Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: New World Order'in Fikriyat Onderi David Rockefeller hayatını kaybetti  (Okunma sayısı 2770 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 20, 2017, 06:36:09 ös
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

ABD'li milyarder iş adamı David Rockefeller'ın 101 yaşında hayatını kaybettiği açıklandı.

Ünlü iş adamının sözcüsü Fraser P. Seitel tarafından yapılan duyuruda, Rockefeller'ın pazartesi sabahı evinde öldüğü açıklandı. Rockefeller, 2005 yılında 100. yaşgününü kutlamak için ABD'nin Maine eyaletinde bir ulusal parkın yanında bulunan 1000 dönümlük araziyi bağışlamıştı.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Mart 20, 2017, 07:51:53 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Tanrı tarafından Zengin olması Kaderinde yazılı olan  David Rockefeller ; Toprağın bol olsun . >:(
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mart 20, 2017, 08:10:24 ös
Yanıtla #2

Sen Özelsin

Mart 20, 2017, 08:11:30 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

''David Rockefeller geberdi!
ABD'li Yahudi David Rockefeller'ın öldüğü açıklandı. '200. yaşımı kutlamak istiyorum' diyen kapitalist siyonist işbirlikçisi Rockefeller, bu sözlerinden 1 sene sonra 101 yaşında geberdi.''

Yukarıda yazan Yeni Akit'in yayınladığı haber. Ülkemin basın diye ortada at koşturan yayın organına bak. Kapitalist siyonist iş birlikçisiymiş sanki kendileri komünizm bekçileri. Rockefeller başarılı bir iş adamıdır ve onun gücüne ulaşan hemen her iş adamı gibi gücünü muhafaza edebilmek için politikaya da ekonomiye de el altından müdahale etmiştir.

Biz ülkemizde de biliyoruz kimlerin siyasete, ekonomiye müdahale edip, arazi ihalelerini kapatıp mütahitlik yaptığını. Kendi patronları bu kadar büyüyemedi diye at çamuru izi kalsın. Biraz kurcalasak Rockefeller'ın aklına gelmeyecek şeytanlıklar çıkacak icraatlarından. Atatürk ve vatan düşmanları.

Saygılarımla

Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Mart 20, 2017, 08:25:04 ös
Yanıtla #4

Hegel diyalektiği - evren'nin diyalektiği - yaratıcılığın diyalektiği.En cok hegel diyalektiği işine yaradı merhumun.Toprağı bol olsun. Bu yaşamında 333'ü bulmuştur umarım. Hegel diyalektiğinde de kalmamıştır herhal...

Saygılar.
Sen Özelsin

Mart 20, 2017, 08:41:15 ös
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Dünya üzerindeki kan ve gözyaşının sebebi..

Bu bir ilk değil son olmayacaktır.

Saygılarımla.

“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Mart 20, 2017, 09:43:10 ös
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

ABD'li milyarder iş adamı David Rockefeller'ın 101 yaşında hayatını kaybettiği açıklandı.

Ünlü iş adamının sözcüsü Fraser P. Seitel tarafından yapılan duyuruda, Rockefeller'ın pazartesi sabahı evinde öldüğü açıklandı. Rockefeller, 2005 yılında 100. yaşgününü kutlamak için ABD'nin Maine eyaletinde bir ulusal parkın yanında bulunan 1000 dönümlük araziyi bağışlamıştı.

Burada yaşı ile alakalı bir bilgi yanlışlığı var sanırım. 2005 yılında 100 yaşını kutluyorsa, 2017 yılında 101 yaşında vefat etmiş olamaz.

Her kande baksam görünür gözlerime sırr-ı ezel
Her şey ulaşıp aslına çıktı aradan kainat

Mart 20, 2017, 10:00:43 ös
Yanıtla #7
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Yukarıda yazan Yeni Akit'in yayınladığı haber. Ülkemin basın diye ortada at koşturan yayın organına bak. Kapitalist siyonist iş birlikçisiymiş sanki kendileri komünizm bekçileri. Rockefeller başarılı bir iş adamıdır ve onun gücüne ulaşan hemen her iş adamı gibi gücünü muhafaza edebilmek için politikaya da ekonomiye de el altından müdahale etmiştir.

Biz ülkemizde de biliyoruz kimlerin siyasete, ekonomiye müdahale edip, arazi ihalelerini kapatıp mütahitlik yaptığını. Kendi patronları bu kadar büyüyemedi diye at çamuru izi kalsın. Biraz kurcalasak Rockefeller'ın aklına gelmeyecek şeytanlıklar çıkacak icraatlarından. Atatürk ve vatan düşmanları.

Saygılarımla

Sn Risus merakımı cezbetti.Şu cümleleri siz mi yazdınız gerçekten!

