Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Selahaddin Eyyubi ?  (Okunma sayısı 20478 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 15, 2007, 12:37:12 öö
Yanıtla #40
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. shemuel size karşı alttan almaya devam ettikçe saçmalıyorsunuz özelden bana barış mesajları gönderirken burdan her fırsatta saldırıyorsunuz amacını anlamış değilim sizi anlamaya çalıştıkca tolerans gösterdikçe siz başka hallere giriyorsunuz ki size mecbur olmadığım halde bir çok açıklamayı yaptığım halde hala aynı noktaya dönüp duruyorsunuz

Alıntı
anlaşılmayacak bir şey değilki kendisi internetten çıkmadığı için her şeyi sanal görüyor.

daha öncedende bu konuyla gelmiştiniz açıkladım acaba tekrardan niye böyle kendi çapınızda bir saldırıda bulunuyorsunuz anlamış değilim benim yazımda sizi incetecek hiç bir unsur olduğunu sanmıyorum -ki öyle bir amacım yoktu-

İki isim arasında ki fark devlet sırrı olmasada arad bir fark vardır en azından fark olduğunu GÖZLEM KİTAP belirtir aşağıdaki linkler bile görünür farkı gösterir.Arif olan anlasın.Sn. shemuel den tek rcam var en azınan bana karşı olan uslübunu düzeltmesi...

http://www.gozlemyayincilik.com.tr/hakkimizda.asp

http://www.gozlemkitap.com/index.php?contentId=1
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 15, 2007, 12:57:30 öö
Yanıtla #41
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Hep forumdaymışım hep yahudiliğe yazıyormuşum aynı şeyi kaç kişi dedi ne kadar basit düşünceler çok umurunuzdaysa istastiklerime girin bakın forum daki süreme ve yahudiliğe ne kadar mesaj attığıma kulakdan dolma bilgiyle işkembe-i kübradan sallamayalım mesajı bıraktığım an itibariyle istatiskler şöyledir;

Sn. shemuel 7 gün, 19 saat ve 40 dakika online gözükmüş forumda

Ben 7 gün, 11 saat ve 27 dakika online gözükmüşümm Yahudilk e 19 mesaj bırakmışm artık bu konuda kimseye açıklama yapmak istemiyorun gına geldi.

http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?action=profile;u=310;sa=statPanel
« Son Düzenleme: Kasım 15, 2007, 01:11:25 öö Gönderen: LuckyEye2 »
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 15, 2007, 02:04:00 öö
Yanıtla #42
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sevgili Shemuel;
''anlaşılmayacak bir şey değilki kendisi internetten çıkmadığı için her şeyi sanal görüyor.'' ifadesine bi anlam veremedim doğrusu.Ne yani insanların nette (işleri gereği) uzun kalması onların her şeyi sanal algılayacağı anlamına mı geliyor!
Anlamadığım bi başka şey de herkes kendi dininin konusuna mı yazmak durumunda..Farklı görüşlere neden bu kadar kapalıyız(!)..Zıt  fikirler bizlerin algı seviyesini artırır ve savunduğumuz konuya daha hakim olabilmemizi sağlar..
Dikkat ettim luckyeye in size itafen yazdığı bazı şeyleri yanlış anlıyorsunuz galiba ve bunun sonucunda verilen gayri ciddi  cevaplar ortalığı kızıştırıyor:)..

Kasım 15, 2007, 08:54:10 ös
Yanıtla #43
  • Uzman Uye

Sn. shemuel size karşı alttan almaya devam ettikçe saçmalıyorsunuz özelden bana barış mesajları gönderirken burdan her fırsatta saldırıyorsunuz amacını anlamış değilim sizi anlamaya çalıştıkca tolerans gösterdikçe siz başka hallere giriyorsunuz ki size mecbur olmadığım halde bir çok açıklamayı yaptığım halde hala aynı noktaya dönüp duruyorsunuz

Alıntı
anlaşılmayacak bir şey değilki kendisi internetten çıkmadığı için her şeyi sanal görüyor.

daha öncedende bu konuyla gelmiştiniz açıkladım acaba tekrardan niye böyle kendi çapınızda bir saldırıda bulunuyorsunuz anlamış değilim benim yazımda sizi incetecek hiç bir unsur olduğunu sanmıyorum -ki öyle bir amacım yoktu-

İki isim arasında ki fark devlet sırrı olmasada arad bir fark vardır en azından fark olduğunu GÖZLEM KİTAP belirtir aşağıdaki linkler bile görünür farkı gösterir.Arif olan anlasın.Sn. shemuel den tek rcam var en azınan bana karşı olan uslübunu düzeltmesi...

http://www.gozlemyayincilik.com.tr/hakkimizda.asp

http://www.gozlemkitap.com/index.php?contentId=1

ya arkadaş bunlar beni ilgilendirmez
yayınları,yayıncılık yada kitap ne fark eder. :D
Sadece beni üzen niye bunlara zaman harcıyorsun ben sana sözünü ettiğin gözlemin ticari ünvanını bile söylüyorum.Sen hala peşine düşmüşsün :D
ikimizde boş işlerden sorumlu devlet bakanımıyız :D

Kasım 15, 2007, 10:05:38 ös
Yanıtla #44
  • Uzman Uye

Sevgili Shemuel;
''anlaşılmayacak bir şey değilki kendisi internetten çıkmadığı için her şeyi sanal görüyor.'' ifadesine bi anlam veremedim doğrusu.Ne yani insanların nette (işleri gereği) uzun kalması onların her şeyi sanal algılayacağı anlamına mı geliyor!
Anlamadığım bi başka şey de herkes kendi dininin konusuna mı yazmak durumunda..Farklı görüşlere neden bu kadar kapalıyız(!)..Zıt  fikirler bizlerin algı seviyesini artırır ve savunduğumuz konuya daha hakim olabilmemizi sağlar..
Dikkat ettim luckyeye in size itafen yazdığı bazı şeyleri yanlış anlıyorsunuz galiba ve bunun sonucunda verilen gayri ciddi  cevaplar ortalığı kızıştırıyor:)..
bir düzeltme yapacaksa özelden yapsın,birde düzeltilecek bir konu yoktur.