Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: AHMET KAYA  (Okunma sayısı 2731 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 19, 2017, 09:34:13 ös
  • Uzman Uye

Saray'dan Ahmet Kaya'nın mezarına ziyaret
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, sanatçı Ahmet Kaya'nın mezarını ziyaret etti...
Saray'dan Ahmet Kaya'nın mezarına ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, sanatçı Ahmet Kaya'nın mezarını ziyaret etti.

Ahmet Kaya'nın Paris'te Pere-Lachaise'deki mezarına çiçek bırakan Kalın, mezarın başında kısa bir süre dua okudu. Kalın, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, vefat yıl dönümünde Kaya'yı mezarının başında tekrar rahmetle, minnetle yad ettiğini söyledi.

http://odatv.com/images/2017_11/2017_11_19/saraydan-ahmet-kayaya-ziyaret-1911171200_l2.jpg

ODA TV
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 20, 2017, 11:35:33 öö
Yanıtla #1
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bana göre Ahmet Kaya bir teröristtir.
Türk halkına hakaret edecek kadar utanmaz, arlanmaz ve şahsiyetsiz bölücüdür.

Arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım diyecek kadar da alçaktır.

Bkz.

“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Kasım 20, 2017, 01:51:34 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Malang
Bu iki gazete manşeti de yanlıştır.
Maksatlıdır ve kanıtlanmış yalan haberdir.
Ahmet kaya terörist değildir ama bu manşeti atan Ertuğrul Özkök bir terörist ve katildir.

O yüzden Kaya nın o sözündede bir sıkıntı yoktur.
Yasarken tanışıp bir kahve lik muhabbet ettiğim bu insan büyük bir sanatçıdır.

Bir foto daha vardır hürriyetin güya berlinde pkk ve apo posteri altında resmi olan oda uyduruktur.
O tarihte ve o yol almanyaya hiç gitmediği ve konser vermediği belgelidir.
Dünya tatlısı bir adamdı toprağı bol olsun.
Iğrenç bir gazetenin iftirası sonucu vefat etmiştir.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 20, 2017, 02:43:57 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Onu tanıyan bir arkadaşım anlattı Bölücülüğü ağzına almayan  büroya geldiğinde viskisini içip hoş sohbet biriydi diyor .Hiç bir zaman bölücülük yapmayıp Türk , Kürt kardeştir diyen birisi idi .
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 20, 2017, 04:56:05 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. Karahan,

PKK Terör Örgütüne konser veriyor, kürdüz ölene kadar diyerek ırkçılık yapıp üstüne '' vallahi apo'yu özledik '' diyerek Bebek,polis ve asker katili Öcalan'a hitap ederek sevgisini ve özlemini belirtiyor.. Bu hain terör sevici üstelik utanmadan barışı ve dostu özledik diyor..

Şimdi Ahmet Kaya denilen teröristin bir videosunu izleyerek olayı net olarak görebilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=FuJh2YLjXpE

Sn.Malang
Bu iki gazete manşeti de yanlıştır.
Maksatlıdır ve kanıtlanmış yalan haberdir.
Ahmet kaya terörist değildir ama bu manşeti atan Ertuğrul Özkök bir terörist ve katildir.

O yüzden Kaya nın o sözündede bir sıkıntı yoktur.
Yasarken tanışıp bir kahve lik muhabbet ettiğim bu insan büyük bir sanatçıdır.

Bir foto daha vardır hürriyetin güya berlinde pkk ve apo posteri altında resmi olan oda uyduruktur.
O tarihte ve o yol almanyaya hiç gitmediği ve konser vermediği belgelidir.
Dünya tatlısı bir adamdı toprağı bol olsun.
Iğrenç bir gazetenin iftirası sonucu vefat etmiştir.
« Son Düzenleme: Kasım 20, 2017, 04:59:02 ös Gönderen: malang »
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Kasım 20, 2017, 07:18:47 ös
Yanıtla #5
  • Uzman Uye

Sayın malang ölmüş bir İnsan hakkında bu kin neden ?
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 20, 2017, 08:11:26 ös
Yanıtla #6

Ahmet Kaya tıpkı Aziz Nesin gibi anlaşılmadan öldü..İnsan gözüyle görmediği, kulağıyla duymadığı gercek bir kaynaktan yansitilmayan kagit parcasi olan Hürriyet gazetesi haberine ne kadar inanır? Doğruluğu tespit edilmeyen hic bir konu doğru değildir.Nitekim ülkesinden,sevenlerinden uzak sürgün hayatı yaşadı.Bariş ve kardeşlik istemek suc değil aksine evrensel insan hakkıdır.Allah rahmet eylesin.Saygilarimla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Kasım 20, 2017, 08:40:45 ös
Yanıtla #7
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sayın malang ölmüş bir İnsan hakkında bu kin neden ?
Tij ve malang 2 zıt kutup forumumuzda.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 20, 2017, 08:46:05 ös
Yanıtla #8
  • Uzman Uye

Sayın Karahan , ayıptır bu dinimizde de hoş karşılanmayan bir durumdur ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 22, 2017, 02:22:58 ös
Yanıtla #9
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sayın kalın bu hareketi iç siyasete yöneliktir.kendi düşüncesinin ürünü değildir.basında algı operasyonudur malum partinin bir iç siyasetidir.tıpkı bu aralar ulu önder ATATÜRK ü dillerinden düşürmedikleri gibi. daha da değişik salvoları göreceğiz galiba.vefat etmiş bir insanın arkasında böyle konuşmak kabul edilebilir bir davranış değildir.