Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Filistinde çocuklar ölüyor Masonlar nerde?  (Okunma sayısı 48207 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 12, 2007, 08:20:22 ös
Yanıtla #10
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Duysa da inanmayacak ki zaten... Bosuna ugrasiyorsunuz bence. Eger oyle bir yardim yapilmissa (ki ben inanirim, aksini dusunecek bir sebebim yok) kesin onun da altinda birseyler ararlar. Kesin onlari "mason" olarak yetistirme amacli oldugunu veya bir cikar ugruna  iyilik yaptiklarini dusunurler. Mantikli olup olmamasinin onemi yoktur. Her seyin EN KOTU ihtimalini gormek istediginiz surece ve buna kendinizi inandirdiginiz surece hicbir yere varamaz, sadece etrafa satasir durursunuz.
Ayni sey diger konular icin de gecerli.  Hukumet iyi bir sey yaptigi zaman, bazi cevrelerce  hep en kotu ihtimal arastiriliyor. Bunun sebebi mueseeseye/partiye/kisilere guvensizlik.

Einsof'u da anlayamiyorum hakikaten. Madem burada yapilan aciklamalari inandirici bulmuyor (ki sanyiyorum zaten katilim gosteren bir avuc mason var) neden burada soruyor? Sormasin demiyorum, benim yerim degil tabiki de... Siz rusvet aldigini iddia ettiginiz memura gidip, senin rusvet aldigin soyleniyormus dogrumudur diye sorarmisiniz? ::) Bence amaci cevap almak degil (aldigi cevaplari degerlendirmedigi/degerlendirmeyecegi belli) lafimi soyleyeyim cekileyim demek bence ;)

Kendisi Turkiye'deki butun dernekleri arastirsin o zaman kim ne kadar yardim yapmis, kim ne kadar yardimi ic etmis, kizilay cadirlarini toplayip, tekrar satmis, once onlara hesap sorsun, ondan sonra masonlara laf atsin. En azindan (bence) masonlarin birsey yapmis olma ihtimali var. Gitsin dini tarikatlere, Filistin, musluman, kardes, yakililiyor yikiliyor diye para toplayan  derneklere sorsun bir topladiklari paralari ne yapmislar ;) Sonra, yardim etmesi GEREKIPde (misyonlari geregi yardim ediyorlar saniyorum anlatilanlara gore) etmemis olanlara cikismaya hakki olur ;) Gerci masonlarin da yardim ettikleri zaman biz bunlara yardim ettik diyeceklerini sanmiyorum ya, neyse.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 13, 2007, 04:42:29 ös
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Yazdıklarınızı ilgiyle takip ediyorum arkadaşlar devam edin.. :-*

Haziran 13, 2007, 06:06:57 ös
Yanıtla #12
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

::) Peki... Gerci ayni oksijeni soluyoruz ama...  ???
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 29, 2007, 03:56:17 ös
Yanıtla #13

filistinde çocukların ölmesi filistin halkıyla alakalıdır. masonların bunun için ayrı bir çaba göstermesi ikincildir. masonluk süper güçler veren birşey değildir heralde. masonlar da herşeyi düzeltme yeteneğinde değillerdir. bu yüzden bir halkın acı çekmesi çocuklarının ölmesini nerde bu devlet nerde bu masonlar diyerek çözmek zor hatta imkansızdır.
ars longa, vita brevis...

Haziran 29, 2007, 04:10:42 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Sevgili nietzsche..
Filistinde çocuklar kuş gribinden değil,israil'in üstünde kendi çocuklarının imzası bulunan füze ve kurşunları sebebiyle ölüyor!Hatırlatmak istedim..12 yaşındaki kız çocuğunun 14 kurşunla öldürülmesi büyük bir devlet dehası'dır..Tüm israil halkını kutluyorum..
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2007, 04:13:47 ös Gönderen: Einsof »

Haziran 29, 2007, 04:12:00 ös
Yanıtla #15

şu an hamas ve el fetih birbirlerini yiyor ona kalırsa. ben herşeyin sorumlusu olarak israil'in görülmesinin doğru olmayacağına inanıyorum.

Haziran 29, 2007, 04:16:57 ös
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

Filistin toprakları işgal altındadır,bu işgali gerçekleştiren ülke meşhur modern zamanlar padişahı israil'dir!Hamas ve El-Fetih gibi yapılanmaların birbirine karşı muhalif tavırlar sergilemesi de bu işgalin sonucudur ama kaybeden yine israil olacaktır!

Haziran 29, 2007, 04:26:31 ös
Yanıtla #17
  • Ziyaretçi

Hitler'in ruhuna rahmet okumamak elde değil..

Haziran 29, 2007, 04:28:02 ös
Yanıtla #18

bütün bu bölünmelere israil'in işini kolaylaştırır görüşündeyim. sizin israilin kaybedeceğine yönelik iddianızın temellendirmesi nedir sayın einsof?

Haziran 29, 2007, 04:39:26 ös
Yanıtla #19
  • Ziyaretçi

Andolsun, insanlar içinde, mü'minlere en şiddetli düşman olarak yahudileri ve müşrikleri bulursun. Onlardan, iman edenlere sevgi bakımından en yakın olarak da: "Hristiyanlarız" diyenleri bulursun. Bu, onlardan (birtakım) papaz ve rahiplerin olması ve onların gerçekte büyüklük taslamamaları nedeniyledir.   (MAİDE SURESİ / 82)

Onlar size ezadan başka kesinlikle bir zarar veremezler. Eğer sizinle savaşırlarsa size arkalarını dönüp kaçarlar. Sonra kendilerine yardım da edilmez.   (AL-İ İMRAN SURESİ / 111)

İman edenler Allah yolunda savaşırlar; inkar edenler ise tağut yolunda savaşırlar öyleyse şeytanın dostlarıyla savaşın. Hiç şüphesiz, şeytanın hileli-düzeni pek zayıftır.   (NİSA SURESİ / 76)

Artık sen Allah yolunda savaş, kendinden başkasıyla yükümlü tutulmayacaksın. Mü'minleri hazırlayıp-teşvik et. Umulur ki Allah, küfredenlerin ağır-baskılarını geri püskürtür. Allah, 'kahredici baskısıyla' daha zorlu, acı sonuçlandırmasıyla da daha zorludur.   (NİSA SURESİ / 84)

Allah'a ve Resûlü'ne karşı savaş açanların ve yeryüzünde bozgunculuğa çalışanların cezası, ancak öldürülmeleri, asılmaları ya da elleriyle ayaklarının çaprazca kesilmesi veya (bulundukları) yerden sürülmeleridir. Bu, dünyadaki aşağılanmalarıdır, ahirette onlar için büyük bir azab vardır.   (MAİDE SURESİ / 33)

Yahudiler: "Allah'ın eli sıkıdır" dediler. Onların elleri bağlandı ve söylediklerinden dolayı lanetlendiler. Hayır; O'nun iki eli açıktır, nasıl dilerse infak eder. Andolsun, Rabbinden sana indirilen, onlardan çoğunun taşkınlıklarını ve inkârlarını arttıracaktır. Biz de onların arasına kıyamet gününe kadar sürecek düşmanlık ve kin salıverdik. Onlar ne zaman savaş amacıyla bir ateş alevlendirdilerse Allah onu söndürmüştür. Yeryüzünde bozgunculuğa çalışırlar. Allah ise bozguncuları sevmez.   (MAİDE SURESİ / 64)