Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İNSANLIĞIN UTANÇ TABLOSU SREBRENİTSA KATLİAMI  (Okunma sayısı 1654 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 12, 2017, 09:37:38 ös
  • Uzman Uye

Srebrenitsa'da yaşanan vahşet, yüz yıllar boyunca insanlığın ve özellikle uygar olduğunu iddia eden batı toplumunun yüz karası olarak kalacaktır. Srebrenitsa'da bir soy kırım yaşanmıştır. Boşnakların soykırımı. Ne yazık ki, uygar batı dünyasının gözleri önünde cereyan eden bu katliama bütün Avrupa devletleri seyirci kalmış, kadın-erkek, yaşlı-genç demeden binlerce masum, sivil Boşnak hunharca katledilmişlerdir. Bu katliamın başro oyuncuları sırplar olduğu kadar hollandalı alçak komutandır.
        Bu gün bizler bu katliamı unutmamaya söz verdik. Yüreklerimizin derinliklerinde esen  intikam fırtınalarının günün birinde ne şekilde patlayacağını hiç kimse bilemez. Biz, bizden sonra gelen nesillere de bu alçakça katliamı o günkü tazeliği ile anlatıp onların da unutmamalarını sağlayacağız.
         Srebrenitsa'yı unutma, unutturma.
         Saygılar-sevgiler.  :'( :'( :'(
"Vur ama dinle beni"

Temmuz 12, 2017, 10:08:15 ös
Yanıtla #1

Dunyayi yoneten 13 gizli zengin aile var.Heryil bir araya gelip dünya ile ilgili kararlarını ve gelecekte olacak olaylari planliyorlar. Dünyaya hükmetmek icin nufusu birbucuk milyara indirmek hedefleri.Bunlari nasil yapacaklar;silah satip dahada zenginleşecekler.İlac sektoru ellerinde insan nufusunu ilaclara bagimli yaparak bagisikliklarini çökertecekler ve daha cok ilac satip insanoğlunun ömürleri kisalacak.Afrikadaki acliklar,Bosna Hersekteki katliamlar daha bir cok savaşlarin ,ayaklanmalarin arkasında bu aileler var.İstiyorlarki insanlık onların kolesi olsun ve dunyaya onlar hukmetsin....Katliamda ölenlere Allah rahmet eylesin.Saygilarimla.
« Son Düzenleme: Temmuz 12, 2017, 10:13:37 ös Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Temmuz 12, 2017, 10:18:58 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Emperyalizmin en iyi oynadigi oyun olan " böl, parcala,yönet" oynunun son kurbanlari.

Ve bizler yani halklar, bir birimizi oldugumuz gibi kabul etmedikce onlar bu oyunu hep oynayacaklar ve birilerine oynatmaya devam edecekler.

Temmuz 13, 2017, 10:08:09 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Buradaki katliam DİN EKSENLİ' dir suçları Müslüman olmaları .Milyar dolarlık Arap Alemi , sadece seyrettiler .Satılmış Kral ve şeyhler sayesinde katliamı gerçekleştirdiler .
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus