Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Haberleşme  (Okunma sayısı 15719 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 25, 2006, 10:43:50 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Haberleşme
Değerli Kardeşlerimiz... 
  Bizi birbirimize bağlayan en önemli unsur, kuşkusuz Kardeşlik bağımız.
Birbirimize olan bağlılığımızı biraz daha güçlendirme yolunda, Tesviye'de bir de “haberleşme” bölümü oluşturmayı düşündük.
Evini, otomobilini, sahip olduğu değerli bir eşyayı satmak isteyen bir Kardeşimiz'in, bu satışı, kendi dilinden anlayan bir Kardeşi'yle gerçekleştirmesi düşünün ne kadar kolay olurdu!
Ya da, çocuğuna ders aldırmak isteyen bir Kardeşimiz, acaba “ders vermek üzere kendisine öğrenci arayan” bir Kardeşimiz'den daha iyi bir öğretmen bulabilir mi?
Veya kendisine “güvenilir bir eleman” arayan Kardeşimiz, “güvendiği bir eleman”ı öncelikle Kardeşleri'nin arasından araması en doğrusu olmaz mı?
Aynı şekilde, “kendisine iş arayan” bir Kardeşimiz, bunu acaba önce kendi Kardeşleri'ne sorması gerekmez mi?

“Haberleşme” bölümümüz, dileyen Kardeşlerimizin kendilerini “rumuz”la ifade etmelerine de imkan verecek şekilde tasarlandı. Bu bölümde yayınlanmasını istediğiniz ilanlarınızı, eğer isterseniz bize sadece rumuz koyarak da gönderebilirsiniz. Bu durumda, sizin verdiğiniz ilanla ilgilenen Kardeşimiz size dönük yazacağı “ilgileniyorum” notuna kendi haberleşme adresini ya da telefonunu ekleyerek cevap verebilecek.
“Haberleşme” bölümümüzün işlevsel olması dileğiyle...
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 29, 2016, 11:55:59 öö
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Alıntı
Mason üyelerin görebildiği bir özellik mi?

Kardeşlerim dediğine göre Masonlarla ilgili bir duyuru ... 8)
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus