. 10 ve 11' in muhteşem olduğu söyleniyor ama henüz ben izlemedim :)
Ah bir de Jack'i oldurmeselerdi...

Kizmayiniz, saka yapiyorum :D
Spes mea in Deo est

Mayıs 13, 2008, 11:57:59 ös
Yanıtla #41
  • Ziyaretçi

Yaaaaaa, kalbime iniyordu :) :) :) Şok oldum biliyor musunuz?? :D :D

Mayıs 14, 2008, 12:00:18 öö
Yanıtla #42

Kusura bakmayin.  Bu arada en begenmedigim karakterlerden birisi Jack'dir.

Ne istedigini bilemez, kararsiz, yonetici/lider konumuna yaklasmaya calisip sahsi dengeleri ve egosu yuzunden her iliskiyi eline ayagina bulastirmis bir karakter bana gore. Seyretmediginiz bolumde neler oluyor bir bilseniz ::D
Spes mea in Deo est

Mayıs 14, 2008, 12:04:02 öö
Yanıtla #43
  • Ziyaretçi

Ne istedigini bilemez, kararsiz, yonetici/lider konumuna yaklasmaya calisip sahsi dengeleri ve egosu yuzunden her iliskiyi eline ayagina bulastirmis bir karakter bana gore. Seyretmediginiz bolumde neler oluyor bir bilseniz ::D

Kusura bakılacak bir şey yok, bir an dondum sadece Jack ölmüş diye :D

Jack' i ben çok beğenirim (eee yakışıklı adam bir de :) ) ama Jack karakteri açıkçası fazla ezilmiş bir karakter, özellikle babası tarafından. İnsani yönü ağır basan ve dolayısı ile zaafları olan bir kişilik ama benim için lost' taki tüm karakterler favori.

Mayıs 14, 2008, 12:04:46 öö
Yanıtla #44

Kusura bakılacak bir şey yok, bir an dondum sadece Jack ölmüş diye :D

Jack' i ben çok beğenirim (eee yakışıklı adam bir de :) ) ama Jack karakteri açıkçası fazla ezilmiş bir karakter, özellikle babası tarafından. İnsani yönü ağır basan ve dolayısı ile zaafları olan bir kişilik ama benim için lost' taki tüm karakterler favori.
Guzel bir tespit.

Aslinda...
Spes mea in Deo est

Mayıs 14, 2008, 12:09:45 öö
Yanıtla #45
  • Ziyaretçi

Guzel bir tespit.

Aslinda...

Teşekkür ederim Sayın Lux_e_Tenebris, dediğim gibi ben dizinin tam bir tutkunuyum. Genelde televizyon izlemem, dizi hiç izlemem. Bir tek lost' u izliyorum, onuda etüt eder gibi izliyorum sanırım :)

Mayıs 14, 2008, 12:14:48 öö
Yanıtla #46

Guzel bir tespit.

Aslinda...
Aklinizda bulunsun sadece bir dizi ;)
Yaratanlar sizi ekran basinda tutabildikleri surece para kazanabiliyorlar. Yani bir nevi danisikli dovus diyebiliriz.

Teşekkür ederim Sayın Lux_e_Tenebris, dediğim gibi ben dizinin tam bir tutkunuyum. Genelde televizyon izlemem, dizi hiç izlemem. Bir tek lost' u izliyorum, onuda etüt eder gibi izliyorum sanırım :)
Spes mea in Deo est

Mayıs 14, 2008, 12:19:01 öö
Yanıtla #47
  • Ziyaretçi

Aklinizda bulunsun sadece bir dizi ;)
Yaratanlar sizi ekran basinda tutabildikleri surece para kazanabiliyorlar. Yani bir nevi danisikli dovus diyebiliriz.

Merak etmeyin o kadar değil :) Aslına bakarsanız çocukluğumdan beri bu tip kurguları izlemeye bayılmışımdır. Tam bir fantastik ve korku filmi hastasıyımdır ben. Lost' un kurgusu çok hoş, diziyi seyretmek beni dinlendiriyor ayrıca.

Ağustos 19, 2008, 05:49:26 ös
Yanıtla #48
  • Uzman Uye

Gecen sene bir kac bolumunu izlemistim. Rockcu Ingiliz'in Ingiltere'de universitede okudugu bir doneme giden bolumdu. Sevgili Blossom dizi icin bu kadar zahmet edip konu acti ve bu kadar sayfa tartisildi diye hadi tamamini izleyeyim dedim. Suan 1. sezon 17. bolumdeyim. Senarist, Stephen King gibi hayalci imis epey :) Yalniz cok mantik hatalari var. Bir defa 7 aylik hamile bir bayani ucaga nasil aldiklarini anlamiyorum. Sonra ucak o kadar yukseklikten dusuyor ve Claire'in bebegine bir sey olmuyor. Sonra iskence goruyor Eaten tarafindan, yine bir sey olmuyor. Tas tasiyor sanki.

Ekim 11, 2008, 05:28:15 ös
Yanıtla #49

Ben yazbasında 4. Sezonu bitirdim keyifli surukleyici bir dizi. İzlerken cok kısa sureligine verilen bazı ip ucları ya da simgeler oluyorbunların buyuk bolumu 108.org sitesinde anlatılmıs. Amerika'da senaryo yazarlarının grevi nedeniyle bir sure cekilemedi. Emekcileri destekliyoruz ne yapalım bekleriz bir sure daha yeni bolumlerini. Prison Break diziside guzeldir tavsiye ederim.