Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Red edilme  (Okunma sayısı 12949 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 08, 2012, 08:55:32 ös
Yanıtla #20

sn peacewings

dostum senin eski algın şubat 23 2012'mi? bi de yazılarımı %95 okumayacağına nasıl karar verdin  ;D ölçme aleti falan mı var elinde? hadi bakalım ben de %5 için yazmış olayim ahahahaa.

Ölçme aleti yok ama mantık bize bunu gösteriyor. Sizin mantığınızla hareket edersek 2001 yılında yazı yazmış ve en son 2001 yılında foruma bağlanmış bir kişinin de yazdıklarınızı görme ihtimali vardır. Ne dersiniz? Bence - ile değerlendirmemeniz gereken bir yorumdu. İstediğinizi yazmakta özgürsünüz. Ben sadece olasılıklardan bahsettim.

Saygılarımla.
• Laborare est Orare XXII.
• ... Bense daha önce duyulmamış, yeni şeyler söylediğim için onların ilenç ve lanetlemelerine maruz kalmaya devam edeceğim.... Simon Magus

Mayıs 08, 2012, 11:14:25 ös
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

sn blue

öncelikle geçmiş olsun.. reddedilmek kötü bir duygu ben de bir defasında mit'e başvuruda bulunup reddedilmiştim 8) tabi benim iyi bir eğitimim yoktu en önemli neden bu oldu.. yüzyüze bile görüşme gereği duymadan mail attı milli istihbarat teşkilatımız, teşekkürlerini sunup kusura bakmayın dediler.

sizin durumunuza gelecek olursak hakikaten ilgin. sizi bir masonun tavsiye etmesi, yani referansla başvuruda bulunmanız ve sonucunda reddedilmeniz ilginç geldi. daha önce "reddedilen başvuru" sorularından hatırladığım kadarıyla, masonluğa başvurup geri çevirilen kişinin bir daha mason olmasının mümkün olmadığı söylenmişti site yöneticileri tarafından. en azından çok düşük ihtimal diyelim..

sebebi sizin tahmin ettiğinizden daha farklıdır kanımca.. yani size "şu sebepten ötürü reddettik" dedilerse o sebep değildir..

Öncelikle zahmet edip bir şeyler yazdığınız için teşekkür ederim. Arkadaşımızın gününe ve saatine kadar dikkat ettiği üzere pek fazla aktif olmuyorum sitede... Ama yine de gelen mesajları, geldiği gibi görebiliyorum.

Reddedilmek biraz ilginç bir olgu aslında... Hayatın akışını belki de akmaması gereken bir yönden çevirdiğini varsaymak lazım.

MIT sizi kabul etmiş olsaydı ve aldığınız görevlerden birinde sonu sakatlık yada ölümle bitecek bir operasyona katılmış olsaydınız, geçmişe bakıp; "nereden başvurdum buraya" diyecektiniz. Belkide sağlıklı, uzun ve mutlu geçecek bir ömüre vesile oldu teşkilatımız sizi reddederek...

Karışıklıkta bile bir düzen var diye düşünüyorum:)

Saygılar.

Mayıs 09, 2012, 03:45:54 ös
Yanıtla #22
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Hayatta hiçbir şeyin kesinliği yoktur.Herşey varsayımlardan ibaret.....

Biraz NOSAM33 gibi şifreli konuştum umarım anlaşılır.

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Mayıs 09, 2012, 07:37:35 ös
Yanıtla #23

Hayatta hiçbir şeyin kesinliği yoktur.Herşey varsayımlardan ibaret.....

Biraz NOSAM33 gibi şifreli konuştum umarım anlaşılır.

Saygılarımla

Sayın NOSAM53;

Her şey'in varsayımlardan oluştuğunu iddia etmek büyük bir iddia olur bence. Sayın Blue13'ün açmış olduğu başlığa yeni bir mesaj geldiği için, mailine gelen bildiri sayesinde geri dönüş yapabilmiştir. Haliyle forumun kuralları dahilince oluşturulmuş bir sistem var ortada. Sayın Blue13'ün geri dönüşünü tesadüfe bağlamak komik olacaktır. Ama benim bu sistemi unutup, oran belirlemeye kalkmam da o derece saçma olmuş.

Saygılarımla.
• Laborare est Orare XXII.
• ... Bense daha önce duyulmamış, yeni şeyler söylediğim için onların ilenç ve lanetlemelerine maruz kalmaya devam edeceğim.... Simon Magus

Mayıs 09, 2012, 08:17:51 ös
Yanıtla #24
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

O zaman bide söyle yazayım.Herşey varsayımlardan ibaret, hiçbir şeyin kesinliği yok bu dünyada.
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Mayıs 09, 2012, 11:14:52 ös
Yanıtla #25
  • Uzman Uye

Sayın peacewings;

Sayın NOSAM53;
Her şey'in varsayımlardan oluştuğunu iddia etmek büyük bir iddia olur bence. Sayın Blue13'ün açmış olduğu başlığa yeni bir mesaj geldiği için, mailine gelen bildiri sayesinde geri dönüş yapabilmiştir. Haliyle forumun kuralları dahilince oluşturulmuş bir sistem var ortada. Sayın Blue13'ün geri dönüşünü tesadüfe bağlamak komik olacaktır. Ama benim bu sistemi unutup, oran belirlemeye kalkmam da o derece saçma olmuş.

Saygılarımla.

Ben NOSAM33 ; 53 değil ayrıca bana ait bir serzeniş var ; mümkünse biraz açarmısınız ? Saygılar  :-X :-X :-X
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus