Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: hi to all  (Okunma sayısı 18380 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 12, 2007, 08:39:20 ös
  • Ziyaretçi

Hi to all,  :)

I am the new participant of this forum. In the Türk department, there was not meeting department. I opened on me necessary here :)

The respect..

Mart 12, 2007, 08:58:08 ös
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Hosgeldiniz

Bu bolumde turkce konusabilir. Sorulariniz olursa cekinmeyiniz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 12, 2007, 09:05:49 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Foruma Hosgeldiniz. Ister Ingilizce, ister Turkce yazabiulir, fikirlerinizi paylasabilir, sorular sorabilirsiniz.

Mart 12, 2007, 09:06:41 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

hosgeldin. merhaba. ben buranin felsefe arastirmacisiyim denebilir herhalde. yazilrima bakarsan anlarsin. neyse hosgeldin gene.

Mart 12, 2007, 09:14:25 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Hoşbulduk herkese teşekkür ederim;  :)

Bilgi içinde sağolun.

Saygılar!..

Mart 12, 2007, 09:26:20 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Rica ederiz. Umarim burada aradiginiz bilgileri, cevaplari bulursunuz.

Sevgiler, saygilar.

Mart 15, 2007, 05:09:48 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

kaan avatarindaki kisi kim?

Mart 15, 2007, 05:42:37 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Hamlet,

Avatardaki Kuşçubaşı Eşref(Eşref Sencer) Teşkilat-ı Mahsusa'dan...

Mart 15, 2007, 05:53:19 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Hamlet,

Avatardaki Kuşçubaşı Eşref(Eşref Sencer) Teşkilat-ı Mahsusa'dan...
Kuscubasi Esref cok saygi duyulasi, Turk istihbaratinin en saygideger uyelerinden birisidir. Turk istihbarati kendisine cok seyler borcludur. Anisini yasatanlara tesekkur eediyoruz.

Mart 15, 2007, 06:03:11 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

itiyat ve terakki cemiyeti tamamen fark bir konu. bence bunu ayri bir baslikta tartismak lazim. onlarin bircogu Masondu, diyorlar.