Sayın ANARCHOSA,

Evet, ben yazdım. Lütfen beni Rockefeller destekçisi görmeyin. Sadece Rockefeller'dan farkı olmayan ancak onun ulaştığı güce ulaşamadığı için ''o siyonist! o kapitalist! o geberdi!'' gibi haber yapan Atatürk düşmanlarınadır sitemim.

Saygılarımla
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Mart 20, 2017, 10:04:26 ös
Yanıtla #8

Ne olursa olsun bir insandı.Allah rahmet eylesin.Kimin ne olacağı belli değil.Dinin imanın günümüzde bozulduğu bir dönemde herkes din tüccarı oldu.Kin ve Nefret dili olmayan bir dünya için.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Mart 20, 2017, 10:24:46 ös
Yanıtla #9
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Aslında bu haberi duyduğumda İllüminatinin 13 ailesinde  biri sayılan (!)  Rockefeller ölümünü antimasonikler bu sitede mutlaka görmek ister onları üzmeyelim.Rahmet okuyup, ne iyi insandı filan diye övüp,büyük veya sonsuz doğuya göçtü, ışıklar içinde yatsın filan diyelim de gönülleri olsun diye espri yapacaktım ki.Gerçekten de konu foruma geldi. üstelik büyük işadamıydı filan diye övdük. Birde onu yerenler açısından düşmanımın düşmanı dostumdur dedik.Akit Atatürk düşmanı dolayısıyla rockefellera da düşmanlarsa ne güzel dedik ama Onun Atatürk yüzünden bölgedeki planlarımızı 50 yıl ertelememiz gerekti dediğini unuttuk.

Konular hakkında pros cons hepsini birlikte okumak lazım. Her zengin iyi iş adamı olduğundan zengin olmaz.Zengin oluş hikayelerinde kimlerin üstüne bastı bakmak lazım. Bunları Rockefeller Center da bulunmuş biri olarak yazma ihtiyacı duydum. Pozitif şeyler söyleyenler pozitif hikayeleri okumuş belli ki. Sentez için tez antitez birlikte değerlendirilmeli.O açıdan şunları da okumalarını öneririm.

http://listverse.com/2016/11/24/10-reasons-people-hated-the-rockefellers/

Sayın ANARCHOSA,

Öncelikle kimse düşmanımın düşmanı dostumdur demedi. Özellikle Rockefeller'dan farkı olmayan diyerek altını çizdim ancak sanırım farkında olmadan atlamışsınız. İyi iş adamı demek karakteri, insanlığı iyi demek değil sadece iş anlamında başarılı demek. Kimlerin üzerine bastı konusuna gelirsek. Rockefeller'ların sanayi devriminin ilk atılımcılarından olduğunu ve Dünya'ya yayılarak Dünya'nın ilk fabrika ve sanayi sahipleri olduğunu bilmeyen yoktur. Bu onların iş dünyasındaki başarısıdır. Sonrasında elbette menfi bir şekilde başkalarının üzerine basmıştır ve yükselmiştir. Rockefeller iyidir kötüdürü tartışmıyoruz. Bakın yine atlamışsınız ki ilk iletimde ne dedim; ''Rockefeller da gücünü korumak için ekonomiye, politikaya el atından müdahale etmiştir''

Kimse Rockefeller'ı övmüyor.  Ben sizinle daha net bir görüşü paylaşayım bugün bu haberi yapan gazete ve görüşlerine sahip etkin kişiler zaten Rockefeller gibi kartellerin uşaklığını yapmaktadır. Bakın ne güzel söylediniz. Rockefeller dedi ki Atatürk planlarımızı 50 yıl (Ben 100 yıl diye biliyorum) ertelememize sebep oldu. Sizce ülkemiz için kontrolcü ve menfaatçi planları olan bir insan o ülkenin bilimde, sanatta, akılda, bağımsızlıkta gelişmesini ister mi? Elbette istemez. Peki bu haberi yapan yayın organının bugün nasıl bir ideoloji sahibi oldukları, bilimi, kültürü, sanatı, bağımsızlık uğruna mücadele veren Gazi Mustafa Kemal'i nasıl düşman gördüklerini de bilmeyen yok. Demek ki bu organ, zaten ülkenin gelişmesinden yana değil, yani ha danışıklı dövüş ha istemeden Rockefeller'ın planlarına hizmet eden insanlar.

Benim bu konuda kızmamın tek sebebi sanki kendileri sütten çıkma ak kaşık gibi bir de saçma yobazca ideolojileriyle hizmet ettikleri planların sahipleri için ''geberip gitti'' diye haber yapmaları. Unutmayın ki bugün bu adamlar ülkemize, birliğimize, aramızdaki sevgi ve barışa, bağımsızlığımıza Rockefeller'dan daha çok zarar vermektedir.

Saygılarımla
Gnothi Seauton