Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Paralı Yayınlar  (Okunma sayısı 3564 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 19, 2011, 09:05:50 ös
  • Aktif Uye

Merhaba,

IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers)'nin Computer Society alt kolunun aylık olarak çıkardığı Computer dergisinde bazen çok ilgi çekici, uzmanların elinden -bazıları akademik nitelikte- yazılar oluyor. Computer dergisine de erişebilmek için yıllık bir miktar para ödemek gerekli. Yani aslında bu yazılar paralı yayın oluyor. Bunlardan ilgi çekici olanları forumda paylaşmak isterim. Herhangi bir sakıncası olur mu?

Teşekkür ederim.

Mayıs 19, 2011, 10:48:00 ös
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin poyraz06,

Dergiden alintilar yapabilirsiniz. Derginin tamamini yayinlamak istemeniz durumunda ise konu daha derin arastirilabilir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 20, 2011, 01:33:19 öö
Yanıtla #2
  • Aktif Uye

Teşekkürler Sn. Mason. Dergiden belirli ilgi çekici, heyecan verici başlıkları sadece paylaşacağım. Paylaştığımda da yazarın ismi, hangi sayıda kaçıncı sayfa gibi bilgiler de veririm.

Saygılarımla.

Mayıs 20, 2011, 10:16:27 öö
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Paylaştığımda da yazarın ismi, hangi sayıda kaçıncı sayfa gibi bilgiler de veririm.

Saygılarımla.

Sayin poyraz06,

Elbette referansin (kaynagin) yazilmasi, esere gosterilen sayginin ifadesi olacagi gibi okuyanlara da detayli bilgi sunacaktir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.