Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Güven  (Okunma sayısı 3029 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 22, 2011, 01:24:17 ös
  • Aktif Uye

Sitededen biri benim cep telefonumu  arayıp.'' üyelik bilgilerimin güncelleşmesi'' gibi bir takım şeyler söyleyip benden doğum tarihimi istedi. Arayan kişi gizli numaradan beni aradı ve ismini vermedi. Ben siteye üye olurken güvenip kimlik bilgilerimi cep numara mı verdim. Eğer cep  telefonun dan beni arayan kişi site yönetimi ise bir açıklama istiyorum. Değilse beni arayan kişi ortaya çıksın özel de veya form da.
Saygılarımla
Saygılarımla

Nisan 22, 2011, 10:09:22 ös
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Hacamat,

Telas yapmaniza luzum gormuyorum. Kisi tarafimizdan gorevlendirilmis, basvurunuzda sundugunuz bilgileri onaylamak icin sizi aramistir. Kisiyi aramak, basvurunuzdaki bilgilerinizin dogrulurunu onaylamak icin kullanilan yontemlerden biridir. Kisisel ve iletisim bilgileriniz, Masonlarin kisisel bilgileri ile ayni arsivde saklanmaktadir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 22, 2011, 10:15:22 ös
Yanıtla #2
  • Aktif Uye

Sayın MASON
Teşekkür ederim.

Saygılarımla
Saygılarımla