Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

petrol  kimindir?

Amerikalıların
6 (9.8%)
Kürtlerin
2 (3.3%)
Arapların
3 (4.9%)
Türkiyenin
8 (13.1%)
Dünyanın
21 (34.4%)
Benim
15 (24.6%)
Beni ilgilendirmez
6 (9.8%)

Toplam Oy Verenler: 33

Gönderen Konu: musul ve Kerkük kimindir?  (Okunma sayısı 20896 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 24, 2007, 02:29:45 öö
Yanıtla #20
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Amaaan kalsın bee ıstemıorum para falan ama senın ıcın degıl yegenımın hatrına kalsın...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Haziran 25, 2007, 01:23:03 ös
Yanıtla #21
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

ortaklar nasılsınız ya :)

biz o zaman ne duruyoruz gidip alalım kuyularımızı geri :)

Haziran 25, 2007, 10:01:35 ös
Yanıtla #22
  • Uzman Uye

Amaaan kalsın bee ıstemıorum para falan ama senın ıcın degıl yegenımın hatrına kalsın...
senin yegeninin korkusu ne bir valil petrol nede bir avuç dolar.
tek korkusu gelecekte bulamayacağı bir bardak su,o yüzden şimdiden su yataklarına göz dikmiş.

Haziran 25, 2007, 10:28:55 ös
Yanıtla #23
  • Seyirci
  • Aktif Uye

nedeolsa benım yegenım bana cekmıs :D
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Haziran 25, 2007, 10:49:44 ös
Yanıtla #24
  • Uzman Uye

Sana çektiği belli şimdiden parasız iş yapmıyor.
yine senin kahveci aklıma geldi.

Haziran 26, 2007, 08:05:45 ös
Yanıtla #25
  • Seyirci
  • Aktif Uye

shemuel sımdıden herdedıgını yapma emı bıraz burnunu surtsun 17 yasına kadar hem malının hemde paranın kıymetını bılsın....kolay mı canım para kazanmak...:D

Haziran 26, 2007, 10:33:07 ös
Yanıtla #26
  • Uzman Uye

shemuel sımdıden herdedıgını yapma emı bıraz burnunu surtsun 17 yasına kadar hem malının hemde paranın kıymetını bılsın....kolay mı canım para kazanmak...:D
sen hiç merak etme
benden para istediği zaman önce kendisine bir görev veriyorum.
işi bittikten sonra parasını alıyor.
Yok öyle üç kuruşa beş köfte.
en sevmediğim insandır,hazırı yiyen insan
kendi evladımın öyle olmaması için elimden geleni yapıyorum.
biliyorsun hazıra dağ dayanmaz.

Temmuz 12, 2008, 04:35:14 ös
Yanıtla #27
  • Orta Dereceli Uye
  • **

hayır bırakın petrolü adamlar uzaydaki yıldızları bile sahiplenip satmaya başladılar...geçen bir tanıdığım oğluna uzaydan yıldız almış elinde de belgesi var...

Petrol dünyanınsa su da dünyanın...petrol amerikanınsa su da türklerin... o sebepten yakın zamanda avrupalıların ve amerikanın ortadoğunun suyu diye ülkemizin başına öreceği  çorap ve sudaki egemenlik hakkının tartışmaya açılması konusunda uyanık olalım derim..derim de kim takar..  :)
Bilgili bir aptal, bilgisiz bir aptaldan daha aptaldır.
  Moliere

Temmuz 12, 2008, 05:11:28 ös
Yanıtla #28
  • Uzman Uye

Sn. Sublime,

üstadım lütfen yanlış anlamayınız ben "benim" diyen diğer arkadaşı merak ediyorum :)

s. Asi,
her zaman görebilirim :)

p.s.: aslından petrol olmasa dünya daha güzel olurdu... ne küresel ısınma, ne tank...

Dunyada petrol olmasa ne guzel olurdu diyen arkadas biraz utobik sanirim. Dunyada petrol olmamasini istiyorsaniz televizyonunuzdan, bilgisayarinizdan, cep telefonunuzdan, sampuanlarinizdan, cilt kremlerinin kutularindan, jiletlerinizden, koltuklarinizdan, sandalyelerinizden, evdeki kapi kollarinizdan ve kapi guvenlik alarmlarindan ve bilumum bir suru seyden vazgecmeye hazir olmalisiniz.. :)

Temmuz 12, 2008, 05:14:02 ös
Yanıtla #29
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. Sublime,

üstadım lütfen yanlış anlamayınız ben "benim" diyen diğer arkadaşı merak ediyorum :)

s. Asi,
her zaman görebilirim :)

p.s.: aslından petrol olmasa dünya daha güzel olurdu... ne küresel ısınma, ne tank...

Dunyada petrol olmasa ne guzel olurdu diyen arkadas biraz utobik sanirim. Dunyada petrol olmamasini istiyorsaniz televizyonunuzdan, bilgisayarinizdan, cep telefonunuzdan, sampuanlarinizdan, cilt kremlerinin kutularindan, jiletlerinizden, koltuklarinizdan, sandalyelerinizden, evdeki kapi kollarinizdan ve kapi guvenlik alarmlarindan ve bilumum bir suru seyden vazgecmeye hazir olmalisiniz.. :)

Utopik'im zaten :D