Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: israelin tutumuna nasıl bakıyorsunuz ortadoğu hakkında düşünceleriniz ...  (Okunma sayısı 58807 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 10, 2007, 04:23:06 ös
Yanıtla #70
  • Ziyaretçi

Selamlar,

Arkadaşlar belki yetkili değilim ama kaçkere yazıldı çizildi bu şekilde burada gidişat yasak benimde bu şekilde hatalarım olmuştu. Kimse kimsenin dinine, düşüncesine, özeline vs. saldıramaz burası böyle biryer değil sonra işte böyle tartışmalar ve hoş olmayan şeyler ortaya çıkıyor. Tarafsız bir olarak baktığımda genelde eskiden bazı yerlerde Einsof hatalı olsada şu durumda hatalı olan Piyon ve Sevil nickli üyelerdir kendilerinden ricam ortalığı karıştırmamalarıdır.

Saygılarımla.

Temmuz 10, 2007, 04:27:22 ös
Yanıtla #71
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sn.Mason..
Piyon isimli üyenin IP sinin tespit edilip siteye kaç tane nickle girdiğinin açıklanmasını istiyorum?

Sayin Einsof,

Bu forumda "Piyon" uye isimli kisinin, sizden daha az uyeligi bulunuyor.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 10, 2007, 04:28:39 ös
Yanıtla #72
  • Ziyaretçi

Temmuz 10, 2007, 04:34:03 ös
Yanıtla #73

Rica ederim bu benim kişisel fikrim olduğuna göre herkes fikrini söylemekte de serbest ve savunduğum gerçekler karşısında da çabuk gaza gelen arkadaşlar varsa o benim sorunum hiç değil!_
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Temmuz 10, 2007, 04:36:33 ös
Yanıtla #74
  • Ziyaretçi

Fikrinizi provakatörlüğe götürürseniz hoş olmayan şeyler ortaya çıkar karşı taraftakide hakaret eder vs. Dedim ya bazı insanlar kendilerini sanal alemde farklı gösterme peşindeler ailelerinde baksanız ..... Neyse... :)

Temmuz 10, 2007, 04:43:49 ös
Yanıtla #75

sayın piyon neden yangına körükle gidiyorsunuz? din gibi çok hassas bir konuda bu tarz yaklaşımlara sahip olabilirsiniz ama yine de söyleme tarzınız gerçekten negatif. şunu belirtmek isterim ki İSLAMİ TERÖR diye UYDURMA bir kavram kullanmayı lütfen bırakın. bu yaratıcıya büyük bir hakarettir siz O'nun gönderdiği dini nasıl terörle bağdaştırırsınız? neden yanlış düşünen yanlış uygulamalar yapanlar bu kadar kısa sürede akıllarda yer tutuyor doğrular çoğunluktayken ve daha köklüyken? burada maksadımmız herkesin hoşuna giden şeyleri yazmak olamaz gerçeklerden bahsetmeliyiz ya da kendi görüşümüzü kimseye saygısızlık etmeden iletmeliyiz! özellikle bir dine hakaret ederek hiçbiryere varılmaz.
ars longa, vita brevis...

Temmuz 10, 2007, 04:46:02 ös
Yanıtla #76

İşte bu sözü üzerime aldım Sayın Leon, özüm neyse ben oyum! ama sizin gibi düşünmediğim için beni provakatör olarak nitelendirirseniz bununla da şeref duyarım,
Ayrıca özel yaşantım gereği sıradan yaşadığım doğru! ve sıradan yaşamakla da bunun ne anlamı var onu hiç mi hiç anlamadım!Rica etsem bu konuyu özellikle biraz daha açabilir misiniz?
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Temmuz 10, 2007, 04:49:48 ös
Yanıtla #77
  • Ziyaretçi

Provakatörlükten şeref duymak nasıl bir ruh hali ki :D

Temmuz 10, 2007, 04:52:00 ös
Yanıtla #78
  • Ziyaretçi

Sn. Sevil benim sözlerimi emin olun ki anlayan iyi anladı sözlerim sadece size değil ayrıca yazılarına imza attığınız kişiyeydide...

Saygılarımla.

Temmuz 10, 2007, 09:30:17 ös
Yanıtla #79
  • Ziyaretçi

İsrail, oyuncak tabancalı çocuğu öldürdü

İsrail askerlerinin Batı Şeria'da, oyuncak tabanca taşıyan 15 yaşındaki bir Filistinli çocuğu öldürdükleri bildirildi.

İsrail ordu sözcüsü, askerlerin El Halil'de silahlı kişiler gördüğünü ve bu kişilerden birine ateş açtığını, ancak daha sonra yapılan kontrolde, vurularak öldürülen Filistinli'nin oyuncak tabanca taşıdığının belirlendiğini söyledi.

Filistinli hastane kaynakları da El Halil'in Loza semtinde 15 yaşındaki bir çocuğun İsrail askerlerince öldürüldüğünü doğruladı. Filistinli güvenlik kaynakları, ilk açıklamalarında Loza'da silahlı çatışma çıktığını söylemiş, ancak daha sonra Filistinliler'in ateş etmediğini ifade etmişlerdi.

Müslümanlar, Hristiyanlar ve Yahudiler'in kutsal saydığı El Halil kasabasında onbinlerce Filistinlinin yanısıra birkaç yüz Yahudi yerleşimci de yaşıyor.

http://www.yenisafak.com.tr/dunya/?t=03.07.2007&c=4&i=54061