Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: TSK içeren "Orantısız Zeka'ya Maruz Kalan Polis Memuru" tabiri  (Okunma sayısı 4787 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 31, 2013, 01:52:49 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. Üyeler

Herkese iyi günler. Orantısız zekaya maruz kalan polis memurları deyince baya bir gülmüştüm açıkçası ama gerçekten böyle olduğunu aşağıdaki videoyu izleyince anladım.

http://www.milliyet.tv/video-izle/-Buraya-da-gaz-bombasi-atacagim---1iIUQSupVnIH.html

Özeti şu; Polislerin kullandığı TOMA isimli araç taksim gümüşsuyu askeri hastanesi önünde manevra yapmaya çalışırken TSK personeli tarafından izin verilmemiş ve daha geriden manevra yapması istenmiş fakat bizim orantısız zekaya maruz kalmış polis memurumuz, karşılık olarak "Bir dahaki sefere burayada bir gaz bombası bırakacağım." ifadesini kullanmıştır. Eh haliyle askerlerimizde "Bizde atacak birşey buluruz." karşılığını vermişlerdir. Her askeri binada bir cephane bölümü bulunur. Gerçekten merak ediyorum. Öyle bir hatayı bu polis memurumuz yapmış olsaydı, o memurla beraber TOMA aracının hali ne olurdu?

PS: Benim kişisel görüşüm, karşı bir top saldırısı ile TOMA aracının konserve kutusu gibi ikiye ayrılarak karşı binaya doğru uçmasıdır.

Aslında kara mizah içeren bu konuda Sn. Üyelerimizin görüşlerini rica ediyorum.

Saygılarımla,
Concordia Res Parvae Crescunt

Mayıs 31, 2013, 01:58:41 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Ben"O"yum,"O"ben değil...

Mayıs 31, 2013, 02:01:46 ös
Yanıtla #2
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Artık polisin asker de dahil herkesten güçlü ve tam yetkili olduğu zamanlardayız. Tarif etmiş olduğunuz tarzda bir olay bana göre olamaz. Bu polisler ellerini kollarını sallaya sallaya en gizli ve sıkı korunan askeri bina ve tesislere (SAT Grup Komutanlığı dahil) girdiler, bilumum subayı da tutuklayarak çıktılar. Karşılık verilecek olsa o zaman verilirdi. Geçmiş olsun! Zaten karargahlarda yeterli subay da kalmadı.
Live long and prosper.

Mayıs 31, 2013, 02:31:18 ös
Yanıtla #3
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Bebek, çoluk-çocuk-yaşlı içerideyken metro istasyonunun içine gaz bombası atıp kapıları kapatan polis...

Bakın ders alın eski topraklardan...

Sayın Forum Yönetimi, kural ihlali yapıyorsam özür dilerim, ama çok gerilmiş durumdayım!!!
Live long and prosper.

Mayıs 31, 2013, 07:02:10 ös
Yanıtla #4
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Sayın Ahmet Şık'ın basılmadan toplatılan kitabı aklıma geldi şimdi; "İmamın Ordusu". Herhalde kitabın ismi ve içeriği şimdi daha iyi anlaşılmıştır. Kendi ordularını oluşturdular, fakat kurdukları bu ordu maalesef halkın değil hükümetindir, lise mezunu polis, lise mezunu imam, üniversite mezunu bir memurdan fazla maaş almaktadır.  Hitler'in kurduğu "SS"in muadilidir.
Şu an yaşadıklarımız faşizmdir. Bu neyin öfkesidir anlayabilmiş değilim, neyin intakımını alıyorlar, içlerindeki bu kinin nedeni nedir?
Umarım bu faşizmden bir an önce kurtuluruz.
Saygılarımla
* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.

Mayıs 31, 2013, 07:18:16 ös
Yanıtla #5
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Ayrıca, askeri de olsa bir hastaneye biber gazı atmakla tehdit eden hükümet polisi ve onun zihniyetindekiler için gerekli kelimeleri kullanmak ne bana ne de bu forumdakilere yakışmayacağı için yazmıyorum. Türkiye'nin de imza attığı Cenevre Konvansiyonu'na göre savaş sırasında bile bir hastaneyi vurmak insanlık ve savaş suçudur.
Saygılarımla
* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.

