Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org 2011 Satranc Turnuvası  (Okunma sayısı 42892 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 19, 2011, 12:37:22 ös
Yanıtla #30
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Ben 2 defa şampiyonluk yasadım. 3.sunu kim istemez ki :) Ama madem doğudan çekiliyor ben sayin dogudanin turnuvaya dahil olması icin turnuvadan çekiliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla.

PS: aslında ADAMda oynayacaksa, kimse çekilmese bunun yerine önceki turnuvaların galibi eleme turlarına girmeden dogrudan doner sistem turunda dahil olasa nasıl olur?
« Son Düzenleme: Ocak 19, 2011, 12:52:03 ös Gönderen: skullG »

Ocak 19, 2011, 01:03:20 ös
Yanıtla #31
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Alcakgonulluluk ve teveccu`de yarisilmakta oldugunu goruyorum. Ne guzel. Turnuvaya katilmadigimdan dolayi sanirim benim verecegim karara saygi duyulacaktir.

Sayin ADAM ve Sayin dogudanin katilmasi dogru ve gereklidir. Sayin skullG ise ilk turda bekleyebilir ve yenilen ilk kisinin yerine gecebilir. Kendisi saniyorum zaten gelecek birkac gun icin yogun olacaktir.

Normal uyelerden satranc oynama hakki alinmis turnuva bitene kadar yanlizca turnuva oyuncularina bu hak verilmistir. Ozel mesaj ile butun oyunculara konu bildirilmistir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Ocak 19, 2011, 02:52:21 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 19, 2011, 01:17:38 ös
Yanıtla #32
  • Aktif Uye

öncelikle 2011 satranç turnuvası konu başlığı kilitlendiği için böyle bir başlık açma ihtiyacı hissettim.  Bu başlık altında konuyla ilgili sohbet karşılaşma saati ve mazeretlerini takip edebiliriz. örn: ilk soru bnden bi baştan bir sondan gidilecekse yarın sn.adamla ben mi oynayacağım :D

Ocak 19, 2011, 02:28:40 ös
Yanıtla #33
  • Aktif Uye

Sayın MASON'un çözüm önerisine göre katılımcı listesi yeniden güncellenmiştir. Daha önce iki kez turnuva şampiyonu olan  Sayın skullG turnuvaya 3. turda dahil olacaktır.

Saygılarımla,

ADAM
AlperenKaraca
angelus
baron
dogudan
gidaci99
isis
Maledictum
nonserviam
scherif
semsin
SERIM
sun
sundance
Thoth
Waldow

Ocak 19, 2011, 02:44:18 ös
Yanıtla #34
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Syn Doğudan

Peki karşılaşmaların zamanı belli mi ?

Ocak 19, 2011, 02:55:43 ös
Yanıtla #35
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

öncelikle 2011 satranç turnuvası konu başlığı kilitlendiği için böyle bir başlık açma ihtiyacı hissettim.  Bu başlık altında konuyla ilgili sohbet karşılaşma saati ve mazeretlerini takip edebiliriz. örn: ilk soru bnden bi baştan bir sondan gidilecekse yarın sn.adamla ben mi oynayacağım :D

Sayin Waldow,

Konudaki kilit saniyorum yanlislikla yapilmisti. Kilit kaldirildi. Konu hakkindaki mesajlarin hepsi bu baslik altinda toplanabilir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 19, 2011, 05:34:18 ös
Yanıtla #36
  • Aktif Uye

Sayın Meladictum,

Son başvuru tarihinde, listede son anda bir değişiklik olmaması durumunda rakibiniz nonserviam'dır. Turnuva takvimi dışına çıkmayacak  şekilde  tarihi ve saatini rakibinizle  belirleyebiliyorsunuz.  Musabaka başlamadan önce anlaştığınız tarih-saat bilgisini ve maç bittikten sonra sonucu bu başlık altında ilan etmelisiniz.

Saygılarımla,

Syn Doğudan

Peki karşılaşmaların zamanı belli mi ?

Ocak 19, 2011, 06:45:34 ös
Yanıtla #37
  • Ziyaretçi

Sayın dogudan,

Ben Sayın angelus ile oynayacağım anladığım kadarıyla ve tunuva başlangıç tarihi 20 ocak(yarın), maçı yarın yapmak zorunda mıyız, yoksa işlerimiz ve turnuva takvimini çok sarkıtmayacak şekilde bir tarih belirleyebiliyor muyuz?

Ek olarakta tek maçlık sistemle mi oynayacağız yoksa 3 veya 5 maçlık eleminasyon sistemiyle mi oynayacağız ?
Açılışı hangi tarafın yapacağına nasıl karar veriliyor ?

Saygılarımla
« Son Düzenleme: Ocak 19, 2011, 06:51:03 ös Gönderen: sundance »

Ocak 19, 2011, 06:58:20 ös
Yanıtla #38
  • Aktif Uye

Sayın sundance,

Son başvuru tarihi 20.Ocak.2011, bu nedenle sürenin dolmasını beklemekte fayda var.
Turnuva takviminde belirtilen  tarihler arasında maçlarınızı yapmalısınız.  

Saygılarımla,

Sayın dogudan,

Ben Sayın angelus ile oynayacağım anladığım kadarıyla ve tunuva başlangıç tarihi 20 ocak(yarın), maçı yarın yapmak zorunda mıyız, yoksa işlerimiz ve turnuva takvimini çok sarkıtmayacak şekilde bir tarih belirleyebiliyor muyuz?

Saygılarımla

Ocak 19, 2011, 07:19:21 ös
Yanıtla #39
  • Ziyaretçi

Sayın dogudan,

İlgilendiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla