Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İktisadi İşletme (Referans)  (Okunma sayısı 3240 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 16, 2015, 05:32:27 ös
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Merhabalar. Bu konuyu HKEMBL İktisadi İşletme kurumuna referans olmak amacıyla açtım. Yaklaşık 5 gün önce kadar bu siteyi keşfettim ve masonlukla ilgilenen bir kaç kişiye de gösterdim. Fakat bazı yorumlarda 'güven' probleminden bahsettiler. Böyle düşünmedim ve birbirinden alakasız bir çok ürünü sepetime ekleyip sipariş verdim. Ürünlerin onaylanması, temin edilmesi, hazırlanması ve bana gönderilmesi 1 haftayı bile geçmedi. Ürünler elimde ve gerçekten oldukça şık, beklediğimden ve sitedeki görsellerden daha kaliteli ürünler. Ayrıca temin ettiğim kitapların içeriğini de siz değerli üyelerle paylaşmayı düşünüyorum. Diyeceğim o ki; gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz ve beklentinizi fazlasıyla karşılayan bir platform. Kendim adına HKEMBL İktisadi İşletme'ye teşekkürlerimi sunuyorum.
« Son Düzenleme: Nisan 16, 2015, 05:34:57 ös Gönderen: Risus »
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Nisan 16, 2015, 07:13:11 ös
Yanıtla #1
  • Aktif Uye

Kitapların içeriğini burada paylaşmanız forum kuralları gereğince sakıncalı olabilir. Kaldı ki iktisadi işletmeye de zarar vermiş olursunuz.

Nisan 16, 2015, 07:14:50 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Kitapların içeriğini burada paylaşmanız forum kuralları gereğince sakıncalı olabilir. Kaldı ki iktisadi işletmeye de zarar vermiş olursunuz.
Içeriğini direk paylaşmayacağım elbette. Okuyacak ve yorumlayarak paylaşacağım.
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Nisan 16, 2015, 08:23:44 ös
Yanıtla #3
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

Kimisi, internette herkesin ulaşabileceği bir yazıyı kopyalayıp, sanki kendi yazısymış gibi, hiç yorumsuz, hiç değerlendirmesiz, getirip burada Forum'a yapıştırıyor. Bu yaptığını açığa vurmasak, alıntı yaptığı kaynağı bile açıklamadan güya Forum'u izleyenlere bir satış yapacak!...

Biz bunu yapınca da, bizi katılıkla ve hoşgörüsüzlükle kusurluyor.

Oysa Sayın Risus, o kitapları inceleyip, yorumlayarak aktarımlarda bulunacağını söylüyor.

Neden olmasın!

Forum kuralları, bir tek ritüelik olanların burada yer almasına engeldir.

Bekliyoruz.
« Son Düzenleme: Nisan 16, 2015, 08:30:29 ös Gönderen: ADAM »
ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.

Nisan 16, 2015, 08:46:36 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Kimilerinde hem öfke hemde kin olunca içindeki kini paylaşacağı başlığa bile önem vermiyor.
Sn.Risus'un açtığı konun ne günahı var kininizi kusturacak.
Forumdaki tüm paylaşımlarınız nerede ise birebir bir yazara ait ,hangi konu başlığında doğru dürüst ismini verdiniz.
Okadar isterikli bir takıntınız varki birinden nefret ettiğinizde illa onu yok etmeniz gerekiyor.Forumun kuralları açık ve net yaptığım paylaşım yasadışı değil,ayıplı değil,okadar çelişiksinizki kendi sözlerinizi unutuyorsunuz,bir zaman çıkıyor önemli olan konun özüdür kaynak belirtmek gerekmez dersiniz,canınız sıkıldımı kaynak neden belirtilmedi dersiniz,ruh haliniz daha başka isede

Kimisi, internette herkesin ulaşabileceği bir yazıyı kopyalayıp, sanki kendi yazısymış gibi, hiç yorumsuz, hiç değerlendirmesiz, getirip burada Forum'a yapıştırıyor. Bu yaptığını açığa vurmasak, alıntı yaptığı kaynağı bile açıklamadan güya Forum'u izleyenlere bir satış yapacak!...

diyecek kadar kendinizden geçiyorsunuz.
Anlaşılan bir müddet böyle devam edeceğiz.Dürüstçe bir şeyi itiraf edeyim sana,bu siteyi ve Alev Alatlıyı okurum,bu yazıyı görünce açıkça dedimki forumda kimileri varki bu yorumu yapacaktır bilerek paylaştım.İçindeki zehiri tez zamanda bitirmendi amacım ,ben bir müddet bu paylaşımı yaparım sende işini çabuk bitir,forumu bu anlamsız çekişme ile kirletmeyelim.

sn.Risus özel olarak özür dilerim.

karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Nisan 16, 2015, 08:57:44 ös
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Forumda konu açıp bir paylaşım yapmak artık foruma bir satış yapmak olarak görülüyorsa eğer forumda bugüne kadar 1742 adet konu açmış insana olsa olsa iyi pazarlamacı derler.

karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo