Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Şizofren Aşk  (Okunma sayısı 4797 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 02, 2007, 02:44:56 öö

Siz hiç bir şizofrenle aşk yaşadınız mı?

Ben yaşadım...
O her ne kadar kabullenmekten kaçsa da...

Ya sizde hissettiniz mi ? O nun kişiliğindeki bölünmenin sizin ruhunuzdaki parçalanmaları tetiklediğini ?

Şizofren kim artık O mu Ben mi ?

Nisan 02, 2007, 12:14:58 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

ikinizinde normal olmadigi kesinde, sizofren damgasi vuramayacam kusura bakma :D

Nisan 02, 2007, 12:20:22 ös
Yanıtla #2

O kadar acayip biriydi ki...
Duygularım uçtu sanki meyva posası gibi kaldım.
Ayrıldıktan itibaren oh be :) dedim.
Sorunun bende ki tarafıda herhalde o kadar takmışım ki beraberliğimiz bitmesin diye kendimi paralarken kızın şizofren olduğunu anlayamamışım.

Nisan 02, 2007, 08:06:17 ös
Yanıtla #3

Yiğidi gül ağlatır gam öldürür...

Nisan 03, 2007, 07:43:05 öö
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Deliyurek dizisinde sevdigim tek seydi bu :)

Nisan 05, 2007, 05:32:57 ös
Yanıtla #5

Bir insana tutkuyla kapılmak...
O insan bunu hak ediyor mu? diye sormamak...
Tüm yaptıklarını bilinçli olarak istemek...
Mükemmel ilişkiyi aramak , üzerine düşen tüm adımları atmak ...
Karşı tarafı suçlamak anlamsız biten her ilişkiyi başkası için yaşamadık ki kendim için yaşadım ne olursa olsun kazananda kaybedende ben olucam...
Aşk iki kişilik değil bencilliğin son noktasında tutkular ve hayaller düğümüdür düğümü çözersin kuş uçar gider aşk orda biter...

Önemli olan aşkın maytap gibi olduğunu kavramak sevgiline yak ver eğlenin söndüğünde ister yenisini yak ver istersen başkasını bul onunla ilgilen...
Yeterli stok yaptıysan aşk hiç bitmez , yakmasını bilene...

Nisan 05, 2007, 05:35:06 ös
Yanıtla #6

Kaç çeşit insan var yada insan kaç çeşit ?

İnsan bir tanedir yalnızca farklı duraklarda bekliyordur...

Ekim 15, 2007, 08:20:10 ös
Yanıtla #7

Doğrusu Sayın Fraternis; sizin aşk anlayışınız hiç benimsemediğim türdendir. Neden derseniz çünkü birine tutulup onu bırakmak ya da bir başka kişiye tutulmak vs. vs. bunları lütfen aşk olarak nitelendirmeyelim.
Gerçek Aşk; asla bir İnsanı tanımlayan vasıfları değil olumlu ya da olumsuz özellikleri hiç değil, sahip olduğu Yüreğidir. Beden ve bedensel özellikler gelip geçicidir, sahip olduğu özelliklerinden dolayı seversen hiçbirşeyin garantisi yoktur. Ya hiç sevmiceksin ya da seversen bir Kişi'de kalırsın bana göre!....
Çünkü ben bir Kişi hariç bütün erkekleri Kardeşim olarak nitelendiririm. Gerçek Sevgi'yi bulduğun an bir başkası ya da diğer bir alternatif yoktur bana göre; Karşılıklı olsun ya da olmasın farketmez. 
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 16, 2007, 12:06:53 öö
Yanıtla #8
  • Orta Dereceli Uye
  • **

''Çünkü ben bir Kişi hariç bütün erkekleri Kardeşim olarak nitelendiririm. Gerçek Sevgi'yi bulduğun an bir başkası ya da diğer bir alternatif yoktur bana göre; Karşılıklı olsun ya da olmasın farketmez. ''
katılıyorum size sn.Sevil..Karşıdakinin özelliklerine göre aşık olmaya ya da olmamaya karar vericeksek,,aşık olmama tercihi daha kabul:)genelde insanlardaki aşk tanımı ne kadar çok alırsam o kadar çok aşık olurum!sadece aşık olmaktan uzak bütün bunlar ve aşk tanımından da uzak!..

Ekim 16, 2007, 12:35:12 öö
Yanıtla #9
  • Aktif Uye

Herkezin aşkı bir damla su gökte insan sayısı kadar ancak...e bukadar sahipsiz yagmur olunca ne diyim,'' Islanmak güzeldir !''
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..