Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Eyy Guzel İstanbul!!  (Okunma sayısı 1102 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 04, 2017, 12:56:22 öö

Farid Farjad'dan cok guzel bir keman enstrüman.Dinlerken eski İstanbul güzelliğini tekrardan yaşayacaksiniz.Saygilarimla.                  https://youtu.be/qVQHwMww1QU   
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Ağustos 04, 2017, 08:09:49 öö
Yanıtla #1

Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Ağustos 05, 2017, 09:18:44 öö
Yanıtla #2

Sn. Farmakoloji,

Emeğinize sağlık ancak videoyu hiç beğenmedim. Çünkü çok özensiz hazırlanmış, internetten rastgele görseller eklenip paylaşılmış. Toplu konut görseli, İstanbul'da olmayan tabiat görüntüleri, çeşitli yağlı boya çalışmaları, tropik ada fotoğrafları falan var.

Konuyla pek alakasız olmuş yani.

Buyrun ben "Eski İstanbul"dan forum üyelerini tatmin edeceğini bir video paylaşayım:

https://www.youtube.com/watch?v=M60V-UDf7Cw

Saygılarımla
"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana

Ağustos 05, 2017, 11:06:08 öö
Yanıtla #3

Sayin felix Steiner, Video telif hakki oldugu icin açamadim.Başka linkte varsa atabilirseniz izleyelim? Saygılarımla.

Ağustos 05, 2017, 11:25:20 öö
Yanıtla #4

Sayin felix Steiner, Video telif hakki oldugu icin açamadim.Başka linkte varsa atabilirseniz izleyelim? Saygılarımla.

:)

Telif hakkı derken, tam anlayamadım... belki başka bir ülkeden  izlemeye çalışıyorsunuz, belki tarayıcı sıkıntısıdır bilemiyorum ama, buyrun başka bir link vereyim:

https://www.youtube.com/watch?v=-rl9N-gh77Q
"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana

Ağustos 05, 2017, 11:26:56 öö
Yanıtla #5

Eski İstanbul'un görüntüleri ve İstanbul ozelikle Eyüp Sultan'ın maneviyatini çok severim.Ama burdaki başlıkta Farid Farja'dan "Ey İstanbul" bestesi  beni dinlendiren müziğini ön plana cikarmak ve dinlenmek istemistim...Sayin Felix Steiner açılan link varsa paylasin izlemek isterim.Saygilarimla.

Ağustos 05, 2017, 11:28:37 öö
Yanıtla #6

Sayin Felix Steiner, Yurtdışında yaşadığım icin link açılmıyor olabilir.Diger gönderdiğiniz link acildi.Tesekkur ederim.Saygilarimla.