Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Beğenilme (Beğendim/Beğenmedim)  (Okunma sayısı 6960 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 24, 2011, 01:23:39 öö
  • Aktif Uye

Merhaba,

Kişilerin beğenilme durumlarıyla ilgili bir şeyi paylaşmak istiyorum. Bug olup olmadığından emin değilim, belki de yapılış şekli budur.

Bir kişinin x defa beğenilmesi varsa, ben x defa Beğenmedim'e tıklarsam kişinin beğenilmesi 0'a düşüyor. Yani bir kişi birden fazla beğeni sunabiliyor.

Mayıs 24, 2011, 08:55:24 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin poyraz06,

Bir saatlik limit eklenmistir. Bir saat icerisinde birden fazla oy kullanilmasi mumkun olmayacaktir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 03, 2011, 12:33:14 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

peki kimlerin hangi yorumda beğendiğini nerden anlayacağız.

bunu sormamın nedeni hangi konuda hangi yorumumda bunu kimin beğendiği hususunun değerlendirme ve cevabımı kontrol etme yönünde avantaj sağlayacağını düşünüyorum ancak forumda bu konuda bir düzenleme göremedim.

bence önemli olan bir husus. zira beğenilme işlemi bir mason tarafından yapıldı ise görüşlerimin fikriyatınıza ne kadar yakın olup olmadığını anlamama yarayacaktır bu durum.

ve merak işte...
bekle, izle, gör, hisset, anla...

Temmuz 03, 2011, 12:39:56 öö
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin papoose,

Bu konuda daha once foruma "Tesekkur Etme" butonu koyulmustu. Kisiler acilmis olan konu basligina tesekkur edebilmekteydiler. Ancak yeni gorunumde bu ozellik eklenmedi. Konu gelecekteki calismalar listesinde mevcut ve bir sure sonra talep ettiginiz gibi bir ozellik foruma eklenecektir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 03, 2011, 01:08:21 öö
Yanıtla #4
  • Aktif Uye

Saygılarımla
(-) Beğendim (+) Beğendim, uygulaması bana göre çok yerinde bir uygulama. Hatta (-) Beğenilme (+) Beğenilme de olmalı. Yorumdan ziyade
kişiye yönelik bir beğenilme de konulmalı. % 10 beğenilmeme durumunda kişinin üyeliği fes edilmeli. Aynı şey yorum için de geçerli olmalı
%10 beyenilmeyen ileti yollıyan 3 ila 5 gün siteden men cezası almalı bence. Bu durumda bendeniz siteye misafir değil, klavyemde ''M'' harfine
basmamam gerekir heralde, o da ayrı bir konu.
Saygılarımla

Temmuz 03, 2011, 01:18:22 öö
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Ya sen niye her şeyi zorluyorsun?
Sana kaç kere + verdim.
Ne anlamı var?
Fikirlerimize pazar mı arıyoruz?
benim elmam çok sulu mu diyeceğiz?

Sayın hacamat, artık lütfen uğraşmayın, uğraşmanın sonu anlamaya başlamaktır. Sizin sıranız artık bundan sonra anlamaktır.
Anlamak için sonuna kadar sorgulamak gerekir, bütün süzgeçlerimizi hiç kayırma yapmadan çalıştırıp ve içine hoşgörüyü, herkese hata yapma şansını tanıyarak anlama dönemine girmeliyiz.

umarım anlaşılmışımdır.
Bir yere ait olmayı hiç istemedim. Ya kendim olurum yada başkalarının arkamdan övgüleri ile ölmüş olurum.

Temmuz 03, 2011, 01:26:40 öö
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın MASON bilgilendirme için teşekkür ederim.

Ve bir şeyde eklemeden duramayacağım Sayın Prometheus ve Sayın Hacamat sizlerin bu forumda olması foruma renk katıyor okumadan da duramıyorum artık sizleri.  Bazen kızdırsanızda insanları İyi ki varsınız.

Temmuz 03, 2011, 01:29:41 öö
Yanıtla #7
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Saytın papoose,
İltifatınız neredeyse başımı göğe değdirdi.
Bakmayın, biz ne kadar çiğ olsak ta, kah eseriz yeller gibi kah tozarız yollar gibi.
Olabilirsek veya anlayabilirsek bir garip bencileyiz.
Ne rubai yazdık, ne kitap indirdik.
Ete kemiğe büründük, işte bu kadar göründük.

Saygılarım ve sevgilerimle...
Bir yere ait olmayı hiç istemedim. Ya kendim olurum yada başkalarının arkamdan övgüleri ile ölmüş olurum.

Temmuz 03, 2011, 01:36:14 öö
Yanıtla #8
  • Uzman Uye

Sayın Hacamat, neye kafanıza takıyorsunuz bu konuyu.  Ben beğendiğimi işaretledim. Ne olacak ? Bence siz daha başka konulara girin. Bu konudan bir şey çıkacağına inanmıyorum.
       Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Temmuz 03, 2011, 01:37:28 öö
Yanıtla #9
  • Orta Dereceli Uye
  • **

öncelikle bilhassa sizin çiğ olmadığınıza eminim...

forumu zevkle izliyorum okuyorum bilgileniyorum...