Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Erkeklerden Kadınlara İnciler  (Okunma sayısı 7300 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 28, 2008, 12:54:27 öö
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Demekki iyi kadın yoktur sevgili blossom :)
Hayır sevgili Galilei, "aptal" kadın yoktur ;D

Ocak 28, 2008, 01:01:20 öö
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Ben Milton Berle sözü üzerine düşündüm sevgili blossom.:)

Ocak 28, 2008, 01:13:00 öö
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

:D Bende o sözle hareketten aptal kadın yoktur dedim zaten :)
"İyi bir kadın, kendisinin yaptığı her  hatasında kocasını affedendir."
"Siz sadece affedeceksiniz" dediniz bende, var mı öyle kadın dedim :) Ardından ozaman iyi kadın yoktur dediniz, bende "aptal kadın yoktur" dedim. Her hatayı kabul edecek kadar aptal kadın bu dünya üzerinde yoktur, olsa olsa Mars' ta hayat olmamasına rağmen yaşayabilen bir uzaylıdır ;D Matematikteki önermelere pek benzemiyor yani bunu :D

Ocak 28, 2008, 01:53:51 öö
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

tam aksine sevgili blossom çok benziyor.Aptal kadın yoktur diyorsunuz ama ben iyi kadın yoktur diyorum :) Aptal olmaması iyi olması demek değildir :)

Ocak 28, 2008, 02:02:15 öö
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

tam aksine sevgili blossom çok benziyor.Aptal kadın yoktur diyorsunuz ama ben iyi kadın yoktur diyorum :) Aptal olmaması iyi olması demek değildir :)
:) :) :) Sadece gülsem :) Ben ikisi arasında bir bağlantı kurmadım ki :) Sadece sizin "ozaman iyi kadın yoktur" cümlenizi istinaden hayır aptal kadın yoktur dedim. Çünkü olay kadının eşini her daim affetmesidir. Affediyorsa iyi kadındır demek değil, Milton Berle' nin cümlesine karşıt hipotezimi sundum :) Yani bende şöyle değiştiriyorum:
"Aptal kadın, kendisinin yaptığı her  hatasında kocasını affedendir."

Umarım kimse hakaret olarak algılamaz bu yazdıklarımı :) Aptal bir hakaret cümlesi mi buarada? Forum açısından soruyorum tabii ki...

Ocak 28, 2008, 02:09:41 öö
Yanıtla #15
  • Ziyaretçi

Tamam o zaman sevgili blossom ben yeni bir hipotez sunuyorum :) Bende sizin bu hipotezinize dayanarak söylüyorum o zaman sevgili blossom :D affetmeyen kadın aptal değildir ama iyide değildir :D :D :D
Bu sözcüğü herhangi bir üyeye yöneltmediğiniz takdirde bir sorun olacağını sanmıyorum sevgili blossom

Ocak 28, 2008, 02:13:42 öö
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

Ozaman erkekler aptal ve "iyi" kadınları seviyorlardır ;D Hem cinsilerimi kötülemek istemiyorum, o nedenle sevgili shemuel' i refere gösterip ona sormanızı rica edeyim :) Zira onun çok güzel fikirleri var kadınlar konusunda :D

Kasım 15, 2011, 12:30:33 öö
Yanıtla #17
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

bende  bir  bizim kulturumuze ait bir soz solemek istiyorum

Adamın birine sormuşlar nerelisin? Daha evlenmedim demiş

Kadının gucune ve aklına bı işaret

Necip Fazıl Kısakürek'sormuslar

Hiç konuşmayan kadın hakkında ne düşünürsunuz hocam ?

Daha okadar akıllısına rastlamadım.

2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.