Mayıs 31, 2013, 07:42:37 ös
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Yapmayın arkadaşlar devlet faşo maşo değildir ayıptır,evet ortada orantısızlık var ,var olmasında o orantısızlığı yaratan bizleriz şöyleki;

Biz bu adamların paralarını ödüyormuyuz evet,
sonra kalkıp bizi dövün diyormuyuz???????
bize gaz sıkabilirsiniz diyormuyuz??????????
gaza acıma bol bol kullan parasınıda ben vereceğim diyormuyuz?????
bana öyle çok öfkelenirsen paşam kafamada gaz bombasını atış talim yapasın diyormuyuz????????
Parasını halktan aldığını bilmeyen!
sonrada halkını ucube yaratıklar gibi gören!
herneye öfkelendiğini dahi bilmeyen ve idrak dahi edemeyen bu ülkenin polisi
içinizde onur adına herne kalmış ise istifa edin
istifa edinki bu halkında asli unsurları olduğunuzu idrak edebilesiniz.
Üzerinize giydiğiniz o üniformanın parasını ben verdim.
Beline taktığın silahında parasını ben verdim.
Akşam çocuğuna götürdüğün aşında parasını ben veriyorum.

Saadete geleyimmi?

Ey devlet;
Ey devleti yönetenler;
Sizler biz yoksak bir hiçsiniz sebebi varlığınızdır bizim olmamız.
Biz varız diye siz varsınız,biz sizi halkınıza zulum edin diye görev vermedik,
biz size halkınıza zulum eden yöneticiler olasınız diye başımıza getirmedik.
Size verdiğimiz her paye kıymetlidir ve değerlidir.
Kıymetini ve değerini bilemediğiniz o payeleri sadece içlerinde adına onur dediğimiz şeyleri taşıyanlara haktır,o onurda bulunanlar zaten böylesi bir emri uygulamazlar.
Kafasına gaz bombası attığın kimdir?
Rastgele heryerine copla saldırıp öldüresiye dövdüğün kimdir?

Be adam sen kimsin ? ben kimim?
Hiçmi birşeyden haberin yoktur senin.

Tüm bunların sorumlusu kimdir?

1.Cumhurbaşkanı abdullah gül
2.Tc.Başbakanı Recep T ayyip Erdoğan
3.İçişleri bakanı
4.istanbul valisi
5.İstanbul emniyet müdürü
İçlerinde azıcıkta onur barındıran her insan bu onurlu istifayı yaparlar.

Çok utanıyorum çok,ülkemde bu kadar faşizan baskıların olmasından çok utanıyorum.
Ben ne dersem o değil sayın başbakan
siz demiştinizki ben millete hizmet için varım
hoş her sözünü unuttun bunu nasıl hatırlayasın.

Öyle ya millete sopa çekmekte senin görevlerin arasında sana tanınan bir ayrıcalık ve haktı.

Gezi parkındaki komediye mahkeme son vermiş buda yeni haber.

Bakınız topçu kışlasının orjinal hali çok güzelmiş ben bu forumda resimlerini yayınladım oranın.

Yalnız orası bir komlexin sadece bir parçası tamamımı?sıkı durum o zaman şimdi nelerin daha yapılmasıu gerekiyor bakın o zaman.

1.talimhane semtindeki tüm otellerin yıkılıp tekrar topçu kışlasının kullandığı asla göre düzenlensin.
2.itü nün kullandığı gümüşsuyu ,taşkışla ve maçkadaki fakülte boşaltılsın eski hali asker kışlasına dönsün.
3.Beşiktaş kulübünü biri hemen durdursun orası sarayın ve bu kışlaların muhafız alaylarının ahırı olarak kullanılıyordu,o eski ahırları eski hali ile yeniden yapalım.

Yani yarım ay şeklinde sarayda ortalarında kalacak şekilde bu işi yapabiliriz tarihte canlanmış olur,işin doğrusu budur birtek topçu kışlası ile olmaz bu topçulara birde ahır lazım.
Benim komedim bu kadar şimdi gidip biraz güleyim kümesimde.

ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Mayıs 31, 2013, 08:36:13 ös
Yanıtla #7
  • Seyirci
  • Uzman Uye

resimlerle bakalım

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Haziran 01, 2013, 09:54:02 öö
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Dün geceyi görünce durum düşündüğümdende kötü,bu tepki normal değil,bu tepki sadece gezi parkı tepkisi değil,polisin son zamanlarda kullandığı orantısız güç ve acımasızca sıktığı biber gazları vatandaşta tam anlamı ile tepkiye neden olmuş ve işin kötüsü devlet bunun halen farkında değil.
Halk kendilerine fare muamelesi yapılmasından rahatsız,bırakın insana köpeğe bile gaz sıkabilen bu polislerinki artık resmen teröre girdi,sanırsınızki kim daha çok gaz bombası atarsa ikramiyeye hak kazanıyor.

EDMUND BURKE

Haziran 01, 2013, 07:21:49 ös
Yanıtla #9
  • Uzman Uye

Zaferin Güzelligi, Insan olmanin Güzelligi.