Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: AKP Ne Yapıyor?  (Okunma sayısı 4988 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 03, 2007, 08:47:37 ös
  • Ziyaretçi

12 askerimiz şehit oldu peki AKP ne yaptı, daha doğrusu ne yapmadı?

-Sınırötesi operasyon yapmadı
-K.Irak'a giden elektriği kesmedi
-Hava sahasını kapatmadı
-Habur sınır kapısını kapatmadı

Sonuç olarak 12 askerin şehit edilmesine karşın HİÇBİR ŞEY yapmadı......

Peki ne yaptı? "Girdik, gireceğiz, girmeyi düşünüyoruz, elektriği kesebiliriz, sınırı kapatmayı düşünebiliriz, 72 saat sonra, 5 Kasım'dan sonra, vs vs vs.."

Bunun adı oyalamadır. AKP her zaman yaptığı gibi "yaptık, yapıyoruz vs" diyerek Türk Milleti'ni oyalamış ve kürt terörüne karşı hiçbir tedbir almamıştır...

Bravo AKP, *** insanlardan oy aldığının bilincindesin ve bu *** sana yine oy vereceğini de biliyorsun, o nedenle hiçbir tedbir almana gerek yok!!!
« Son Düzenleme: Kasım 04, 2007, 07:51:04 ös Gönderen: MASON »

Kasım 03, 2007, 09:42:29 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Akp yatıyor

Kasım 03, 2007, 10:21:33 ös
Yanıtla #2

Önce bi busha danışmak lazım bu tip önemli konularda. bu milli bir politika oldu artık...
ars longa, vita brevis...

Kasım 03, 2007, 10:42:10 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Akp danışıyor zaten  :D

Kasım 03, 2007, 10:43:46 ös
Yanıtla #4

o zaman %47den fazlasını hakediyor değil mi :) adamlar başarılı :)

Kasım 03, 2007, 10:49:54 ös
Yanıtla #5
  • Uzman Uye

o zaman %47den fazlasını hakediyor değil mi :) adamlar başarılı :)
;DBilemiyeceğim orası ismi olupta kendisi ortada olmayan halkın kararıdır. ;)
Ben oy bile kullanmadım ,kullanmayıda düşünmüyorum :D

Kasım 03, 2007, 10:56:25 ös
Yanıtla #6

Ben o gaflete düştüm ben de yorgun demokratlardanım artık :D Ama şunun hakkını vermeliyiz diye düşünüyorum. Akp doğuya önem veren nadir siyasi partilerden oldu. Bu tabi yoruma açıktır ama en basitinden mitinglerine bile doğudan başlaması iktidarı döneminde kürt sorunu tabirini kullanması ordaki masum insanların hoşuna gider o yüzden bugün ırak politikasında eleştirilen yavaşlık dışında herhangi bir karışı protestonun olmaması büyük bir kargaşanın yaşanmamasını akpye vuruyorum. Bugün iktidarda başka bir parti olsaydı şırnakta teröre lanet okuyan halk yerine belki destek yürüyüşleri yapan topluluklar görecektik etkiye tepki olarak.

Kasım 03, 2007, 11:02:10 ös
Yanıtla #7
  • Uzman Uye

Ben o gaflete düştüm ben de yorgun demokratlardanım artık :D Ama şunun hakkını vermeliyiz diye düşünüyorum. Akp doğuya önem veren nadir siyasi partilerden oldu. Bu tabi yoruma açıktır ama en basitinden mitinglerine bile doğudan başlaması iktidarı döneminde kürt sorunu tabirini kullanması ordaki masum insanların hoşuna gider o yüzden bugün ırak politikasında eleştirilen yavaşlık dışında herhangi bir karışı protestonun olmaması büyük bir kargaşanın yaşanmamasını akpye vuruyorum. Bugün iktidarda başka bir parti olsaydı şırnakta teröre lanet okuyan halk yerine belki destek yürüyüşleri yapan topluluklar görecektik etkiye tepki olarak.

Güzel kardeşim doğru söylüyorsunda doğuya önem vermesi tamamen siyasettir.Dikkat etsene Dtp nin oylarının yarısını aldı
yoksa kimse kimsenin karakaşına yada gözüne sevdalı değil,birde işin içinde politika varsa bilki arkasında bir çıkar yatıyor.
Kargaşanın olup olmaması basın ve medyanın elindedir.İsterse iki günde kürt türk savaşı çıkarır

Kasım 03, 2007, 11:04:36 ös
Yanıtla #8

Ama halkın siyasetten anlamadığı ortada.  Akp de iyi çobanlık yapıyor.

Kasım 03, 2007, 11:06:13 ös
Yanıtla #9
  • Uzman Uye

Ama halkın siyasetten anlamadığı ortada.  Akp de iyi çobanlık yapıyor.
evet işte bunu iyi söyledin.otada koyunlar var ve iyi kaval çalan çoban iş burada bitiyor. :D